Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesaprotu ko gribu/darīt

 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 07.04.2009
Ar draugu esmu kopā jau vairākus gadus,bet pa vidu tam visam ir bijušas šķiršanās,pirms četriem mēnešiem atkal sagājām kopā,teica,ka ir sapratis,ka esmu vienīgā īstā un bla bla,mīlot baigi mani. Nesen uzzināju,ka viņš vēlas ar mani dibināt ģimeni,bērnus un t.t. Bet,manuprāt,es esmu par jaunu,lai par to vel domātu (man 20,viņam 23). Nu,ne jau tagad viņš to grib,bet aptuveni pēc 2 gadiem. Bet,manuprāt,at to laiku es vel gribēšu pa pasauli skriet,nevis kaļasku stumts pa ielu un sēdēt mājās ar nepabeigtu izglītību. Gribu izmācīties,dabūt labu darbu un pēc tam tikai domāt par ģimeni,nevis visu atstāt pusratā un tad strādāt par pārdevēju vai apkopēju,bet viņš laikam jau to nesaprot. it kā ju viņam ir patstāvīgs darbs,arī labi atmaksāts,bet tomēr nevar jau zināt,varbūt pēc pāris gadiem pacels asti uz aizies prom un tad es palikšu tā zaudētāja. Nezinu ko lai dara,padoties vai turēties pie saviem principiem. It kā jau arī es puisi nemaz nemīlu,kaut kā tās jūtas sāk zust,bet arī bail šķirties,ja nu šī ir mana vienīgā iespēja nodibināt normālu ģimeni,jo puisis tiešām ir ļoti labs pret man,viss tikai man un ne citiem.
Tiešām nezinu ko,lai iesāk,viedokļus lūdzu?!
29.04.2012 13:06 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Tu jau pati atbildēji uz savu jautājumu - vēlies mācīties, dabūt labu darbu un nemaz nemīli viņu.
Un kāpēc domā, ka nebūs citas iespējas nodibināt ģimeni? Cilvēkam ar labu izglītību un darbu arī apkārt ir tādi cilvēki, vēl iepazīsies ar ļoti daudziem cilvēkiem.
Un ja puisis ir labs, tas jau nav pietiekošs faktors kopdzīvei, puisim ir jābūt lieliskam ;)
29.04.2012 13:13 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Lasot diskusiju, radās sajūta, ka nu galīgi neesi gatava attiecībām, ģimenes veidošanai.
Pirmkārt, šaubies par savu mīlestību pret otru.
Otrkārt, dibināt ģimeni tikai tāpēc, ka varbūt viņš būtu vienīgais normālais variants, nu pilnībā nav pareizi!
Īsāk sakot, ja esi izveidojusi šādu diskusiju - ar jautājumiem, uz kuriem patiesībā pati esi jau atbildējusi, man būtu viss skaidrs tavā vietā.
29.04.2012 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 07.04.2009
Ir arī tāda lieta,ka mēs dzīvojam kopā,īrējam dzīvokli un ja es gribu iet prom,tad man nav kur iet,viena pati es nespētu īrēt dzīvokli un kojas pavisam noteikti nē. Tas vel mani tur te arī.
29.04.2012 13:19 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Tava vienīgā iespēja nodibināt normālu ģimenti ir ar pusi, kuru tu nemīli?
Un nodibināt ģimeni = padoties?
Un tas skaitītos normāla ģimene?
Tak nenoraksti sevi jau 20 gadu vecumā- vēl būs daudz iespējas satikt kādu, kuru tu mīlēsi. Nav taču jāprecās un jādzemdē bērni no kāda tikai tāpēc, jo viņš pašlaik vienīgais pievērš uzmanību
29.04.2012 13:19 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
vaitad tev kāds liek tagad izlemt to? tagad liek pateikt - jā, pēc 2 gadi dzemdēšu tev?
es varu pateikt,ka pēc 4 gadiem gribu māju..bet pēc tiem 4 gadiem es tiešām to māju negribēšu...jo tad būs citas prioritātes.
pa 2 gadi viss var mainīties.
varbūt pēc gada jūs pat nebūsiet kopā vairs un tu te taisi paniku par to,ka viņš kaut ko gribēs pēc 2 gadi.
nesaprotu,kur ir problēma vispār? izbaudiet šo brīdi un šo laiku, nevis cepjaties par to,kas būs pēc 2 gadiem...kā mana mamma teiktu - "vispirms jānodzīvo līdz tam laikam un tad jādomā."
varbūt pa šiem 2 gadiem tu pati saļubīsies savā vīrietī un gribēsi mazuli, un varbūt ap 22 gadi tev simtu gadu nevajadzēs tusiņus, dzeršanu, skraidīšanu pa pasauli...

tu vēl nezini,ko tu nākamnedēļ darīsi, bet jau domā par to,ko negribēsi pēc 2 gadi.
tiešām izklausies pēc nenobriedušas būtnes.
29.04.2012 13:23 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
piekrītu, ka pati radi sev problēmas, un iemesls - nav kur iet, nav pietiekoši labs, lai dzīvotu kopā ar cilvēku, kuru izrādās nemaz nemīli.

Es esmu cilvēks, kurš kopā būšanu padsmit gados un kopā būšanu studiju laikā pēc tam uzskata par pilnīgi divām dažādam lietām, kuras nu īsti nemaz nevar salīdzināt.

Es priecātos, ja puisis gribētu nākotni kopā ar mani. Bet izskatās, ka Tev ir bail.
29.04.2012 13:34 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Tas ir visbriesmīgākais, ko vari domāt savos 20, ka tā ir tava vienīgā iespēja nodibināt normālu ģimeni.... Taču vēl būs 101 iespēja, tici man, tu tak vēl esi tik jauna. Parakstīties uz attiecībām, kuras nemaz negribi, zem lozunga, ja man nebūs citas iespējas ir muļķīgi. Ļoti muļķīgi!
29.04.2012 13:46 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
ja es gribu iet prom,tad man nav kur iet,viena pati es nespētu īrēt dzīvokli un kojas pavisam noteikti nē. Tas vel mani tur te arī.

Ā nu tad gan, ja jau negribi dzīvot kojās, tad labāk izliecies, ka viss ir kārtībā, dzīvo ar nemīlamo draugu un pēc pāris gadiem, kad viņš gribēs kāzas un bērnus, tad, ja tev būs pietiekami daudz naudas, lai īrētu dzīvokli, tad pasaki, ka viņu jau pāris gadus nemīli un esi kopā tikai materiālu apstākļu dēļ. Bet ja nebūs pietiekami daudz naudas, tad nu neko darīt- precies. -Tiešām pieļauj variantu tā darīt??? Domā šis variants tiešām būtu labāks, kā pateikt kā jūties jau tagad un beigt čakarēt sevi un puisi???
29.04.2012 13:56 |
 
Reitings 190
Reģ: 29.01.2009
tad jau man sevi savos 24 pavisam janoraksta? :D:D
29.04.2012 13:57 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Stulbums! Tu sevi apzināti ieslogi cietumā.
29.04.2012 18:02 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
+ Zibuliite
29.04.2012 18:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)