Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

meitenes, kuras bāž degunu svešās dzīvēs

 
Reitings 81
Reģ: 04.04.2012
... un, raugi, kāda diskusijā bija saruna "es zinu, ko tavs puisis tev dara aiz muguras, bet neteikšu", "es zinu, kas tu esi, bet neteikšu"!

savā dzīvē esmu pārdzīvojusi līdzīgas situācijas, tādēļ nespēju klusēt, taču, protams, apzinos, ka šāda diskusijas izveidošana, protams, ir nevajadzīgas uzmanības pievēršana šādām "bez dzīves" personām, taču galvenais mans diskusijas mērķis - mīļās, neņemiet galvā šādus personāžus, jo VIENMĒR būs kāds, kurš vēlēsies sabojāt jūsu attiecības, VIENMĒR. viss, ko tās vēlas ir jūsu uzmanība, nervi un nelaime!

tām, kuras to dara - nebāziet savu netīro degunu citu tīrajos dupšos, un nokārtojiet savu privāto dzīvi, lai nav vēlmes bojāt citu!
16.04.2012 12:39 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Cik saprotu šis ir adresēts daļēji man :D Nu ko lai saka.. Samācījusies vienu tekstu no galvas, pie tam diezgan "amizantu", lai neteiktu vairāk.. un te liek visās diskusijās vienu un to pašu. Taču padomā ko sakarīgāku kādreiz pateikt, citādi diez ko gudra ar saviem netīriem deguniem un tīriem dibeniem tu neizklausies ;)
16.04.2012 12:49 |
 
Reitings 453
Reģ: 03.08.2009
nu tas atkarīgs manuprāt no vecuma, tas vis notiek 16-20 gadiem, vēlāk tādām muļķīām vairs prāts nenesās. takā man bija pioeredze 17 gados ar tādu meiču, tagad jau cita dzīve.
16.04.2012 12:49 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Zini, ja neļauj ar to degunu pa savu dzīvi šiverēties, tad neviena to arī nedara, lai gan es runāju tikai par virtuāļo vidi. Kas liek šeit pārāk daudz par sevi/savām attiecībām stāstīt? Neviens! Ja tomēr kāda tā dara, tad jārēķinās ar sekām. Dzīvē arī itin bieži ir tā, ka mums pašām bieži būtu mute jāpiever, lai pasargātu sevi no tā, ka kāds mūsu dzīvē varētu ielīst. Nav ne jausmas, kāpēc burvīgi lietainā pirmdienas rītā tēmas autorei šādu skarbu tekstu vajadzēja uzrakstīt, taču šaubos, ka vaina jāmeklē tikai kādā vienā pusē.
16.04.2012 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits