Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atbalsts

 
Reitings 87
Reģ: 27.04.2012
Nu tad lai iet diskusija par atbalstu, varbūt atradīsies kāda, kas varētu atbalstīt materiāli, ar bērnu drēbītēm, lietām kas nepieciešamas bērniņam piedzimstot :)
27.04.2012 22:42 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
vēlējos pasacīt - ar sviestu uz ķermeņa vai galvā.
11.06.2012 20:16 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
zhilii, bet bērniņš taču jebkurā gadījumā nav vainīgs, ka mamma vieglprātīga, ar ķermeņa uz sejas vai galvā.
Man, no cilvēciskā viedokļa raugoties, nav nepieņemama tā VS padarīšana. Daudz aizdomīgāku mani dara tā zīlēšanas lieta. Un pati citā diskusijā nekautrējas apgalvot, ka uz šādiem pekstiņiem vien muļķi uzķeras. Tas tā - nepatīkami, norāda uz tieksmi manipulēt.
11.06.2012 20:15 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
koshlene - nu ja mēs sākam piekasīties, tad tajā diskusijā uzradās lietotāja, kas par 7 ls pārdod jau iekš lv esošus VS sviestus un nekāds dārgais šipings un muita nav jāmaksā.

ok, jā, šeit viņa prasa (nevis lūdzas) palīdzību, un es atkārtojos n - to reizi .. jo pašas meitenes piedāvājās kkādā supersenā diskusijā palīdzēt sagādāt nepieciešamās mantas (sākotnēji pat uzbāžoties, jo autore nelūdza..). Vēl atceros tādas, kas pašas piedāvājās arī materiāli pabalstīt .. un kad autore prasa nest lietotājām atbildību par saviem vārdiem, tad tas tagad ir tā - mēs tev palīdzēsim tikai tad, kad visu darīsi kā mēs gribam ? nedo'dievs vēl pie manikīra aizies, tad aizskries un noraqus bērnam tās iepriekš atdotās drēbes pavisam nost ... loģiski ,ka tā palīdzēšana / nepalīdzēšana ir katra individuāla padarīšana un tas nav neviena pienākums. bet nu domājeit dāmas, pašas tācu sasolījāt ..

bet, nu ja pavisam atklāti - es šādai autorei nepalīdzētu. un nevis tā ķermeņa sviesta dēļ, bet tādēļ, ka principā, manā skatījumā, viņa ir aita globālāk skatoties (par prāta darbu uztaisīt bērnu ar čali, kuru labi ja 2. mēnešus bijis pāris, nenosauksi...). pats savārīji, pats arī izstreb to putru; es palīdzu tiem, kuri paši nav vainojami pie savām likstām un nelaimēm
11.06.2012 16:37 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
zhilii Atvaino, bet ja viņa prasa,lai viņai ieskaita naudu kontā un ir gatava dot savu konta nr., bet tajā pašā laikā šajā pašā forumā plāno pasūītīt no VS, tad te jau vairs nav nekāda runa par to, cik pārējās meitenes ir paradoksālas, bet par elementāru cieņu pret tām meitenēm, kuras patiešām vēlas palīdzēt.
Pilnīgi vienaldzīgi šajā situācijā ir tas kā viņai patiesībā iet, nu un tad, ka dzd nauda (par ko gan neviens nevar būt pārliecināts), tad vajag domāt ar galvu, kur tu ko dari. Lai iet un pērk tos krēmus, ja tas ir vienīgais veids kā sevi palutināt, bet lai nedara to tajā pašā portālā, kur prasa naudu. Šajā gadījumā autore pati izraisīja dzēlīgos komentārus!

Atļaušos atzīmēt- 7Ls+sūtīšana+muitas nodoklis. Tikpat labi to naudu būtu iztērējusi duglasā vai kolonnā, body shop vai madarā, bet neviena meitene par to neuzzinātu un autore pati vēl dabūtu visu, ko viņai šeit sasolīja.
11.06.2012 16:13 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
nezinu, kāpēc tas links neiekopējas, bet šeit ir :
Māmiņu Ātrās reaģēšanas vienība
Nometņu ielā 48-1
Rīgā, LV-1002

[email protected]
tel.nr 26193583
Tā ir sabiedriska organizācija, kas palīdz mātēm un vientuļajām mātēm, kas sniedz morālu un materiālu atbalstu.
11.06.2012 16:13 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
bernunami.lv/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=10&sobi2Id=86&Itemid=53&lang=lv
11.06.2012 16:10 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
varbūt šis noderēs
http://www.bernunami.lv/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=10&sobi2Id=86&Itemid=53&lang=lv
11.06.2012 16:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es naudu skaitītu, ja būtu zināms konkrēts cilvēka vārds uzvārds, personas kods un norādītu mērķi. Prasīt to forumā, kur minēts tikai niks...? Īsti neticu.
Tad var izveidot ziedot.lv kādu kontu, tvnet kādu rakstu utt.kā parasti tiek saziedoti līdzekļi kādam, kam nepieciešama palīdzība. Vēl jau ir arī sarkanais krusts, nevalstiskās org., soc. dienesti u.c. institūcijas, kur vērsties pēc palīdzības.
11.06.2012 16:02 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
bet nu viņa jau prasa pēc palīdzības, jo te jau sasolīja visādus debesu bŗinumus savlaik .. tas ir savādāk, nekā iet vnk lūgt. un vai tiešām tā ir tik milzīga atšķirība - 4 vai 7s ls ?

par to palīdzības "lūgšanu" - ir taču atšķirība :
kaimiņš kāpņu telpā piedāvājas un saka, ka, nu, ja tev vajag pārbīdīt mēbeles, nekautrējeis, nāc prasi, izstumšu tev visu ko vajag ! un pēcāk tad iet prasīt, kad reāl ivajag.
vai vnk iet un lūgties, prasīt pa kāpņu telpu katra, kas pagadās un pēc tam justies nožēlojami pēc 5 atraidījumiem un dzēlīgas attieksmes ...
11.06.2012 15:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu, es uzskatu, ka sevis palutināšana nav nekāds noziegums, bet ne jau ar VS produktiem, ja man tiešām būtu situācija jau tāda, ka gandrīz jāprasa palīdzība, bet tik ļoti gribētos sevi palutināt, tad pirktu Dzintaru vai ietu uz Multilukss. VS maksā taču vismaz 7 ls plus sūtīšana, bet, kas nu kuram ir prioritātes.
11.06.2012 15:45 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
1. atceros autores diskusiju par papucīti, no kura atbalsta nebūs. tad meitenes aktīvi stāstīja, ka palīdzēs un ko tik vēl ne; lai sapurinās un viss būs labi ..
2. lielā daļā teju jebkura satura diskusiju tomēr tiek minēts, ka sievietei par sevi jārūpējas un jārada ikdienas prieciņi pat niekos ne vīrieša, bet sava pašvērtējuma celšanas dēļ.
man lasot šo forumu radies iespaids, ka es sevi par maz lutinu; kur nu vēl autorei, kurai
-vecāku (cik atceros) nav,
-vīrietis ir morāli pazemojis un noniecinājs neirādot nekādu interesi paša bērnā (un vēl paralēli ar citām lakstojas .. )
-vīrieša vecāki īsti nevar tikt iesaistīti palīdzēšana, jo tad jaunais papucītis ķērc virsū
/nu cik atceros; nemeklēšu diskusijas lai percizētu; palabojiet, ja kļūdos)

nav kkāds paradokss sabiedrības paustajā attieksmē ? par lietotāju member man vispār negribas izteikties. vienu mirkli autorei solās palīdzēt "dajebkā", nākamajā teju par noziedzinieci zākā .. 1 komentāra dēļ .. psc.

ne jūs zinat, cik bieži autore frizējas, iet uz manikīriem , ēd suši vai kādus citus priekus sev atvēl, kas lielai daļai sabiedrības ir norma - sevi nedaudz iepriecināt. nu kas ir labi ja 10 - 15 ls visas grūtniecības laikā lai sev liktu justies kaut nedaudz kā cilvēkam ? viņai tagad katrs pēdējais santīms jāatliek bērna pamperam un jāpārtiek no auzu putras vien, jo pretējā gadījumā sabiedrība nories ? taču bērns arī jūt, ka māte, iespējams, jūtas nožēlojama un nekam nederīga .. un tas viņa attīstībai kaitē vairāk nekā par 15 ls lētāki rati vai gulta ..
bez tam - autore minēja, ka finanses no dzimšanas dienas dāvanas naudas, kas - teorētiski - vairumā gadījumu tiek dāvināta jubilāra iepriecināšanai, apdāvināšanai .. nu uzdāvināja naudu, nevis tizlu svečturi.bez tam - ja saņemtā summa bija , piemēram, 100 ls, tad to atlikumu, visticamāk, autore ieguldīs bērna lietās ..
medaļai ir divas puses. šitā noriet cilvēku kkādu pāris ierakstu dēļ, kas ne tuvu neatklāj visas iespējamās varbūtības un esošo situāciju. neesmu nekāda aizstāve, tik aicinu aizdomāties, ka ne viss ir tā, kā izskatās un padomāt par to, vai paši nenonākam pretrunas ar sevis paustajām vērtībām un dogmām.
tas mātes uzupurēšanās tikums ir kkād padomju laika palieka;māte ir arī sieviete, un sievieti neveido tikai domas par bērna labklājību vien. bērns nav visa dzīve, bet tas nebūt nenozīmē, ka māte viņu nemīl ar visu sirdi un dvēseli un nevēl pašu labāko. iespējams, ka sasmērēšanās ar tieši šo ķermeņa zieķi darītu autores dienu daudz gaišāku un īpašāku;
p.s.
tas viss ir tikai iespējamība un tikpat ļoti iespējams, ka autore te kko šmugulē un perina iedzīvoties. tas mani praktiski neuztrauc.
tas, kas mani tomēr pārsteidz ir fakts, ka tiklīdz kā uzradīsies kāds, kuram pakratīt ar pirkstu un sabārt + nozākāt un vēl pabļaut - citas darā tā un šitā, tev tā neklājas .. tas uzreiz tiks darīts neskatoties uz iepriekš tik uzmundrinošo un pozitīvo attieksmi.
visa šī jezga nedaudz atsit arī orvela dzīvnieku fermu; visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, taču daži dzīvnieki ir vienlīdzīgāki kā citi.
11.06.2012 15:38 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Jā, un par tām tavām vēlmēm, krēmiem un vešiņām, meitene, kas Tev ir pirmajā vietā? Es, būdama bez bērna, pirmām kārtām domāju par to, lai mājās būtu ko ēst un tikai tad par kaut kādiem krēmiņiem, Nu cita lieta ir tad, kad tiešām nav ne ziepju ne dušas želejas, ne šampūna, bet to visu arī var iegādāties iekļaujoties 5ls robežās.
11.06.2012 15:03 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Zinu, ka dažas tūlīt nodēvēs mani par piekasīgu kuci, kura topošo māmiņu mēģina piespiest par sušķi pārvērsties, taču tas, ko Tu, Mrs.A raksti kaut vai diskusijā par mazgāšanos -par visām eļļiņām, ķermeņa krēmiem un balzāmiņiem, ko lieto.. Nu, interesantas Tev prioritātes laikā, kad naudas nav un bērniņš gaidāms pavisam drīz. Un tas par to zīlēšanu vispār - unikums. Vairs neko nerakstīšu, jo nevēlos bojāt Tavu labsajūtu un veselību laikā, kad gaidi pasaulē uzrodamies mazu dzīvībiņu. Esi godīga, lūdzu, kaut vismaz pret sevi.
11.06.2012 14:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bērnam piedzimstot, ir valsts pabalsts apmēram 300 lati, plus 100 lati no Ušakova kunga (Rīdziniecēm). Piedzemdēt var par pliku velti, valsts apmaksā minimālo variantu.

Rati, jauni, laba firma, es pirku pa 170, lietotus normālus ratus var dabūt stipri vien lētāk. Gultiņa - kad meklēju savējam, pat pa 40 lati šis tas bija veikalos. Atkal - lietota būs lētāk. Vēl vajag sedziņu, gultasveļu. 400 latos, manuprāt, iekļauties VAR.

Tālāk, "māmiņu alga" ir minumus 50 lati mēnesī (pat ja māmiņa nav strādājusi). Pamperu paka - 6 lati (man pietiek nedēļai). Vajag vēl bēbim eļļiņu, šampūnu un ziepes (var iekļauties 5os latos, pietiek vairākiem mēnešiem). Baroju ar krūti. Vēl vajadzēja D vitamīna pudelīti. Bēbim dakteris un potes apmaksā valsts. Atkal sanāk, ka valsts pabalsta pirmās nepieciešamības lietām pietiek.

Ēst un īri maksāt pašai priekš sevis vajag arī tad, ja nav bērna. Jā, strādāt nevar, kamēr mazulis mazs, bet tā jau cita tēma.

Žēloties ir visvieglāk. Tagad drīzāk būtu jāpadomā, kā nodrošināt pašai sevi (lai no bēbja naudas nav jāņem). Var mēģināt kaut ko tulkot, vai ņemt pieskatīt vēl kādu bērnu kopā ar savējo.
11.06.2012 13:32 |
 
Reitings 70
Reģ: 20.03.2009
Ja dzīvo Rīgā tad vispār drēbīšu ziņā zelta dzīve, jo zip.lv sludinājumos tik bieži atdod drēbītes un arī citas labas lietas priekš mazulīša par simbolisku samaksu, kādiem našķiem vai arī vienkārši par velti. Galvenais skatīties sludinājumus, aktīvi zvanīt/rakstīt un ja nav cilvēks apveltīts ar slinkumu un vēlmēm lai viņam visu pienes klāt, tad var iegūt daudz noderīgas lietas. :)
11.06.2012 13:10 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Piekrītu angry, kādreiz kāda, kurai patiešām būs nepieciešama palīdzība, lūgs to te, bet dēļ šitādām krāpniecēm, kā Mrs.A, meitenes vnk neticēs, ka tā palīdzība patiešām ir nepieciešama. Publiskais FUJ Mrs.a
11.06.2012 13:01 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Tāds sviests! Es arī gribēju palīdzēt, bet nu tagad... Nekādā gadījumā!
11.06.2012 12:56 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
autore- nav bail ka iespļāvi akā no kuras vēlāk dzersi?
11.06.2012 12:47 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Man kaiminienei bija smaga situacija, gaidija bebiti. Un pats pēdējais par ko viņa domaja krēmi, un etc. Jo vajadzeja elementārāko.
11.06.2012 12:47 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ahhahaaa, autores moto: Labāk nožēlot izdarīto, nekā neizdarīto! :D:D:D
11.06.2012 12:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)