sievietei japrot būt diplomātei?!?!

 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Māte mani vienmer macijusi-attiecibas ar viriesiem ir jabut diplomatei!

Lielakoties viriesi baidas no fiziski,emocionali utt specigam sievietem. Viniem tak patik tadas ...klusas... maigas... neprotestejosas un afeeras netaisosas sievietes!?!!

Tad nu man radas jautājums, vai vieglāk ir būt valdonīgai un likt viirieti zem kurpes... vai labāk tomēr piekapigakai, maigakai un buut DIPLOMATEI-tada veida ieguatot vairak uzvaras. JO kurs gan virietis gribes piem-vest celojuma, vakarinas utt sievieti, kura kapj vinam uz galvas, visu laiku kaut ko paarmet?! UN ja virietis piemeram majas ierodas 2h velak-sagaidit vinu ar dusmam un kliedzot parmetumus.. vai tomer labak sagaidit ar kaisligu skulpstu... jo gan jau,ka vins pats saprot cik slikti ir izdarijis un ritdien aizved shoppinga un noperk tev skaistu kleitu!?!!
Jo manuprat(krievietes) atvainojos, bet tiesam cik dzirdets un redzets-izturoties arkartigi mili utt, dabon to pasu preti no sava viriesa!! Cik man zinams latvietes aizsvilstas daudz atrak.....
Jautajums radas tadel, ka biezi vien mans virietis kaut ko aizmirst utt-bet ko gan tas mainiis,ja kliegsu,dusmosos....neko! Kadas ir Jusu domas par so visu? Kaa jus pasas izturaties pret saviem viriesiem situacijaas,kad butu jabut dusmigai??

Nu re-gaidu majas virieti ar nelielam dusmam ieksas un dzeru viinu, nelielas pardomas man te sovakar. :D cheers!:D
03.05.2012 22:50 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
es esmu skatījusies uz tām tā saucamajām maitām un domājusi, kā var būt, ka viņas ar tik drausmīgu uzvedību vienmēr panāk, ko vēlas. ilgi nesapratu, kā vīrieši vispār pacieš tādas un pat skraida pakaļ tādām, man paziņu lokā daudzi piemēri bija savulaik. bet mani novērojumi rāda arī, ka tas nav ilgtermiņā, jo normāls vīrietis to diez ko ilgi necietīs, bet zem tupeles, manuprāt var palikt tikai vīriešus lupatas, nevis normālus vīriešus. un būt emocionāli stiprai un bļaustīties uz savu vīrieti galīgi nav tas pats.

histērijas, bļaustīšanās, mēģinājumi dabūt zem tupeles, manuprāt, agrāk vai vēlāk piegriežas. sievietei jābūt gudrai un viltīgai, lai tas darbotos ilgtermiņā. uz galvas sev kāpt nevar ļaut, bet arī par kontrolējošu histērisku maitu nevajag pārvērsties, jāatrod līdzsvars. un kā jau viena te teica, jānovērš problēma tās saknē, nevis jācīnās ar rezultātu.

man arī liekas, ka tu aizgāji divās galējībās, izdalot divus tipus, tās, kas liek zem tupeles un tās, kas ir neprotestējošas un maigas. es gribētu teikt, ka tā gluži gan nav, nav tikai balts un melns.
04.05.2012 00:12 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
MISS - tak var internetā abonēt un lasīt arī tos žurnālus :)
04.05.2012 00:13 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
nu es vienkarsi te domaju.... sezu hoteli un tuksoju minibaru... virietis "aizkavejies" pie radiniekiem 4 h... dusmoties uz vinu,kad parnaks vai nee. esmu palikusi bez vakarinam( tieveju-ipasi par to neuztraucos), bet tik un taaa:D esam dzilos laukos-nekavejas vins pie maukam-par to parliecinata.
bet kadu vins mani te sagaidis-piedzerusos un needusi vakarinas :D eeehhh smejos te :D
ewwwi-tev taisniba, vajag atrast videjo aritmetisko laikam:)
04.05.2012 00:17 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
ewwwii-khem! es laikam te "nedaudz" atpalikusi :D bus jaiecheko:) paldies!
04.05.2012 00:19 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
Miss-tad es iesaku (būdama tāda,kura arī parasti dusmojas) ,kad viņš atnāk,pasmaidi,samīļo un pasaki,ka priecājies,ka viņš labi pavadīja laiku :)
04.05.2012 00:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ewwwi - par to, ka maitaam skrien pakalj, piekritiishu. maitas ir interesantaakas un pats vinjas iekaroshanas process viirietim uzkurina asinis. cik zinu, lielaakaa dalja taadu, kam viirieshi skrien pakalj, ir maitas. klusaas, maigaas un labinjaas vienkaarshi netiek ieveerotas vinju pieticiibas deelj. maitu toties pamana pa gabalu.
04.05.2012 00:21 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
http://lilit.lv/i.php?z=47
šo :)
04.05.2012 00:23 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
jā,bet vai vīrietis,kurš gribēs ilgstošas un stabilas attiecības gribēs tādu,kam jāskrien pakaļ,vai tomēr gudru,patīkamu,mīļu,jauku un interesantu sievieti?

man liekas,ka mums atšķiras viedokļi par to,kas ir maita.
tajā grāmatā-maita ir raksturota kā sieviete,kas vairāk mīl sevi,domā par sevi un tikai tad par vīrieti.
nu manā izpratnē maita,man gan tam ir cits vārds :D ir tāda,kam ir vēl kādi 5 vīrieši, un viņas galvenais mērķis ir ņemt un baudīt,nedomājot par to,ko varētu dot pretī un kā jūtas otrs cilvēks. jā,tāda ir interesanta,spontāna. bet lai attiecības būtu veiksmīgas,manuprāt, ir jābūt interesantai bet arī lieliskai sievietei :)
04.05.2012 00:26 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
oooi,nu komati man klibo :(
04.05.2012 00:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti no savas pieredzes varu teikt ,ka mainot savu attieksmi esmu panakusi ,liekas ,neiespeejamus rezultaatus savaas attieciibaas!:)
04.05.2012 00:31 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
tas ir tas par ko es runāju.
tāpat kā vecais,labais teiciens,-ja gribi mainīt Pasauli,sāc ar sevi.

galvenais,lai nav par vēlu.

un trakākais,ko attiecībās var darīt ir zāģēt un pārmest,jo ja paklusēsi,domāju,ka pats apdomāsies,jo zin,ka kavē,ka izdarījis,ko nepareizu.
04.05.2012 00:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
curious - tu buutu paarsteigta, ja zinaatu cik daudzi viirieshi maitas apprec. un taa, kurai veel ir 5 viirieshi, ir kaut kas cits uz m burta. mani biezji paareejie klasificee kaa maitu, lai gan pati sevi iipashi par taadu neuzskatu. atskatoties, visi mani viirieshi un pieluudzeeji ir pie maniim atnaakushi tieshi no taadaam miiljaam, jaukaam un puukainaam. un cik peec nostaastiem zinu, esmu no vinjiem dabuujusi labaaku attieksmi, nekaa ieprieksheejaas.
04.05.2012 00:35 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Emanuelle-mainot attieksmi kada virziena?!:) padalies! varbut es to pasu varetu pljaut!!!

curious-Maita mana izpratne gan nav sieviete, kura gulj ar 5 viriesiem!!! Kaut gan var jau buut,ka arii taa ir maita. Es domaju,ka maita ari ir taa,kura ar savu 1virieti maak apieties perfekti. Nav jau jabut izmeros XXL maitai ar 5 viriesiem, lai skaititos, ka esi gudra maita!:)
04.05.2012 00:38 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
krista-es nestrīdos par to,ka tādas apprec.es to zinu.
nu nē,es tās saucu uz burta "s" :D

domāju,ka gandrīz katra no mums ir bijusi situācijā,kad apkārtējie saka,-nu priecājies,ņem,baudi.
un tad ir jāizdara izvēle,vai vari ņemt,vai tomēr gribu attiecības,kurās esi ar visu sirdi un dvēseli.

es nevaru bez lielās mīlestības un rūpēm,man nepietiek ar šmotkām.
04.05.2012 00:38 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
labi,formulēšu sīkāk-maita
manā izpratnē
gudra,izskatīga,ar mīlošu vīrieti pie sāniem,par viņu rūpējas,bet kaut kas ir par maz..laikam adrenalīns
nu un tad satiekās ar vēl kādiem dažiem..
bauda dzīvi
priecājas par stabilitāti, bet gribās vēl to un šito un to...un ņem visu ko dod..īpaši nedomājot,ka tas otrs to dara no sirds,ka tam otram gribās siltumu un mīļumu mājās,ka tas otrs atdotu visu,lai tikai būtu laimīgi kopā..
bet kaut kas viņai ir par maz..drīzāk pašapziņai,ka viņa var dabūt vēl...

nezinu,varbūt,ka es sapinos savās domās.

bet es labāk cenšos būt lieliska sieviete un nevis maita,bet gudra un censties ar jauku attieksmi,mīļumu un izrunāšanos veidot attiecības :) un pateikt paldies par visu.
04.05.2012 00:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
var arii buut lielaa miilestiiba un smotkas vienaa! tikai ik pa laikam savam viirietim ir jaatgaadina, ka esi princese, nevis baareniite. :P kaut kur nesen netaa lasiiju par to, ka latvieshiem ir raksturiigs baareniites no tautas pasakaam sindroms, ka to ieaudzina no beerna kaajas. ka ir slikti likt sevi pirmajaa vietaa, ka ir jaabuut aarkartiigi caklai, pazemiigai, klusai un ka nedriikst pretii runaat.
04.05.2012 00:46 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
es nez, protams, ka tādas sievietes var likties interesantākas, bet es neesmu redzējusi, ka tas būtu rezultējies ar ilgstošām attiecībām. pārcilāju tagad atmiņā savas draudzenes - maitas (:D) un secinu, ka viņas vīriešiem pārsvarā arī diezgan ātri piegriežās, un tie, kuriem nepiegriežās, ir diezgan smagi lupatas, kuri pēc dabas ir tādi, kurus var un vajag bīdīt pēc sirds patikas.

es nez, man jau liekas, ka vīrietim ir jābūt vecim. nu, protams, ne jau brutālam un valdonīgam, bet pavisam noteikti arī ne bīdāmam. līdzsvarā jābūt.

es arī nedomāju, ka, piemēram, es esmu mazāk interesanta vīriešiem, par uzmanības trūkumu nevaru sūdzēties un nekad neesmu varējusi, lai arī sen jau esmu pastāvīgās attiecībās. skan drusku iedomīgi laikam :D Manuprāt, esmu ne mazāk interesanta, bet citādā ziņā - kā interesants sarunu biedrs ar daudzpusīgām interesēm, kas neaprobežojas ar sēdēšanu internetā feisbukos utt., aktīva, sportiska, ar labu humora izjūtu, varu rīkoties spontāni un traki. respektīvi, man nav nepieciešamības uzvesties kā maitai, atmodinot mednieka instinktus, lai piesaistītu vīrieti. uj, tās, kuras sevī atpazīs maitas sindromus, tūlīt metīsies virsū :D

tagad tā rakstot secinu, ka varbūt maitas vienkārši pievelk viena tipa vīriešus, un tādas kā es, vai tās pašas iepriekš pieminētās un klusās - cita tipa vīriešus. tik vienkārši tas laikam ir.

curious - tevis raksturotā tiešām nosaucama mazliet citādi, nevis pa maitu :D
04.05.2012 00:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Varbuut tas ir arii atkariigs ,kaads viirietis,bet ieveeroju ,ka mans amerikaanis noteikti nav mainaams ar lekciju lasiisanu,dusmu izvirdumiem ,veel launaak ar kliegsanu-to arii esmu dariijusi pasaa saakumaa!:D
Ieveeroju ,ka runaat dusmu briidii vispaar vajag mazaak!Es izgaaju cauri taadam trenninam ,ko saucu par "smadzenu skalosanu"-loti sen atpakal rakstiju pat blog par to!
Tur skaidri un gaisi pateica,ka nevienu cilveeku nevar izmainiit ar dusmu izgaasanu,tadiem likumiem-visu vajag uztvert taa mieriigi ,mieriigi apdomaat un tad...leenaa garaa saakt...piemeeram,vai tu nevareetu izdariit to un to,man buutu prieks ,ja izdariitu to...!Es pat nespeeju pateikt ,kaa muusu attieciibas mainiijaas peec taa,ka visu meeginu mainiit taa mieriigi!
viiriesiem loti nepatiik taada vinu paklausana sev-to tu vari , to tu nevari-noteikti buus beigas...!Noteikti nevajag to "salipsanu" visu laiku 24/7-noteikti vajag arii laiku sev,ar citiem cilveekiem utt:)
04.05.2012 00:48 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.01.2009
tikai ik pa laikam savam viirietim ir jaatgaadina, ka esi princese, nevis baareniite.

tam es piekrītu, bet ts manuprāt, nenorāda uz maitu.


ka ir slikti likt sevi pirmajaa vietaa, ka ir jaabuut aarkartiigi caklai, pazemiigai, klusai un ka nedriikst pretii runaat.

tā, manuprāt, ir otra galējība. bet nu kā jau teicu, nav jau viss tikai balts un melns, respektīvi nav visas vai nu maitas vai pazemīgās bārenītes.

MISS - (laikam tu) kaut kur minēji, par perfekto apiešanos ar vīrieti. es neskaitītu to pie maitas, bet pie gudras sievietes. nu, lai gan, atkarīgs, kas tev skaitās perfekta apiešanās.
04.05.2012 00:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ewwwi - gudras maitas zina limitu, taas, kuras nespeej apstaaties, ir vienkaarshi raganas uz slotaskaata.
04.05.2012 00:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits