Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bezzzzztēma

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Labrīt, dāmas, lietainajā pirmdienas rītā :)
Kā iet pa darbiņiem pēc garo brīvdienu "nekonedarīšanas" vai "pārākdaudzsadarīšanas" ?
Man ir gaidāma ļoti saspringta nedēļa, cerams, arī labā nozīmē! Pavasaris jau dod savu spēku un enerģiju, un pēc lietus viss ātri paliks pavisam zaļš un pavasarīgi-vasarīgs!
Cerams, ka slinkums šoreiz mani tomēr neuzvarēs, jo sākums ir grandiozs - pamodos pirms pussešiem :)
Kas labs dāmām gaidāms šajā nedēļā ??
07.05.2012 07:22 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Labrīt!

Lietus nav aiz loga, kā arī laika ziņās nesola :) Auksts gan diezgan.

Man nekas labs nav gaidāms šajā nedēļā : lekcijas un darbs tikai. Knapi tikai tieku ar visu galā.
07.05.2012 08:09 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Sveikas!
Brīvdienas bija ļoti jaukas, labi pavadīts laiks.
Piektdien pa mierīgo, bet sestdien pēc dienas darbiem bija otrā ballīte manā mājā patiešām foršā kompānijā, bet pēc ballītes mierīga pasēdēšana manā dzīvoklī līdz pat svētdienas pēcpusdienai.
Šo nedēļu uzsāku enerģijas pilna, jāgatavojas modes skatei.
07.05.2012 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Visu nakti sapnjos raadiijaas politika, jo Francijaa vakar bija veeleeshanas. Idioti vinji ir - var teikt ardievas Franchu kultuurai un veel vairaak paaatrinaat to, ka visur driiz nemanot buus halal galja. BRAVO, ko lai saka. Alzhiirijas karogs Bastiilijas laukumaa, Pariizee tika vicinaats, Francijas karogs Tuluuzas galvenajaa laukumaa dedzinaats. nu bljegj nu, citiem vaardiem te nav vietas.


Piedodiet par saulaino ierakstu :D ceru, ka jums buus laba diena.
07.05.2012 08:29 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
demoiselle, varbūt ne īstā tēma, bet vai nevēlies paskaidrot sīkāk par jauno FR prezidentu? Kādi ir viņa galvenie solījumi vai nostāja? Mana franču valoda vēl par vāju, lai lielus teksta blāķus izlasītu. :D
07.05.2012 08:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Demoiselle -jums tur tiesam traki!Tiesaam zeel!Mees naakosie ,kur buus lielas izmainas...!
07.05.2012 08:36 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Labrīt!
šorīt man bija grūti pamosties, brīvdienās pieradu pagulēt kādu stundiņu ilgāk un nu bija ļoooti grūti, bet atbraucu jau uz darbiņu un nu cītīgi ķeršos klāt darbiņiem!
šonedēļ būs maz brīvā laika, bet vajadzētu sadomāt skolas lietas savest kārtībā..
brīvdienas pavadīju ļoti feini, paspēju ar daudz cilvēkiem tikties, pasēdēt, gaļītes saēdos, pasauļojos, vīnu pamalkoju!
šīs nedēļas beigās sunīti savu vedīšu uz izstādi, ceru, ka mums būs labi rezultāti, ļoti jau gribās! :)

Veiksmīgu nedēļu visām! :)
07.05.2012 08:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Labrīt!
Esmu šodien tādā neomā un pūķī.. Labāk ar mani nerunāt. Sen nebija bijis tik traki! Ceru, pēcpusdienā jau būs atgājis :D
07.05.2012 09:12 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt!

Tūlīt jau man uz praksi jādodas, šodien daudz darbiņu, jāaizbrauc līdz kursa darba vadītājai, ceru, ka viņa pieņems manu ideju, jo esmu jau iesākusi savu izdomāto tēmu. Šobrīd ir tieši noskaņojums rakstīt un pētīt, varbūt arī tāpēc, ka pēdējais mēnesis rit :D Bet būs banzai :D

Man nepatīk tas, kas darās aiz loga, jo es gribu sākt skriet, BET man ir tikai īsais trenintērps :( :D Tā vilina doma, ka tepat ir jūra un var aizskriet fiksi, fiksi, bet nekā -auksts :(
07.05.2012 09:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Mademoiselle! - humpalās kāds ciešams variants nav atrodams? :D Vai vismaz uzvelc garos legingus un sportiska tipa jaciņu. Nav obligāti sporta tērpā jāskrien. :)
07.05.2012 10:59 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Brīvdienās sanāca dzirdēt daudz šlāgerdziesmas, tad nu absolūtā topā dziesma, kuru dzirdēju pirmo reizi un kuras labākie vārdi bija: "Piesien mani pie zilā (V)viļņa..." :D

Grrr, tik kaitinoši katru reizi pirms došanās pie jebkura ārsta, visu vizīti jau nosapņot naktī. :)
07.05.2012 11:04 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts, jums visām! :)

Neesmu pie jums bijusi veselas 10 dienas. Kas jauns? :)

Man bija baigais atvaļinājums- pārsvarā pa māju bet tā vispār bija gan ļoti darbīgas dienas, gan ļoti nedarbīgas dienas. Tagad atkal esmu darbā un ir tik daudz darba sakrājies + vēl pēdējie darbi skolai jāsadara lai var doties ķipa praksē un ķerties klāt bakalauram.
07.05.2012 11:17 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Labdien, ja ņem vērā, ka es jau 7,5h esmu nomodā un cītīgi strādāju, tad nevaru nosaukt šo par rītu. Apnicis, ka laiks mainās tur, kur ierodos, es vēl 4 no rīta baudīju par 6 grādiem siltāku temperatūru nekā tagad, rrr...atbraucu uz Rīgu, cerot te manīt arī vasaru, bet nekā, sabozušās tantes cimdos, sievietes garajos zābakos, riteņbraucējas ar atkailinātām krūtīm, bet šalli plīvojam gaisā(šo es īsti neesmu sapratusi, kāpēc tā vispār vajadzīga, ja tā nepilda savas funkcijas), un, protams, šodien arī kas neredzēts un pārsteidzošs, meitene ar glītu groziņu sava divriteņa priekšā, kas rotāts ar rozā mākslīgajām rozēm. Nezinu, man ir silti īsajā kleitā un kurpītēs:) Jāiet pamīcīt mālus, tad pagulēt un ķerties klāt darbiem. Jauku dienu visām!
07.05.2012 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Soliijumi vinjam ir radiit jaunas daba vietas (bet to jau, protams, sola visi).
-Atljaut tieshaam tikai taas 35 darba stundas nedeeljaa. Grib vienkaarshi neatljaut extra-stundas straadaat, kas shobriid nav apliktas ar nodokljiem, taapeec tieshaam straadiigi cilveeki taa arii pelna vairaak. Tas ir iists stulbums, lielaakaa dalja, ko paziistu, straadaa taas extra stundas, a tagad buss chusssshhh.
-grib ne gluzhi legalizeet, bet nesodiit par zaali un taas piipeeshanu (:D:D:D)
-grib dot tiesiibas veeleet un tikt ieveeleetiem aarzemniekiem (luuk shis ir punkts, kur notiek franchu kultuuras un Francijas nogalinaashana). es esmu aarzemnieks. es neredzu sevi vicinaam Latvijas karogu un neredzu sevi liekam skolu eedniicaas iekljaut peleekos zirnjus. Ok, es saprastu, ja buutu tajaa programmaa kaads limits, piemeeram, ka veeleet var tad, ja tu jau 20 gadus esi, piemeeram, maksaajis nodokljus Francijai, bet ne jau jaaljauj veeleet visiem iebrauceejiem, kas nav pat eiropieshi.
-grib padariit vieglaaku naionalizaaciju, naturalizaaciju????? (es tieshaam aizmirsu to vaardu latviski. nu piemeeram, tu esi alzhiirietis, bet gribi buut frnacuuzis - tad nu tev jaaliek tie eksaameni un taa. kaa to sauc?) - atkal jau Francuuzhi briesmaas.
-grib kaa sveetku un briivdienas ieviest kaut kaadus divus musulmanju sveetkus. WTF !!!
-pieljaut luugshanas uz ielaam.
-izdzeest 20'000 vietas cietumos
-municipaalos laist ielaas bez ierochiem (jau tagad vinji nekur neiet uz sliktajiem kvartaaliem, jo zina, ka buus suudi, tad kaa lai vinji vispaar kaut ko dara, ja nebuus ierochu???)
-atgriezties pie 60 gadu vecuma, lai ietu pensijaa. tas jau nekas, ka pat tagad Francijaa pensijas vecums ir viens no jaunaakajiem Eiropaa - slinjkji
-aplikt ar nodokli 3. beernu gjiemenee

tad veel vinjsh ir pret nukleaaro (kas tomeer ir vosdroshaakais energjijas ieguushanas veids - stulbie japaanji visu iespaidu par to sachakareeja, taapeec uzdarbojas zaljie, kas neko nesaprot un neredz, ka tik zalji nemaz nav).

kaut kaadas stulbas lietas ekonomikaa - kaa jau kreiseejie.

veel grib aflikt ar 75% nodokli "visbagaataakos" - jaa, tikai nepadomaaja par to, ka tie bagaatie vienkaarshi visu intvestees citaas valstiis, nevis maksaas 3/4 no savas bagaatiibas. Shis ir viens liels sviests - tikai Francija ir zaudeetaaja.

Kaut ko arii labu dara - grib atljaut geju preciibas un adopciju.
Labas lietas universitaateem un studentiem (lai gan studenti jau nu nevareetu suudzeeties - mums jau taa tagad ir baigi viegli un eerti buut studentam saliidzinot ar citaam valstiim Eiropaa).
Ar visu pret-nukleaaro buushanu, tomeer domaa zalji un tas man patiik.


Sarkozii programmaa es iisti neesmu iedziljinaajusies, bet jaazina tas, ka lljoooti liela dalja veeleetaaju veeleja nevis PAR Hollande, bet gan par Hollande PRET Sarkozy.


Mani taa imigraacijas lietas un aarzemnieki (ne eiropieshi) BIEDEE, vienkaarshi biedee. Es dziivoju lielaa dienvidfrancijas pilseetaa. Es nevaru atgriezties naktii peec darba maajaas viena, jo reaali ir bail, ka mani izvaros vai apzags. Lielaakaa dalja noziegumu ir araabu paveikti (nee, nee, ne rasisms, bet FAKTI). Visi vecie cilveeki ir kljuvushi par rasistiem, goda vaards. Un neviens neko nedara, jo tajos vinju stulbajos geto jau neviens policists neiet. Vinji dziivo uz pabalstiem un nekustina savas debiilaas pakaljas - dziivo uz FRANCUUZHU maksaatajiem nodokljim. Tas ir nenormaali skumji. Taa ir viena liela kreiseejo probleema - slinkji var dziivot uz normaalu cilveeku reekjina.
07.05.2012 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
aizraavos un nedaudz aizsvilos :D bet nu ko padariit..
07.05.2012 11:41 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, tikai lūdzu nesaki, ka M.Rommy nāks pie varas.
Jā, tagad būs jāskatās kādas būs Vācijas un Francijas tālākās attiecības un kā tās ietekmēs Eirozonu.
07.05.2012 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labrīt!
pēc brīvdienām vēl vairāk gribas riteni! :) šonedēļ būs aktīvāk jāpameklē lietotos.
Abalone, dzirdēju, ka Siguldā arī kkur esot riteņu veikals, kurā var atrast arī lietotus. kur tas ir? liekas, ka pie Raibā suņa kko manīju, bet sen tur neesmu braukusi garām?!

brīvdienas super!
07.05.2012 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Sveikas! Šodien esmu mazliet nelabā noskaņojumā, uztraucos, kā man beigsies visa tā padarīšana ar BD, vēl daudz kas jāpadara un dusmojos, ka šodien īsti nav noskaņojuma tam visam:( Brīvdienas bija daļēji labas, sastādījām kartupeļus, kārtīgi izstrādājos laukos un relaksējos, bet mazliet nomāc vecāku attiecību problēmas, par ko cenšos nedomāt, bet diez ko nesanāk.
07.05.2012 12:59 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* Krāsa, es zinu, ka tas veikals Raibajā Sunī BIJA, bet vai vēl joprojām ir, neesmu pārliecināta.
Bet vispār par lietotajiem no Nīderlandes vari paskatīties te: http://dutchbike.lv/par/
07.05.2012 13:05 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Čāā Cosmo čilotājas.
Man riebjas pirmdienas, kaut gan šodien vēl brīvdiena ir.
Un brīvdienas bija lieliskas, kārtīgi izballējos, pēc tam biju laukos, pastrādāju pa dārzu :)
Tagad meklēju dzīvokli, majbe kāda izīrē Jūrmalā vai Zasulaukā? Skatos sludinājumus, tās summas ir nenormālas un ja ir maza summa,tad izskats graujošs :@
Jauku visām nedēļu ;)
07.05.2012 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
demoiselle nu jā, multikulturālisms ir tomēr deiz gan briesmīgs. Mums Vācijā arī pilns musulmaņiem un citiem pokemoniem, kuri aizvien vairāk un vairāk vēlas diktēt savus noteikumus! bet tas jau, laikam diemžēl kļūst par ikdienu lielajās nācijās! ;/
07.05.2012 13:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!