matu kosmētika

 
Reitings 384
Reģ: 18.04.2012
Meitenes mīļās, ceru uz jūsu ieteikumiem. Mani mati ir kļuvuši ievērojamāk plānāki, nespīdīgāki un lūztoši dēļ fēniem un matu taisnotājiem. Nesen jau biju apgriezusi matu galiņus, bet nu prasās atkal. Es gan to ļoti negribu, jo iepriekš nogrieza pārāk īsus, un es ļoti centos ataudzēt lietojot eļļiņas un citus līdzekļus. Taču tikai tagad saprotu savu lielāko kļūdu un tā ir nepietiekama zināšana par līdzekļiem, kas aizsargā no karstuma. Ko jūs man ieteiktu? Kādus pašas lietojiet? Sauciet, vēlams tādus, kas ie iegādājami Latvijā.
30.04.2012 17:43 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tātad, Kerastase Elixir Ultimé satur kamēlijas, argana, kukurūzas un prakaksi eļļas. Padara matus zīdainus (šis ir visprecīzākais apzīmējums šim produktam), baro tos, aizsargā, mati kļūst viegli, vijīgi, nespurojas.

Viņu var "bāzt visur" :D ielikt netīros matos un galvas ādā kā barojošu pirms mazgāšanas līdzekli (tā gan es nedaru, man tas liekas pārāk izšķērdīgi), viņš mitrina galvas ādu un baro sausus matus. Tad viņu var lietot kā veidošanas līdzekli, liekot slapjos matos, var likt matu galos pirms žāvēšanas, jo karstumā līdzekļi labāk iesūcas matos. Un tad, protams, pēc veidošanas, nogludināt matus, likt galos utt.

Es lieku 2 dozas mitros matos un pēc veidošanas galos ielieku vēl vienu dozu un tad ar to, kas palicis uz plaukstām nogludinu matus visā garumā. Šis gan man aiziet ātri, jo pudelītē tikai 125 ml un mani mati viņu šausmīgi mīl, un cena arī nav diez ko iepriecinoša (~22-25Ls).
08.05.2012 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Salomē
kā saprast mitrināšana? ar ko?
08.05.2012 15:55 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
tā kā matu fēnošana manā gadījumā ir reta, bet taisnošana - pabieži, taču ne visus matus taisnoju ,tad nelietoju ļoti dārgus līdzekļus pasargāšanai. pūšu l`oreal spreju aizsardzībai, smalkiem matiem, esmu apmierināta, cena ir nedaudz virs 3 LVL, smidzinu pabieži viņu.. tas ir domāts tā, ka - smidzinu vienu reizi, tad pēc minūtēm 10-15 otru reizi, tad sāku matus veidot ar keramisko pannu/fēnu/da jebko citu, kas ir karsts.. ja taisnotājs, tad viss, nesmidzinu vairāk, ja fēns, tad pafēnoju nedaudz un atkal smidzinu un tā 2x apmēram, bet matus nekad nefēnoju tā, ka pilnīgi sausi, es pafēnoju dažreiz tieši pie saknēm, jo gali man žūst ļoti ātri.
bet tā, vispār, cenšos neko citu , izņemot čolku un kaut kādas nepaklausīgas šķipsnas, netaisnot, ar pārējiem matiem kaut ko sadomāju - bizes uz nakti, ruļļi uz nakti, zemas copītes, lai vieglas lokas pēctam u. tml. =)
08.05.2012 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Esmu atklājusi savu superlīdzekli metiem.
Mani mati pēc daudzajām krāsošanām palikuši ļoooti neveselīgi, pūkaini, lūztoši. Nu pilnīgi žēl. Tagad esmu apņēmusies nekrāsot un cītīgi atveseļot.
Ņemot vērā, ka visādiem matu kopšanas līdzekļiem sastāvā ir dažādas, tiešām ļoti sliktas sastāvdaļas, kas izraisa dažādas galvas ādas problēmas, alerģijas un pat vēzi, nolēmu savus matus atveseļot pēc iespējas dabīgāk. (Zinu, ka dabīgajās eļļiņās nav īpaši nekas kaitīgs, bet eļļas man neko nav devušas, vismaz man tā šķiet.)

Tātad brīvdienās, kad esmu laukos, saplūcu maisu ar nātrēm. Pēc tam mājās apleju ar verdošu ūdeni, kad ūdens palicis gandrīz remdens, izspiežu no nātrēm visu šķidrumu un izmetu viņas ārā. Paliek tikai katls ar ūdeni, tumši zaļganā krāsā. Pielieku klāt nedaudz sāli (sāls it kā attauko, jo iegūtais škidrums ir nedaudz taukains). Tālāk- iemasēju galvas ādu ar nātrūdeni, pēc tam arī visus matus. Paturu matos tik ilgi, cik laiks ļauj. Pēc tam rūpīgi jāizskalo mati, vēlams 2x.
Mati zaļi nepaliek :D
Man patīk tas, ka mani spurainie mati nav vairs spuraini, viņi kaut kā nolīdzinās. Un mati ir mīksti, ka tikko no friziera apmeklējuma. Es noteikti turpināšu šo visu tik ilgi, kamēr būs nātres :D Iesaku arī jums pamēģināt, sliktāk jau nepaliks :)
08.05.2012 16:32 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
Miiluuliite, kāda Tev matu krāsa?
08.05.2012 17:16 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
pret karstumu lietoju Lee Stfford Poker Straight to mazo 50ml pudeliiti, vnk fantastisks serums, mati kljuust tik spiidiigi un ziidaini, bet protams ilgstoshi nevar lietot jo mati pie visa aatri pierod un tad vairs nav effekta..
un protams lietoju visaadas maskas no dabiigiem produktiem vislabaakaa - 3 eedamkarotes medus, triis olu dzeltenumi, triis eedamkarotes oliivellas, visu samaisu viendabiigaa masaa un ziezhu matos uz kaadu stundu, mati paliek tik miiksti un arii dabuu ljoti daudz vitamiinus :)
un protams visam pamataa ir tas ko lieto iekshķīgi, noteikti zivju ellu vai vitamiinus matien nagiem un aadai :)
08.05.2012 17:52 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
veel lietoju Dzintara atjaunojosho un augshanas stimuleejoshu ellu, ljooti laba..maksaa pie 4ls, kaa kuraa vietaa..smarzha nav taa patiikamaakaa bet lietoju pusotru meenesi un rezultaati ir redzami :)
08.05.2012 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
KnowMore- gaiši brūna
08.05.2012 18:03 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
miiluuliite es tāpat vasarā daru ar tām nātrēm un iesaku pārējām,arī paltīnblondus matus var droši mazgāt,krāsa no tā ūdens nemainās ;)tiešām super,es arī atsākšu šo procesu un jā arī vairs nekrāsoju :). Friziere ieteica likt matos majonēzi,tikai nepajautāju,cik ilgi tā jātur matos? Esat likušas?,kā ir cik ilgi jātur?
09.05.2012 16:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!