Cik mēs pašas esam labas?

 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Vairums no jums ir baigās ekspertes, modes jautājumos, attiecībās, kosmētika, nagulakas, mati, darbs, spriežu pēc diskusijām.
Rodas jautājums, jūs esat perfektas? Vai jums ir piekopts labs stils, pērkat un lietojat labu kosmētiku, krāsojat nagus? Jums ir labs darbs? Un kas vispār ir labs darbs?
Beidzot iespēja izteikties par sevi!!! :)
26.04.2012 19:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
lol, atkal kaarteejaa ar mazveertiibas kompleksiem, kuru aizskar ljoti diskusijas. tak cilveeks parasti raksta tajaas diskusijaas, par ko ir nojeega.
par sevi varu teikt, ka vieniigaa mana nagulaka ir melna, staigaaju metaalistu kerzaas un kreklinos ar mironjgalvaam , taa kaa par modes eksperti neesmu nekad pieteikusies. patiik sportot, tas man nonjem stresu un esmu iemiiljotaakais plecs draugiem un pazinjaam, uz kura var izraudaaties par attieciibu probleemaam.
26.04.2012 22:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-tad tu esi uz to pusi ,kaa"The girl with the dragon taatoo"?!:)
26.04.2012 22:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ne tik lielaa pakaapee, bet velk uz to. tiesa gan, ejot ciemos pie viira radiem vai pie aarsta, man arii ir klasiskaa stila apgeerbi. negribu vinjus lieki traumeet. :D peedeejaa laikaa gan mans miiljais mani censhaas aizvilkt uz veikaliem, kur dreebes ir taadas caciigaakas. laikam jau buus jaapamaina bik kaut kas, jo esmu tuvu 30 un taadaa vecumaa vajag nopietnaaku paskatu.
26.04.2012 22:46 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
tāds cepiens par neko! kādai laikam garlaicīgi vai pms..
26.04.2012 23:05 |
 
Reitings 63
Reģ: 20.04.2012
Es pat tuvu neesmu perfektumam un man pat šķiet, ka negribu ;)
Kosmētiku nelietoju, kaut jau pēc 30-it un jūtos labi. Reizēm gribas pamēģināt, lai zinātu kā izskatītos, ja lietotu kosmētiku. Taču problēma tajā, ka nemaz nezinu kā to darīt :D

Nagus un uzacis kopju salonā, pati gan ļoooti reti. Matus krāsoju, reiz pa reizei salonā apgriežu, taču neesmu atradusi vietu, kur frizieris uzņemtos apgriezt tā, kā man piestāv. Biku nogurdina fakts, ka jānāk ar savu matu griezuma ideju.

Ģērbjos pēc noskaņojuma, taču cenšos pēc iespējas mazāk vilkt džinsu bikses un bītlenes. Izejot no mājas lielākoties velku augstpapēžu apavus. Bet protams, ka grēkoju, jo mājās bieži vien ģērbjos necili.

Raksturs, brrrr, nekā laba nav un reiz pa reizei arī greizsirdīga esmu. Tas tāpēc, ka pašai uznāk mazvērtības kompleksi.

Darba man nav, bet ir ģimene un dzīves pieredze.

Un vēl, man ļooooti garšo sarkanvīns kombinācijā ar kādu cieto sieru :D

Vai esmu eksperte? Nē, bet viedoklis gan ir ;)
26.04.2012 23:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Par perfektu sevi neuzskatu, bet skaidri zinu, kada gribu but, un tadu sevi veidoju. Gaume man ir izkopta( dzivesveida iespaids ha ha) , kosmetiku lietoju labu, bet minimali. Nagus kopj un par darbu nesudzos.
Sis ir forums un viss seit notiekosais ir janem vieglak. Kada starpiba, ko katrai gribas piepuskot? Palasi, pasmejies un dzivo talak! Es no sejienes panemu tikai to, ko velos un kas man var varbut noderet( par kosmetiku piem.) neiedzilinoties , ko tas pats cilveks raksta varbut kada cita diskusija. Pauzot savu viedokli, man ir pilnigi vienalga, ka kadai tas varetu nepatikt. Kamer nenotiek klaja necieniga aizskarsana- take it easy, it's just fun!
26.04.2012 23:46 |
 
Reitings 117
Reģ: 24.09.2011
wow! mani citēja?:D
šādi teicu, jo puišu vidū tas tiešām ir novērots kā standarts, nu vismaz 65% no 100.:D
bet atbildot uz Tavu jautājumu, nē, neesmu perfekta, darbs arī nav sapņu, puisis varēja būt playboy modelis:D un par baigo eksperti sevi neuzkatu!
26.04.2012 23:53 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Nē,es neesmu perfekta un priecājos par to-vienmēr jāatstāj vieta izaugsmei... :D
bet izaugt līdz perfektumam negribu-tā tak ir garlaicīgi dzīvot... mans stils mainās atkarībā no garastāvokļa,bet cenšos to izkopt un veidot to saskaņotu ikdienā. jā,lietoju labu kosmētiku,tur necenšos taupīt par katru cenu. nagus nekrāsoju,manikīru veicu pati. darbs man ir labs,jūtos apmierināta. labs darbs ir tāds,ko tev pašam patīk darīt... :)
26.04.2012 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
nu tā, man viss ir simetrisks, nekas nav ar noslieci no normas, stils man ir labs (vismaz pati tā uzskatu:D) kosmētiku es pērku kvalitatīvu, nagus lakoju, darbs man ir, daru to, kas patīk, un tātad uzskatu ka darbs man ir labs, un jā.. sanāk ka esmu PERFEKTA!:D:D:D un dažās jomās sevi arī varu nosaukt par eksperti!:D
26.04.2012 23:58 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es esmu sajūsmā, ar cik jauku regularitāti te uzrodas pasaules lāpītājas... Nu, tiešām nav nekā cita bez šī foruma par ko uztraukties? :)
27.04.2012 00:23 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es tikai brīnos, jo ja es ieslēdzu savu piekasīgo režīmu, tad man tiešām 90% cilvēku šķiet neglīti, kas arī ir iemesls, kādēļ uzskatu par absurdu tādu spriešanu. /vienrz/


Nu jā, visai smieklīgi izraut no konteksta, bet nu okei. :)
27.04.2012 00:50 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es tavā vietā būtu atstājusi tikai daļu "man tiešām 90% šķiet neglīti". :D
27.04.2012 00:51 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
romiinija sen esmu pamanījusi izlikšanos :D

Izskats - Vienīgais ko lietoju NE lētu ir smaržas,pārējās lietas man ir lētais gals, kkāda maybelline kosmētika,tirgus drēbes arī humpaļi, lēti apavi- kurpes ne dārgākas par Ls 15, bet es nejūtos sliktāka par citiem. Jā un arī šampūnus nelietoju nekādu krutos,lietoju tikai baltkrievu lēto šampūnu Ls1 litrā,matu maskas lietoju generas,tas nozīmē arī lētas. Man viss ir lēts, bet uz ielas mani neviens nav nobakstījis,neizskatos nekopta. Mati vienmēr safrizēti pašas spēkiem, manikīrētas rokas,koptas,izraustītas uzacis,drēbes u apavi vienmēr tīri un es jauki smaržoju. Neesmu perfekta,drīzāk jau pelēkā pele,bet ar odziņu :)

Dzīvesveids - Mazliet ir apnicis tas kur atrodos un kur dzīvoju, respektīvi dzīvesvieta, bet pie tā pati vainojama, neko nedarīju lietas labā, bet nu ledus sāk kustēties :D

Darbs - Strādāju savā profesijā 7.gadus, patīk darbs, bet nepatīk vieta un apstākļi, saņemu maliet virs minimālās algas, protams gribētos strādāt labāk apmaksātu darbu,bet tam neesmu pietiekami izgļītota. Man ir tikai vidējā profesionālā izglītība.

Šeit ir mans atklāsmes brīdis,bez liekuļošanas :D
27.04.2012 08:52 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Nekad neesmu gribējusi būt kaut kāda perfektā, ideālā, man no tādiem standartiem vemt gribas:D Tai pat laikā uzskatu sevi par simpātisku, eju laikam un modei līdzi, kopju sevi, strādāju un dzīvoju normāla cilvēka dzīvi. Nenosodu un nemācu citus:)
27.04.2012 09:30 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Kur tu dzīvo?! Alā???
Tik sekla uztvere par to, kas ir perfekts. Es nemaz nezināju, ka man atliek nolakot nagus un es esmu pefekta. Vel aiziešu matus izmazgāt un palasīšu kādu glaunu dāmu modes žurnāliņu!
Nesaku, ka esmu eksperte, bet ja man ir viedoklis kādā jautājumā vai arī ir tēma, kuru es pārzinu, tad es nekautrēšos arī izteikt savas domas vai pieredzi!
Un vai es esmu perfekta? NĒ! Un visticamāk, ka arī nebūšu, jo katra diena man nes ko jaunu un es varu jau pēc 5 minūtēm daudz ko sačakarēt. Tāpēc es par to īpaši neuztraucos. Nekad neesmu gribējusi būt baigi perfektā līdz pārvērstos par Bārbiju!
27.04.2012 09:34 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
* perfekta
27.04.2012 09:35 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Esmu tālu no perfektās.
27.04.2012 09:45 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Par perfektu sevi neuzskatu, bet laikam tas, ka ceļos stundu agrāk lai sakrāsotos un sataisītu matus liecina mazliet par caciskumu.. nagi man ir lakoti, bet kosmētiku nevienmēr varu atļauties pirkt dārgu, ir gan dārgas lietas gan arī dažādi štruntiņi, piemēram, no Avona un Drogām.

Nesaprotu par ko te cepiens, meitenei normāls jautājums, jo visas te salikušas bārbiju bildes no googles un tad jau gribas zināt vai aiz bildes slēpjas līdzīga persona, vai arī pilnīgi pretēja...
27.04.2012 09:49 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Roxy...pirkrītu apgalvojumam.. ------> Nesaprotu par ko te cepiens, meitenei normāls jautājums, jo visas te salikušas bārbiju bildes no googles un tad jau gribas zināt vai aiz bildes slēpjas līdzīga persona, vai arī pilnīgi pretēja...

atvainojos par ctrl C + ctrl V, man nedarbojas cosmo fīčas ;/
27.04.2012 09:53 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man gan izskatās, ka vienīgā, kurai šajā diskusijā ir bārbijas bilde, ir pati diskusijas autore.
Un līdz šim man nebija ienācis prātā, ka gaumīgs apģērbs, lakoti nagi un laba kosmētika ir kaut kas neparasts un liecina par kaut ko īpašu vai perfektu.
27.04.2012 10:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits