Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bieži reiboņi!!

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Pēdējā laikā mani piemeklē bieži reiboņi.Ejot par ielu,reizēm melns gar acīm sametas un tāda sajūta ka velk uz ģīboni,sāp un reibst galva,tāda sajūta ka pamatigs spiediens uz acīm.
Ēdu ļooooti veselīgi,nekādus draņķus nelietoju,plus vitamīnus arī dzeru,tiešām nesaprotu kas notiek.Visu laiku pamatīgs nogurums.
Man šobrīd nav iespēja aiziet pie ārsta(esmu ārvalstīs),tad jau sen būtu prom un diskusijas šeit netaisītu.Tikai vēlos uzzināt,vai kādai arī tā nav bijis un ko jūs lietas labā esiet darījušas?
25.04.2012 01:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja neesi staavoklii, tad paarbaudi asinsspiedienu tad, kad tev sareibst galva. nezinu, kuraa valstii esi, bet dazaas var ieiet aptiekaa un izmeeriit spiedienu. droshi vien tev ir pazeminaats. vai arii ir nokrities cukura liimenis. taadam gadiijumam neesaa liidzi cukura pacinjas un kaa paliek nelaagi, taa uzreiz mutee iekshaa vienu un uzdzer nedaudz uudeni. konfektes u.c. nebuus tik iedarbiigas, jo cukurs leenaak uzsuuksies.
25.04.2012 01:33 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Uiiii, baaaaccc!!!Šausmas :O Nē,stāvoklī gan cerams nevarētu būt. :O Tikko jau mr bija :D
25.04.2012 01:38 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Piekrītu visam, ko krista saka! Man ir zems asinsspiediens, un tam visam klāt vēl iedzimta anēmija - šāda kombinācija īpaši veicina ģībšanu. Dzelzs/ sarkano asinsķermenīšu trūkumam asinīs kā reiz ir simptoms - nogurums, tā ka kolīdz esi LV, tā uztaisi asinalīzes un izmēri asinsspiedienu (un cukuru arī). ;)
Gadījumā neesi veģetāriete?
Uz cik ilgu laiku esi ārvalstīs? (Ja tur strādā vai mācies, tad noteikti iespējai aiziet pie ārsta jābūt.)
25.04.2012 01:50 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Jā,es īstenībā ļoti reti ēdu gaļu.Dzelz tiešām varētu būt problēma.Biju pilnībā par to piemirsusi.Noteikti,aiziešu pie ārsta,man jau riebjas pi viņim iet.Tikai saka, ka vairāk jāēd un viss.
Tagad esmu Itālijā draugam līdzi darba darīšanās būšu kādas 3 nedēļas prom.
25.04.2012 02:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
itaalijaa aptiekaas tieshi ir punkti, kur var izmeeriit asinsspiedienu un noteikt cukura liimeni asiniis!!! un parasti tas nemaksaa vairaak par kaadiem 5 euro, dazaas vietaas vispaar ir bezmaksas.
25.04.2012 02:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits