biju pie zīlnieces.

 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
pirmo reizi dzīvē šodien apmeklēju zīlnieci. pēc ilgiem pētījumiem izvēlējos vienu konkrētu un devos pie viņas. un, godīgi sakot, esmu lielā šokā. viņa pēc kārtīm nolasīja visu manu pagātni kā atvērtu grāmatu un deva labus padomus nākotnei. pašlaik man ir ļoti smags periods dzīvē, tāpēc izvēlējos spert šādu soli, zinu, ka saka, ka ieskatīties savā nākotnē nedrīkst, bet ļoti vilināja šis viss un es nenožēloju, ka aizgāju. šodien, pēc ilgiem laikiem, jūtos ļoti pozitīvi uzlādēta. tas viss man atvēra acis. īsti nezinu, ko ar šo diskusiju gribēju pateikt, bet vnk vēlējos padalīties ar savu pozitīvo pieredzi. protams, nezinu, vai tas, ko viņa man teica, arī piepildīsies, bet šī saruna man deva spēku dažādām jaunām lietām! :)
12.04.2012 22:44 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Es gan gribētu parunāt ar kādu no ekstrasensiem (ekstrasensu cīņas), ar to sievieti melnajiem matiem, un to čalīti jauno :) tie manuprāt ir apbrīnojami.
16.04.2012 20:27 |
 
Reitings 157
Reģ: 19.03.2012
pilnīgi piekrītu Sunshine, ja netic, tad nepiepildās. Vai arī, ja zīlē tikai intereses pēc, nevis tāpēc, ka tiešām tic un vēlas zināt nākotni, atrisinājumu problēmai. Arī es pati zīlēju, taču iespēju robežās atsaku visiem, par kuriem zinu vai nojaušu, ka prasa zīlēt aiz gara laika vai joka pēc. Tas nav atdotās enerģijas un ziedotā laika vērts. Ja cilvēks tic, tad piepildās zīlētais, ja netic, kārtis to nojauš un neko nesaka.
16.04.2012 20:46 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Vot darit ko cilvekiem nav :D

Macieties labak shahu speleet :)
16.04.2012 20:48 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
vot zomb ietiekums ir vislabākais no visiem šeit minētajiem :D
16.04.2012 21:48 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Tev zileja uz taro kartim?
21.04.2012 21:41 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kādām tie pareģojumi ir reāli palīdzējuši dzīvē, vai tikai ziņkārības apslāpēšanai? Es pati kādreiz sev zīlēju, bet centos tikai kaut ko ikdienišķu. Sen, sen zīlēju vai tikšu konkrētajā augstskolā, kā arī gribēju zināt kāda cilvēka patieso viedokli par mani un kopumā izprast mūsu attiecības. Visi šie jautājumi man nebija vitāli svarīgi un naudu es par tādu informāciju nemaksātu svešam cilvēkam. Vienīgā tiešām nopietnā reize bija kad palīdzēju draudzenei, sakarā ar viņas mātes tiesas prāvu un veselību. Tas arī viss. Pārstāju vienā mirklī to darīt vispār, sākumā it kā laika trūkuma dēļ, tad vienkārši vairs nešķita, ka to spēju. Pēdējo reizi kad paņēmu rokās Taro kārtis, pirms pāris mēnešiem, nekas nesanāca, izzīlēju kaut ko šķībi greizi, pašai nelikās, ka iegūtā informācija ir uzticama un precīza.
Es tiešām nesaprotu kādēļ cilvēki meklē atbildes par savu nākotni, manuprāt, pie laba tas nenoved, var sākt ieciklēties un pieņemt visu kā nenovēršamo. Okei, par veselības problēmām labs piemērs - tas varētu palīdzēt.
21.04.2012 21:50 |
 
Reitings 275
Reģ: 02.12.2010
Notiek tas, kam tu tici, vai arī ko tev iestāsta. ;)
21.04.2012 21:55 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
Kā iespējams, ka te ir vēl viena meitene ar niku "Laura"?? :D
21.04.2012 21:57 |
 
Reitings 12
Reģ: 23.04.2013
Es ik pa laikam konsultējos ar vienu sievieti caur e-pastu ,viņa man ir daudz ppalīdzējusi un brīdinājusi par dažādām lietām .Reizēm pasaka pilnīgi neticamas lietas ,taču ,kad tas notiek ir vien jānotic . Man jau patīk ,nekur nav jāiet vai jābrauc . Viņa gan nekur nereklamējas ,ja kādam vajag palīdzību uzrakstiet man uz e-pastu iedošu koordinātes .
23.04.2013 15:01 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Meh.
Uzkatu, ka labāk neiet. Ja pagadās tiešām dzīvesgudra zīlniece tad viss kārtībā, bet ja uz kādu zosi uztrāpās tad var iepārties auzās. Reiz manējais bija aizgājis pie zīlnieces, man neko nesakot. Sāku just, ka mūsu attiecības galīgi sāk šķobīties. Izrādās bijis pie zīlnieces, kura pateikusi, ka mēs tāpat izšķirsimies un puisim tas galvā arī iesēdās. Izrunājāmies un tad jau viss kārtībā (cerams). Morāle - muļķes zīlnieces var izstāstīt lietas, ko nemaz nevajag zināt (jo cilvēks irprogrammē sevi uz uzzināto sevišķi, ja tas ir kas negatīvs).
23.04.2013 15:46 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man arī gribētos,lai kāds pasaka, vai man ir vērts palikt kopā ar savu puisi,vai ts ne pie kā laba nenovedīs.
23.04.2013 15:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
spruce, vispar jau mums rados bija viens cilveks, kurs teloja tipa baigo gaisregi un pats bija manticigs. ar savam 3-4 ballem, vidusskolu beidzot, bija neapstridams gudritis. isteniba, bija sapigi, ka tadas personiskas un intimas lietas kads par jusu gimeni safantaze.
23.04.2013 15:53 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Sen atpakal mani burtiski ari aizvilka pie zilnieka jo man bija dzive smags posms un cilveks nespeja vairak noskatities uz to , ka es parversos par ...
Es tam neticeju vispar.
Kad aizgaju lika man tikai roku pastiept prieksa un tad virietis tureja svarstinu man virs rokas un tad saka vnk visu stastit par mani , personiskas lietas utt taja bridi kad saku klausities to visu man pilnigi karstuma vilnis no soka izgaja cauri kermenim , ha. Tacu es tapat nevelejos atzit to visu. Pateica ari tapat , ka Emmanuellei , ka man bus pilnigi cita dzive un nosauca pat kad saksies , lika izdarit paris lietas un dzert udeni uz kuru vins energiju sutija kkadu.
Aizgaju projam veljoprojam nopietni to visu neuztverot , lidz tiesam taja laika kura vins bija '' paregojis '' visu , saka piepildities lietas. Un man toreiz nebija neviena pasa iemesla domat , ka kas tads ir iespejams no ta ko vins stastija.
Tagad tas viss stav galva veljoprojam . Liekas divaini . Divaini , tada zina , ka man jaaizdomajas par to , ka tiesam katram eksiste liktenis , esam , ka ieprogrammeti tikai pasi to neapzinamies.
Es neveletos vairak iet pie vina :D , bet labprat izmantotu astrologu pakalpojumus , lai izdaritu dazreiz pareizas izveles sakara ar veselibu ...
23.04.2013 15:58 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Lai arī esmu reāliste, savā dzīvē esmu pārliecinājusies, ka ir cilvēki-zīlnieki un ekstrasensi, kuriem var ticēt. Ticību grauj un argumentē tikai krāpnieki, kuri šādā veidā pelna uz lētticību un grauj arī viedokli par zīlniekiem.
Manā ģimenē ir bijuši gadījumi ar faktiem, kad zīlnieks ir palīdzējis uzzināt gaidāmo, izlabot kādu kļūdu, pirms tā pieļauta. Sekas ir bijušas tikai pozitīvas.
23.04.2013 16:03 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Tagad, kad apmēram zinu, kā tās lietas notiek, tad man vairs nav pārsteigums par zīlniekiem utt. Nu nav tur nekāda mistika, patiesībā viss ir izskaidrojams. Katram tur, protams, savas tehnikas, bet princips viens.
Es gan ieteiktu vairāk profesionālu astrologu. Pati arī gribu par tādu kļūt ;)
23.04.2013 16:04 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Chanely tad man ir taisniba vai ne ?
23.04.2013 16:07 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Nu... pa lielam jā. Viss, ko mēs dzīvē sastrādājam, tiek ierakstīts smalkās vibrācijās (tipa tiek tā kā ierakstītas mūzikas plates). Tā arī veidojas tā karma. Iedarbojoties uz tām ar enerģiju (plūsmu, skaņu vai ko citu), šos ierakstus var mainīt, pastiprināt, dzēst. Bet cilvēki, kuriem ir daudz saģenerēta enerģija, viņi spēj saslēgties ar citu cilvēku šīm vibrācijām, tāpēc arī sēž un lasa kā atvērtu grāmatu. Vot i visa mistika. Lielākajai daļai tā liekas kā mistika, jo mēs neko tādu neprotam, mēs neprotam pārvaldīt savu enerģiju un rīkoties ar to, mēs vienkārši dzīvojas pašplūsmā. Bet, ja iemācās sevī ģenerēt milzu enerģijas apjomus, tad var gan domas lasīt, gan priekšmetus pārvietot un ko tik vēl ne. Tas nododas arī tālāk. Tāpēc dažkārt bērns jau piedzimst ar spējēm un nezina, no kurienes, jo neko nav ne mācījies, neko. Tas nozīmē, ka iepriekšējā dzīvē ir to pratis un saģenerējis daudz. Nu tā īsumā.
23.04.2013 16:20 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Ja cilvēks aizies pie normālas zīlnieces un redzēs, ka tikai intereses pēc, tad nemaz nezīlēs. Es to no malas redzēju. Par vienu lietu man tik bija interese, bet par vīru gan nejautāšu, jo tāpat zinu , kas mani precēs, ja vispār precēs. :D
23.04.2013 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Man negribētos, lai zīlniece pasaka, ko man nākotnē nāksies sastapt vai kas man ir piemērots. Gribas pašai pieņemt lēmumus, iespējams arī aplauzties un tādējādi gūt pieredzi un nostabilizēt skatu uz dzīvi.
23.04.2013 16:31 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
varbūt viņa tevi izstalkoja fb, tāpēc zināja tik daudz :D:D:D
23.04.2013 16:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits