Latvietes vs krievietes

 
10 gadi
Reitings 2250
Reģ: 27.02.2011
Dzirdēts no puisiem, ka krievu tautības meitenes ir daudz tempermentīgākas, seksuālākas, aktīvakas, mīļākas, atraisītākas kā latvietes!
Krievu tautības meitene aptekalēs savu puisi, būs vienmēr priecīga un smaidīga, latvietes esot gruzīgākas un atturīgākas.
Kā jums šķiet? Zinu, ka atbildes nebūs objektīvas, jo uz so jautājumu vajadzētu atbildēt večiem :) bet mēģināsim dāmas :)
05.05.2012 12:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaju ka sieviete var buut loti sieviskiiga aareeji,simpaatiska ,sarmanta,bet kaisle vairak asocieejas ar kaut ko taadu ,kas dara "viirieti traku"...!Es nevaru to aprakstiit ...Tas vairaak saistaas varbuut ar uzvediibu,ne izskatu pat...!Te nevajag jaukt vulgaaru uzvediibu arii,kaut kas taads,ka viirietis veelas to sievieti tiesam aatraak dabuut gultaa...!Sieviskiigs,simpatisks nav tas pats ,kas kaisliigs,seksiigs....!:)
05.05.2012 17:58 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Es strādāju Ķengaragā un katru dienu sastopu apmēram 300 krievus, kā jau te daudzas minēja, krievi ir daudz atvērtāki, demonstratīvi it īpaši sievietes. Diezgan nekaunīgi. Sievietes ģērbjas 50 % izaicinoši, mega spīdigi un vulgāri. Sorit vienai klientei bija tāds dekoltē, ka manam kolēģim gandriz acis izkrita :D Savukārt latviesu sievietes, lai gan ģērbjas atturīgāk, bieži vien ir uzputīgas, iedomīgas un nelaipnas.
05.05.2012 18:01 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Musdienas tomer asinis ir loti sajaukusas!
Padomajiet, kuriem tik sencos nav krievi. Man pasai abi vecaki latviesi, bet vecmamma krieviete. Kadi te vel tiri latviesi.
Agrak tas bija izteiktam - mierigie, raamie latviesi un tempermentigie krievi. Tagad tomer jauniesi ir ar abam sim ipasibam nereti. Protams, vienmer ir iznemumi. Zinu kautrigus krievus, tapat loti trakus,skalus latviesus.

Uzskatu, ka ja, pastav atskiribas starp sim tautibam, tacu nu jau tas sak palenam izzust.
Un ja - ari svarigi, kur krievietes dzivo. Ja LV visu savu muzu - vinas tomer ir citadakas ka tas,kas visu muzu nodzivo Krievija.
05.05.2012 19:59 |
 
Reitings 265
Reģ: 06.03.2011
uz ielas redzot skandālisti, histeričku, īpaši ja vēl špiļkās un spīdīgā tērpā ar milzu dekoltē, 70 % lielāka iespēja,ka tautība- ne latviete.
05.05.2012 20:05 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Manā ģimenē tiešām tik paaudzes, cik ir apzinātas tiešajos radiniekos, ir latvieši. Īstenībā man pat ļoti žēl, jo liekas, ka foršāk, ka ir jauktas tas asinis. :D Raksturs sanāk tāds interesantāks.

Es piekrītu, ka krievu tautības meitenes ir temperamentīgākas, tādas ašākas un aktīvākas. Neslēpj savu seksualitāti. Tādas, kurām ir vienalga, ko par viņām padomās apkārtējie. Tomēr no otras puses tas arī vainagojas ar skaļumu un uzbāzību, kas vairs nav tik pozitīvi. Daudzas ir arī bezkaunīgas, bet arī jaunās latvietes tādas pamazām paliek. Es noteikti nedomāju, ka viņas ir mīļākas un maigākas. Varbūt sabiedrībā tādas ir, jo latvietes kautrīgas sabiedrībā, tāpēc izskatās, ka nav tik tuvas pret savu mīļoto, bet tas ir maldīgs priekšstats.

Latvietes, man liekas, ir tādas klusākas, piezemētākas, nav tik bezkaunīgas kā krievu meitenes. Tomēr nereti nemāk par sevi pastāvēt, kā arī bieži labāk pastāvēs maliņā, kas nozīmē, ka daudz ko palaidīs garām.
05.05.2012 20:25 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
Krievu meitenes ir vulgāras, skaļas un ticu ka tādējādi viņas piesaista puišus, jo puišiem tas patīk ;) tā vienk. ir :D
05.05.2012 20:27 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
Bāc, nu tiešām šķiet, ka jūs savā dzīvē esat redzējušas krievu tautības cilvēkus tikai kaut kur centrālā stacijā vai lētā barčikā un pēc tā spriežat par visu tautu! Tik pat labi var teikt par visām latvietēm... Užas!
05.05.2012 20:45 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Mana pieredze ar krievu meitenēm ir tāda, kad tās ir draudzīgākas un neskatīsies uz tevi kā esi ģērbies un nekauninās, kad neej uz solāriju utt(ar tām kurām man ir bijusi darīšana), jā ir kura ja aizstāv tad no visas sirds ir tās temperimentīgās un klusās.
Latvietes ļoti domā par savu izskatu un citus ar tā pat skata no maciņa biezuma(bet ne visas). Tomēr cik esmu saskārusies abas šīs tautas Latvijā ir nelaipnas uz ielas, tik pamēģini netīšām neievērot un uzgrūsties virsū, dzirdēs visu savu vārdu krājumu trīsstāvīgo! Tāda ir mana pieredze LV un ārzemēs.
Aaa un mjā apģērbs, krievu tautības sievietes un vīriešus var pamanīt pēc to spilgtuma nagi mākslīgie, make - up, bet latvieši ir pieticīgāki un tomēr drūmāk ģērbjas, krāsas tumšākas, bet ne jau nu visi..
Krievu tautības ir bravurīgākas, piemēram, vienmēr uz ielas dzirdēsi krievu tautības cilvēku, jo latvieši klusi runā pa telefonu, bet krievi izbļausta, kad viss vilciens, autobuss, trolejbus vai tramvajs dzird, kas noticis.
Par gultas dzīvi nepiekritīšu arī latviešu meitenes ir labas gultā.
Un kā te dažas meitenes raksta
Bāc, nu tiešām šķiet, ka jūs savā dzīvē esat redzējušas krievu tautības cilvēkus tikai kaut kur centrālā stacijā vai lētā barčikā un pēc tā spriežat par visu tautu!
nav tā gan, ne tikai centrāltirgū var šādas satikt, paskaties skolās, darbā utt :D man tehnikumā pāris krievietes nāca ar nenormālākām špiļkām, gariem matiem, gariem nagiem, īsiem, jo īsiem svārciņiem, nezināmas izteiksmes blūzītēm, krekliņiem, vai kā tos sauca. un vēl viskkādi brīnumi ir redzēti.
Protams latvietes ir kā peles, kam problēma sevi aizstāvēt, bet arī atkarīgs no kurienes nākusi.

Tas protams mans redzējums kādas esmu sastapusi.
05.05.2012 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Protams, nevar visus bāzt vienā maisā, bet nacionālās tendences noteikti ir.
Darbā ir ļoti daudz krievu meiteņu, un saku, ka viņas ir skaļākas, tiešākas, atraisītākas, emocionālākas, draudzīgākas, bezkaunīgākas. Uz vēl kas - vismaz darbā gandrīz visas ģērbjas smuki un gaumīgi, bet, ja nekad nevienu latvieti neesmu redzējusi treniņtērpā nākam uz darbu, tad krievietes gan to dara diezgan bieži (nāk gan tajos sportiskajos, gan plīša). :D
05.05.2012 21:18 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
es esmu krieviete. un teikšu, ka vislabākais un visatvērtākais cilvēks, kuru esmu sastapusi, ir mana draudzene, kas dzīvo Maskavā. Man ir labas draudzenes arī šeit (gan krievietes, gan latvietes), bet to plašo dvēseli šeit man neizdevās atrast. Kad ar kolēģi bijām komandējumā Maskavā, tad arī kolēģe teica, ka laikam pie mums tik vieglu cilvēku nevar sastapt. pati esmu dzimusi šeit un, protams, mentalitāti nosaka arī vide, kurā uzturos. Man nepatīk fliteri un šķiet vulgāras gaiši zalas acu ēnas kombinācijā ar rozā lūpām un balinātiem matiem, bet es nekautrējos leoparda kardiganu. Piemēram vīra kompānijā draugu sievas - krievu dāmas uzreiz var atšķirt (es nesaku, ka viņas ir vulgāras, vai ģērbjas kā tirgus vecenes), bet VAR atšķirt. arī skatoties uz savām kolēģēm, spriežu, ka krievietes ir atvertākas, draudzīgakas un kā jau tika miēts cīnās par savu viedokli. ja darbā ir izveidojusies kutelīga situācija latvietes skrien krūmos, bet krievietes uzreiz ar ragiem un nagiem cīnās par savu taisnību.
05.05.2012 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Varu spriest tikai par sev zināmām meitenēm un tās ir atvērtākas,tiešākas,skaļākas,emocionālākas.
Man šķiet,ka vulgārums un rupjība ir atkarīga nevis no tautības,bet no vides,kāda ir apkārt un audzināšanas,jo ir arī vulgāri ģērbtas,neaudzinātas,rupjas latvietes.
05.05.2012 21:29 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Ne vienmēr latvietes ir klusākas :)) ļoti bieži nākas dzirdēt, ka sarunājās savā starpā divas meitenes, kurs sēž dažādos autobusa galos (un sarunājās latviski) :))

Par ārējo izskatu arī ne visai piekrītu, jo ārvien biežāk parādās pārcepušas solārijā latvietes ar gaišu lupu krāsu, pieaudzētiem matiem, gariem nagiem un viltotu LV somiņu (laikam, krievietes tas sakoda kadreiz dzīvē :))

Bet tomēr vēl pastāv stila atšķirības. Ja dienā pa ielu iet meitene ar vakara make-up (un tu neredzi dejošanas kostīmu) + špiļkas + īsis svārciņi (vai dekoltē, vai abi kopā) - tā droši vien ir krieviete. Bet ja ārā ir +25, lietus nav bijis jau 3 dienas (un nesola), bet pa ielu iet meitene gumijniekos, oranžas zeķbiksēs, sarkanos svārkos un zaļājā džemeprīti - tā droši vien ir latviete.

Protams, ne tik radikālus stilus arī var atšķirt. Un es negribu teikt, kā visas latviešu meitenes valka gumijniekus, tādas lauku maiciņas utm. Kā arī ne visas krievietes ir tik bezgaumīgas, ka šeit aprakstā. Vnk mēs bieži nepamanām vidējo masu, kuri izskatās parasti, un nepievēršam tai zumanību.

Par temperamentu neko nevaru pateikt, jo draudzējos ar cilvēkiem, kuru temperaments ir lidzīgs manējam.
05.05.2012 22:41 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tas taču ir atkarīgs no cilvēka, nevis mentalitātes. Es saprastu, ja salīdzīnātu spāņus, itāļus, meksikāņus ar latviešiem- tur ir jūtama atšķirība, bet šeit- praktiski nekāda.

Vispār es vairāk esmu šokā par to kā šeit meitenes noliek latvietes. Katrs cilvēks ir dažāds, nevar tā vispārīgi spriest par visu nāciju.
05.05.2012 22:45 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Pa lielam, jā, krievietes ir temperamentīgākas. Taču mans personiskais viedoklis, man ļoti vispār nepatīk "tīrie" krievi. Gan sievietes, gan vīrieši.
Sievietes, kurām ir 50/50 (latviešu asinis + krievu asinis) gan parasti ir tiešām kolosālas sievietes. Bet tīru krievieti nespēju paciest. Ceru, ka kādreiz dzīvē būs kāda sieviete, kas spēs mainīt manu viedokli par krieviem, taču pagaidām arvien biežāk tas apstiprinās.
05.05.2012 22:46 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Arī vīrieši jaukteņi foršāki.
05.05.2012 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu pasakiet arii kaut ko forshu par latvieteem, nevis tikai "peleekaas peles" :D
05.05.2012 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 5083
Reģ: 29.01.2009
Es tikai varu piekrist tam, ka latvietes ir atturīgākas, neizrāda tik ļoti savas emocijas kā krievietes. Un krievi ir nedaudz draudzīgāki, atvērtāki pret svešiem cilvēkiem, bet latvieši sākumā nopēta cilvēku, iepazīst tuvāk, un tikai pēc kāda laika uzsāk kontaktu ar citiem.... :)
vēl dzirdēju no viena latviešu puiša, kuram pārsvarā ir bijušas krievu tautības meitenes, ka tad, kad viņas ir dusmīgas, tad trauki plīst, bet toties kad ir izlīguma sekss, tad tur ir vnk tāds woooww, nevar salīdzināt ar citas tautības meiteni....! :D ;)
05.05.2012 23:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
vislabaak atskiriibu manupraat var noveerot beerees. latvietes valda asaras ar akmenscietaam sejaam, krievieteem jau astotais kabatas lakatinjsh piemircis. latvieteem ir bail no visa - jaunaakajaam modes tendenceem, jo tad paareejaas noeediis, izraadiit emocijas, ciiniities par savu taisniibu, mainiit dziivi utt. tas laikam jau arii attiecaas uz gultu - bail no sitaa, bail no taa.
veel viena raksturiiga ieziime - krievu sievietes viena otru gruutaa briidii sapurinaas, meeginaas izvilkt no meesliem, latvietes tik biku pazeelos un pie sevis ljauni nopriecaasies. skumji, bet taa tas ir. un es nesaliidzinu seit latvijas krievus ar latvieshiem, bet krievus no krievijas.
06.05.2012 00:44 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
veel viena raksturiiga ieziime - krievu sievietes viena otru gruutaa briidii sapurinaas, meeginaas izvilkt no meesliem, latvietes tik biku pazeelos un pie sevis ljauni nopriecaasies. skumji, bet taa tas ir.

Manuprāt, pilnīgas muļķības! A kā tu zini, ka latviešu draudzene, kurai pastāsti par savu bēdu, klusībā priecājas par to? Uz pieres rakstīts vai? Tam gan piekrītu, ka latvijas krievi stingri atķsīrās no krievijas krieviem, jo viņi ir piemērojušies kaut kā tomēr videi. Ne vienmēr latvietes ir pelēkās peles un ne vienmēr krievietes ir tās košās un ekspresīvās.
06.05.2012 18:27 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ak, vienīgā lieta, kuru izteikti redzu krievos ir tā līdzjūtība, spēja izjust empātiju un visvairāk - nākšana pretī, rokas pastiepšana, palīdzība kad cilvēkam to vajag.
Esmu to izjutusi teju no visiem krieviem kurus pazīstu - nekad neatstās otru nelaimē. Sākot no ikdienišķām situācijām, līdz nopietnām, bet pat ikdienišķās situācijās nekad nav tā egoisma un "ai, iztiks bez manis", kurš piemīt latviešiem. Nekas arī netiek prasīts pretī, acīmredzot viņiem tas ir asinīs kaut kāda mistiska iemesla dēļ.
Kā jūs vispār zināt, vai tie cilvēki par kuriem runājat tiešām ir krievi, nevis ukraiņi vai baltkrievi (nu piemēram kolēģes darbā, ja vien nav info par tautību)? :D Jo pēdējie ir krietni savādāki par krieviem, tas vienalga, ka slāvi. Man šķiet, ka piemēram liela daļa ukraiņu izcelsmes cilvēku ir nedaudz līdzīgi latviešiem (egoisma ziņā), tikai protams temperamentīgāki, bet viņos ir daudz iedomības, pašpārliecinātības un ir gatavi iet pāri līķiem. Tas ir tas, ko esmu novērojusi. Viņi ir ļoti agresīvi, vismaz sievietes noteikti.
06.05.2012 18:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits