Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Tu par to zināji ? (Patiesiba par abortiem)

 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozRffMjjioo

ESI INFORMĒTS!
2010.gadā Latvijā reģistrētajos mākslīgajos abortos gājuši bojā 7,4 tūkstoši cilvēku.
Vidēji dienā 20 bērni.
Pavisam pēc Latvijas republikas neatkarības atjaunošanas reģistrēti 379800 mākslīgie aborti.

Daudzus gadus cilvēki ir tikuši ārstu maldināti, ka tas ir tikai audu pikucis, kas neko nesaprot un nejūt. Patiesībā bērns jau no pirmajām dienām ir dzīva būtne, kas spējīgs just sāpes un bailes.

Nepieļauj savā dzīvē abortu- izsargājies! Pat, ja paliec stāvoklī- nekad neizšķiries par bērna nogalināšanu. Pat, ja nevēlies bērnu audzināt pati! Bērns nav izvēle, bet dāvana!

PALĪDZĒSIM KOPĀ TIEM, KAS VĒL NEVAR SEVI AIZSTĀVĒT!

parādi šo video draugiem, vecākiem, māsām, klasesbiedriem....

JA KAUT VIENU SIEVIETI TAS ATTURĒTU NO ABORTA VEIKŠANAS UN VIENS MAZULIS NĀKTU PASAULĒ- TAS JAU BŪTU ĻOTI DAUDZ!
27.04.2012 10:00 |
 
Reitings 87
Reģ: 07.12.2009
Krista
Jā, esmu vēl salīdzinoši jauna un nevaru pateikt, kā ir gados 30. Bet šobrīd neuzskatu, ka nenopietni romāni tām sievietēm dod to īsto baudu, kas ir attiecības ar mīlamu cilvēku. Tā drīzāk ir vnk ķermeņa apmierināšana, kas dod kaut kādu mirkļa labumu. Nez cik laimīgu un apgarotu, nežultainu tas padarīs.. Ir pašam jāveido savs raksturs. Un daudziem jau nav attiecību, jo gaida nez kādu īsto..es arī agrā jaunībā gaidīju princi. Un tad nāk saprašana, ka tās ir utopiskas ilūzijas. Es esmu satikusi savu īsto, bet saprotu, ka tas ir parasts cilvēks ar saviem mīnusiem, ir jāpieliek pūles, lai valdītu saskaņa arī ikdienā. Attiecības vienmēr ir arī darbs. Nebūs viens ideālais, nav nekā ideāla. Tikai daudzi gaida un tad arī nesagaida, jo piesienās sīkumiem. Bet tāda dzīve, katram ir dota izvēle - dzīvot tagad vai gaidīt saulaino rītdienu.
29.04.2012 16:35 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Dzīve ir jabauda,un nevar vienmer visu uznemt traģiski nopientni. Tam pietiks laiks. Jaunikba ir dullumam domata.
29.04.2012 16:45 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Member, nekas nav kaut kam domāts, viss ir paša ziņā, vari dullumus darīt, vari dzīvei pamatus liet un strādāt pie pašizaugsmes. Ir cilvēki kuri dara vienu un ir tādi kuri dara otru. Bet vispār jau ir tāds viedoklis, ka vajag sadarīt dullības visādas, lai pēc tam nāktu sajēga un pieredze par dzīvi.
29.04.2012 17:07 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Ak mans,dievs ej pakaries ar savu diskusiju!!!Izteicos ļoti prasti,bet vnk tādas dusmas parāva!!!Nekad,nesaki nekad,ja nu tev pašai dzīvē nāksies abortu veikt ????????????
30.04.2012 00:01 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
kapēc tu saki dievam iet pakārties?
30.04.2012 10:05 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Nu i diskusija izvērtās... :(

Varu iedomāties cik sāpīgi par abortiem lasīt meitenēm, kuras jau tā nožēlo ko tādu izdarītu vai kurām nācās ko tādu izdarīt apstākļu dēļ... Da už.
30.04.2012 11:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits