Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nokluvu slimniicaa.

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Jaa beidzot vnk pagibu un attapos slimnicaa, kur bija japavada 3 naktis. Problemas ar asinspiedienu.(loti zems) Elektrolitu problemas-loti zems kalija, natrija,kalcija trukums +smaga dehidritacija..pedejs paris dienas kops vienas vakara ballites pargaja istaka murga...Salaida sistemu un lika pagulet paris dienas un dzert daudz udens..Tagad es pat nezinu.Man tiesam ir bail nomirt. Censos karpities no visa ara,bet speka nav.

Jaunatums ko ikdiena normali vajadzetu uznemt ta lai sis vielas butu organisma? Jo tiesi parsvara so vielu turukms veicinaja nogibsanu un piedraudea ka tas var beigties letali.
22.04.2012 01:07 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Ja esi slimnīcā, tad tā ir īsta vieta,kam prasīt padomu, un kā uzņemt šīs vielas. nevis forumos.
Lai veicas, veseļojies.
22.04.2012 01:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Esmu jau ara..vakar izrakstijos ara..viss ko teica daudz dzert tiru udeni,est veseligi ...ar so ir baigie mesli un palietot multivitaminus, dzeldzs kapsulas..
22.04.2012 01:26 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Kā var tik traki dehidrezēties????????? Tu vispār nedzēri ūdeni??? :O
Tu laikam esi nežēlīgi tieva???
22.04.2012 01:42 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Kā ir jādzer, lai būtu tādas sekas!? :O
Aptiekā var nopirkt visus tevis rakstītos vitamīnus, gan jau aptiekāre labāk zinās, kurš būs īstais. Es kādreiz dzēru dzelzs kapsulas Tothema, neviens cits dzelzs preperāts nepalīdzēja, bet šis gan. Dzer pienu, tas attīra organismu, ēd augļus.
22.04.2012 09:17 |
 
Reitings 328
Reģ: 27.07.2010
Piena produkti- biezpiens, piens, kefirs, Udens-daudz 2l un vairak, granatabolu sula ar dzelzi, spināti ar citronu nu protams multivitaminus- b grupas vitaminus. Tiesham ka lidz tadam stavoklim var nonakt? Turies.
22.04.2012 09:35 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Augļus ēd, tajos ir sula, zupas ēd un, protams, ūdeni.
Sašutumam droši vien nav jēgas, lai gan es arī nevaru saprast, kā ikdienā tā var dehidratizēties - ne tu karā, ne kaujas uzdevumā, ne pamesta uz vientuļas salas, ne....
22.04.2012 09:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es ieteiktu tuvākajās dienās iet pie ģimenes ārsta. Tas drošvien nosūtīs uz analīzēm, lai saprastu, kādā stāvoklī Tavs organisms ir pēc slimnīcas (ja jau no slimnīcas Tev nav uz rokas attiecīgu rādītāju) un sastādīs Tev programmu, kā rīkoties tālāk.

Ja Tava pašdarbība (vai neizdarība) ir novedusi Tevi tik tālu, tad jāpārtrauc to darīt.
22.04.2012 09:48 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Negribās jau tā pārlieku ķidāt MADasaHatter, bet iespējams, lūk arī atbild, kā var nonākt tādā stāvoklī.
Viņas atbilde uz jautājumu, par ēsto 1 dienā:

brok kafija
pust 100 gr risi bez garsvielam
launags abols
vakarinas energy drink
22.04.2012 09:53 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
man atkal šoks, kā var slimnīcā ārsti izrakstīt cilvēku un palaist mājās nedodot konkrētu vitamīnu un diētas norādes, receptes, ja cilvēks ēda/dzēra pēc saviem ieskatiem un noveda sevi līdz šādai stadijai, tad viņam vajag iedot veselīga uztura ēdienkarti vismaz 3 nedēļām uz priekšu un vitamīnus izrakstīt konkrētus...
22.04.2012 10:39 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Man ir šoks tikai par to, cik daudzas te kaut ko pārspīlē. Ja MADasaHatter tiešām būtu uztraukusies par savu veselību, pati ārstiem visu nepieciešamo pajautātu+tad, ja tur kaut kas ļoti nopietns būtu, tik ātri no slimnīcas neizrakstītu. Ik pa brīdim cosmo kāda parādās, kura stāsta par to, cik nopietna slimība šai, paguļ pāris dienas un dzīva, vesela, mierīgu sirdi turpina savu veselību bojāt.
22.04.2012 10:51 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
kad es gulēju slimnīcā, man arī paziņoja ka ir organisma dehidratācija.. bet tas nebija mans ārstējošais ārsts un likās ka viņam es vnk nepatīku, jo nācās dzirdēt vairākas nepatīkamas lietas par sevi, kas nebūt nebija saistītas ar manu slimnīcā nokļūšanas iemeslu!

taču izrakstot no slimnīcas, mana daktere deva norādījumus ko darīt tālāk, kā ārstēties, kādus speciālistus apmeklēt papildus utt..

katrā gadījumā, ieteiktu doties pie ģim.ārsta un noskaidrot visus Tev interesējušos jautājumus, jo neviena foruma meitene Tev nespēs palīdzēt tā, kā to izdarītu terapeits!
Veseļojies!
22.04.2012 11:01 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Es Tev ieteiktu vismaz pāris mēnešus padzīvot ar vegānu ēdienkarti, kur ietilpst augļi, dārzeņi un graudaugi, centies no rītiem spiest un dzert svaigas sulas, jo kas gan var būt labāks kā svaigu un naturālu vitamīni, nevis kapsulas un tabletes. Dienā centies izdzert maksimumu negāzētu ūdeni, noteikti nebūs viegli, ja neesi to darījusi iepriekš, taču tavā gadījumā tas ir jādara. Vismaz 3 līdz 4 l dienā. Noteikti daudz staigā, ja neesi sportiska tipa cilveks, daudz uzturies svaigā gaisā, labs miegs arī ir svarīgs, ja ir problēmas ar zemu asinspiedienu, centies no rītiem izdzert krūzi melnas tējas vai kafiju, vislabāk bez piena un cukura.. ievērojot šo visu rezultāti noteikti būs jau pēc nedēļas jūtami. Ja smēķē noteikti atsakies no smēķēšanas un centies aŗī nelietot alkoholu, bet ja gribās, tad nelielos daudzumos tikai labu pussausu sarkanvīnu.
veiksmīgi un veseļojies
22.04.2012 11:02 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Līva, kāpēc Tu domā, ka pārspīlē? Esmu ievērojusi MADasaHatter komentārus tieši saistībā ar ēšanu, protams, neesmu nekāds speciālists, bet man šķiet, ka tur ir jau kaut kas uz anoreksijas pusi. Bet par to, ka pati neuztraucas, tas gan...

MADasaHatter, aizej pie ārsta, lai uztaisa Tev speciālu ēdienkarti, nav jēga internetā sagrābstīt info un tad pašai "eksperimentēt" - paliks labāk vai nē.
22.04.2012 11:06 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Vai tiešām nepazīstot pašu autori un nezinot patiesos "slimības" iemeslus var vispār ko ieteikt?!
Un vegāns dzīves veids izslēdz no ēdienkartes gaļu, piena produktus un olas. Pāris mēnešus tā mēģinot eksperimentēt ar savu veselību un nelietojot nekādus vitamīnus, ātri vien nonāks atpakaļ slimnīcā.
Es piebalsojot tām, kas iesaka vērsties pie ģimenes ārsta. Veiksmi!
22.04.2012 11:10 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
ņam ņam, pārspīlē, jo ārsti nemēdz kādu izrakstīt, nepasakot to, ko darīt nākotnē+letālas beigas var dabūt ļoti daudzos gadījumos, ir dzirdēti stāsti par tiem, kuri nomiruši pēc kaķa skrāpējuma. Un kurš gan viņu svētdienas dienā no slimnīcas laukā laida? Un kurš vispār raksta, ka "beidzot paģība"?
22.04.2012 11:28 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr no slimnīcas tiek dots līdzi izraksts,kur norādīta turpmākā ārstēšanās-zāles,kas jālieto,ārsti,kas jāapmeklē, kādi izmeklējumi ir bijuši un to rezultāti,esot slimnīcā utt. Ja ir nonācis slimnīcā,tad veic pietiekoši daudz izmeklējumus,lai arī saprastu,kas pa vainu un kā turpmāk ar to cīnīties,lai varētu darīt ko lietas labā.
22.04.2012 11:37 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nedrīkst jau niknoties, bet gribas. Nu kā var tā sevi ienīst?
Womankind atrastais komentārs liecina par to, ka tava domāšana ir galīgi šķērsām un tu pat badoties nemāki, kāda velna pēc vakariņās jādzer enerģijas dzēriens? Un kafija.. Tas viss tak izvada šķidrumu no organisma. Tu domā, ja mazāk ūdens organismā, būs mazāks cipars uz svariem? Interesanti, ka raksti - "bail nomirt" - pēc taviem uzskatiem, ko tu darīji ikdienā? Veicināji organisma dzīvotspēju?

Nujā, un te jau foruma meitenes nepalīdzēs. Jāiet vien būs pie speciālista, kas tev sastādīs ēdienkarti, pamatojoties uz tavu veselības stāvokli, svaru un citām īpatnībām.
22.04.2012 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
miss?, cilvēku, kurš atsakās no gaļas, olām, zivīm un piena produktiem ir veģetārietis. Vegāns nav gluži tas pats, kas veģētārietis, bet ļoti līdzīgs, tik ne tik traki.. Nu, kaut kā tā, līdz ar to, autorei ieteiktais nemaz nebūtu tik slikts, jo augļus un dārzeņus, kā arī normālu ēšanu vajadzētu piekopt.
22.04.2012 11:51 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Un tā daža laba iebrauca auzās:

Vārds "vegānisms" apzīmē tādu cilvēku filozofiju un dzīvesveidu, kuri cenšas izvairīties - cik tas ir praktiski iespējami - no jebkādas izmantošanas un vardarbības pret dzīvniekiem pārtikas, apģērba vai jebkura cita mērķa dēļ, turklāt atbalsta tādu alternatīvu metožu attīstīšanu, kurās neizmanto dzīvniekus un kas nes labumu cilvēkiem, dzīvniekiem un apkārtējai videi. Attiecībā uz uzturu tas nozīmē, ka vegāni nelieto nekādus produktus, kas pilnībā vai daļēji iegūti no dzīvniekiem.

Veģetārisms ir uztura veids, kura pamatā ir augu valsts barība (augļi, dārzeņi, graudaugi, rieksti, sēklas u.c.), bet netiek ēsti produkti, kas iegūti, nogalinot dzīvniekus (visu veidu gaļa, tai skaitā zivis, putnu gaļa un vēžveidīgie).
22.04.2012 11:54 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Dope,
ir tieši tā, kā jau rakstīju. Vegāni izvairās lietot VISUS un JEBKĀDUS dzīvnieku izcelsmes produktus. Pārliecināties vari te:
http://ej.uz/7u8q
un veģetārisms ir tas, kurš ir, kā Tu saki, "ne tik traki"
22.04.2012 11:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits