Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smēķētājām

 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Ar manu roku higiēnu viss ir kārtībā, tiek mazgātas u.t.t., bet esmu pamanījusi, ka tie divi pirksti, kuros turu cigareti ir palikuši nedaudz tumšākā iedzeltenā nokrāsā.. saprotu, ka tas ir dēļ cigaretēm, jo smēķēju jau vairākus gadus... Bet varbūt ir iespēja dabūt pirkstus atpakaļ savā normālajā krāsā neieskaitot smēķēšanas atmešanu?
23.04.2012 12:10 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ne pa tēmu, bet vienreiz man sanāca tā: atnācu uz sejas SPA procedūru un kosmetologei tāpirksti pēc smēķiem smirdēja, ka es pēc sejas tīrīšanas vienkārši piecēlos, izteicu savas pretenzijas un gāju projām.
23.04.2012 12:14 |
 
Reitings 45
Reģ: 04.10.2011
Ja krāsojums ir radies ilgstoša procesa rezultātā - smēķēšanas, pirksti ilgstoši ir bijuši pakļauti dūmu un karstuma ietekmei, tad domāju, ka no tā nav iespējams atbrīvoties pilnībā, jo ja atgūsi normālu krāsojumu, tad turpinot smēķēt tas atgriezīsies!

Varu vienīgais tev ieteikt izmēģināt pamazgāt - pamērcēt rokas citronskābē, vai citronu sulā. abi šie līdzekļi ir ar balinošu efektu.

Varbūt vari atrast vēl kādu dabas produktu, kuram ir balinošas īpašības un uz pirkstiem palietot to!
23.04.2012 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Saac lietot tos, nezinu kaa sauc, iemushus (?) :D

atmeshana arii derees
23.04.2012 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits