Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krievu valoda

 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, man radās ideja.
Varbūt šeit ir vēl kāda, kas gribētu kopīgiem spēkiem atsvaidzināt, uzlabot krievu valodas zināšanas? Saprotu es labi un domāju, ka mēģinot runāt sanāktu atkārtot vidusskolā apgūto... kvai dibināt krievu valodas grāmatu klubiņu vai kaut ko...

Gluži vienkārši jau sazin cik ilgi meklēju darbiņu, bet visur baida tā krievu valoda. Zinu, ka bez tās var, bet negribu katru dienu iet uz darbu un baidīties no katra krievvalodīgā klienta, kas ienāk veikalā vai tml.

Jauku Jums nedēļu, meitenes :)
16.04.2012 09:15 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Vai tu nepazīsti nevienu krieviski runājošu cilvēku? :) Pamēģini komunicēt.
16.04.2012 09:27 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Un tā starp citu, es reiz biju līdzīgā gadījumā, ne ar krievu valodu gan. Tajā valodā te runā maz cilvēku, tā kā atrast kādu ar ko parunāt bija neiespējami. Tad nu man atlika tikai mesties iekšā tajā darbā un šeku reku pēc kāda mēneša man vairs nebija pilnīgi nekādu problēmu saprast jebko, ko man saka :) Galvenais ir atslēgvārdi un tālāk jau aizies
16.04.2012 09:30 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Man arii ir problēmas ar krievu valodu, itkā jau saprotu ko man saka bet pashai runāt ir grūti, jo lekās kad par mani smiesies kā es runāju, un vārdu krājuma arī nav, tāpēc ir grūti izteikties.
16.04.2012 09:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits