Attiecības ar vecāku vīrieti?

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Savos padsmit pat neiedomājos, ka man varētu patikt vecāki vīrieši, nu ne jau 3 gadus, bet piemēram 10 vai 15 gadus vecāki. Man tas vispār likās samaitāti un pretīgi. Vienmēr nosodīju tās meitenes, kuras tiekas ar tādiem, vienmēr domāju, ka tam noteikti ir savtīgi nolūki, ne jau mīlestība. Bet piemēram, tagad es uz to skatos savādāk. Un ja godīgi, esmu pat aizdomājusies par to, ka gribētu sev blakus vecāku vīrieti, varbūt, tas ir tapēc, ka dzīvoju kopā ar jaunāku vīrieti. :D Bet vairāk jau sliecos uz to, ka man nebija tēva mīlestības vispār, tapēc uzskatu, ka tās meitenes arī parasti meklē vecākus vīriešus, kas it kā aizstātu viņas pašas iedomāto tēvu, bet varbūt es vienkārši kļūdos. Man liekas būtu visai intresanti uzzināt, cik liela gadu starpība ir jums ar jūsu vīrieti? Varbūt tieši pretēji vīrietis ir jaunāks par jums. Un kapēc sievietes izvēlas sev jaunākus vai vecākus vīriešus?
12.04.2012 15:18 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
miss_grape Viņa teica ka viņai 14,būs 15.Kur tu ņēmi 21?
13.04.2012 20:59 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Protams, mes to nevaram zinam, BET - neredzu attiecibam jegu, ja es neredzu ar so virieti nakotni. Ta bija ar bijuso, zinaju, ka nebutu ar vinu ilgi kopa un tad viena bridi sapratu - tad kadel vispar es tereju savu laiku?!
13.04.2012 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
clique, es runāju par sevi. man ir 21, manam draugam - 40.

nākotne ir stiepjams jēdziens.
13.04.2012 21:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans teetis nomira ,kad vinam bija paari 30!Loti zeel...vina maate nomira ,kad vinai bija 100!
Te tik daudz raksta ,ka izskats taads un taads,bet vai pasaam tas izskats tajos 20+ ir tik labs...to pasu varu teikt arii par viiriesiem!Tas viss tacu atkariigs no veseliibas staavokla,dziives veida utt
Es noteikti sevi nenorakstu tikai taapeec ,ka esmu vecaaka par ....visaam citaam Cosmo sievieteem!:)Taapat domaaju arii par viiriesiem-var buut 20+viirietis-nodzeeries ,darbos paarmociits-knapi dziivs jau pasaa muuza saakumaa un var buut viens 40+ viirietis,kurs ir loti veseliigs,labu augumu utt !Tas laikam loti individuaali tomeer!Viss atkariigs no dziives veida....varbuut pat geeniem!:)
13.04.2012 21:04 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Man ir 21, manam tētim 42 :S :S :S
Nē, es nespētu.
13.04.2012 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
tizskats? nu kā tas vispār var būt kritērijs, vai pašas esam tik foršas un ideālas, dzīvojam tik veselīgi, ka savos 40 būsim kā porcelāna lelles un, nedod Dievs, blakus būs vecāks vīrietis, kurš sūdīgi izskatīsies un tāpēc nekad, nekad tādās attiecībās pat nedomājam ielaisties? un, ja domājam, ka visi vecāki vīrieši izskatās slikti, tad - tā jau ir konkrēta stereotipu vara.

patiešām, te runa laikam ir par kritērijiem, un katram tie ir savi. vienam izskats, sabiedrības viedoklis, miršanas biežuma koeficients, citam - vienkārši mīļš cilvēks blakus, pret kuru ir jūtas.
13.04.2012 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
*izskats. atvainojos..

manam tēvam ir 67. ne jau visi puikas 20 gadu vecumā uztaisa sev bērnu.
13.04.2012 21:09 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Labi, katrs dzīvojam savu dzīvi un izvēlamies ar ko to kopā pavadīt. Vienīgais ko varu teikt ir vēlu veiksmi.
13.04.2012 21:09 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Man nepatīk krietni vecāki vīrieši. Maksimums varētu būt 10 gadu starpība (un tad jau diezgan šaubīgi).
Vienkārši nesaista.
Iespējams tāpēc, ka baidos ar viņiem pati novecot ātrāk par saviem gadiem.
13.04.2012 21:12 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
miss_grape Ok,man arī ir 21,draugam 31 , bet man jau daži ir teikuši,ka ir vecs man! Protams neņemu vērā , mums lieliski saskan utt. Dažos jautājumos ir strīdi,bet kopumā 10 gadu starpība ir ok.Varbūt tavā gadījumā arī 19 ir pat ļoti laba,jāskatās katrs gadījums atsevišķi,bet te runa par 25 gadiem starp meiteni un vīrieti.
13.04.2012 21:13 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
tas ir normāli, manuprāt. bet tas ir sūdīgi zēniem, it īpaši tādiem kas līdz 20 gadu vecumam nav ieguvuši pieredzi, jo tad viņi ir iznīcināmi, jo ir bezvērtīgi, tādēļ ka sievietēm patīk pieredze.
13.04.2012 21:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atkal tas-ko padomas citi!Biezi liekas,kas viss ,iipasi Latvijaa , saistaas ar to ,ko padomaas citi-mamma par vecu-ko padomaas,ja aicinaasu sev liidzi,draugs par vecu-atkal ,ko padomaas citi,dzemdeesu veelaak-tas arii neieiet nevienos parametros!Liekas biezi dziivojam ar domu ,ka tikai nepadomaa to un to....Es peedeejaa laikaa esmu sapratusi ,ka pilniigi aizeju no taa,ko padomaas citi...!
13.04.2012 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
clique, tur jau tā lieta, nevar bāzt visus vienā maisā, saukt meiteni par nepieaugušu, vīrieti par pedofilu, attiecības par amorālām un nākotni par paredzamu.
es varu saprast daudzas situācijas, kad mēs diemžēl, arī es, ņemam vērā sabiedrības viedokli - kur tev mācīties, kā tev izskatīties, arī, kurā valstī tev atrasties un vispār visi vienmēr par tevi visu zina labāk.
taču uzskatu, ka ir robeža. un tās ir attiecības. tas ir kaut kas tik personisks, ka, kā cita jaukšana iekšā tur vienkārši ir postoša, un pilnīgi nevajadzīga. arī tie paši draudzeņu padomi, kuri it kā palīdz uz situāciju paskatīties no malas, utt., utjp. - nu bet pati iemācies paskatīties! daļēji tāds ir jebkuru attiecību mērķis -kaut ko iemācīties, attīstīt sevi.
tāpēc veiksmi Tev, clique, ar briesmīgi un šausmīgi veco 31gadnieku! :)

un meitenei Kitijai nafig braucat virsū, viņa savos gados dara to, ko dara un uzskata tajā brīdi par nepieciešami, un, ja grib, lai raksta arī forumos un - lai meitenei veicas!
13.04.2012 21:24 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Par to izskatu - tas nu būtu pēdējais, par ko latvju daiļavas varētu muti virināt.
Pēdējo reizi biju Rīgā un atlika vien šausmināties: katra trešā jauniete izskatās krietni vecāka par saviem gadiem. Visos žurnālos liktās bildes ar akadēmiju dalībnieču un potenciālo pelnrušķīšu fotogrāfijām liek tikai nopūsties. 20-23 gadi, bet liekas , ka pie 30! Augumi arī 20 gados tādi, kādi manai mammai savos 50+ gados nav.
Skolnieces soļo īsām kājelēm un McDonaldā uzēstu riepu un pakaļgalu!
Un man nav ne jausmas , kādēļ tā, jo pirms 3-5 gadiem skats bija pavisam cits! Meitenes vairumā tiešām bija slaidas un koptas! Un ne tik vecas. Nez, kādas tad šodienas dāmas izskatīsies 35-40gados???

Un par apkārtējo viedokļiem.. I cannot give you a formula for success, but I can give you a formula for failure- try to please everybody!
13.04.2012 21:37 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Skolnieces soļo īsām kājelēm un McDonaldā uzēstu riepu un pakaļgalu!


Šī ir pērle! :D Varētu domāt, ka kāju garumu var koriģēt un nodarbojoties ar sportu katru dienu kājas pēc pus gada paliks par 10 cm garākas. :D Cataleya, reizēm tomēr padomā, ko raksti. Mēs visas jau sen zinām, ka Tu esi Miss Pasaule, bet tāpēc nevajag nolikt citas sievietes, kurām ar gēniem nav tā paveicies. Un Rīga jau tiešām nav tā vieta uz pasaules, kur lielākais resnuļu īpatsvars. Lūdzu, lūdzu, nebrauc vairs atpakaļ uz LV ar tādu attieksmi. :)
13.04.2012 21:42 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Man ar draugu ir 0 gadu atšķirība, un esmu sapratusi, ka tas priekš manām vajadzībām/vēlmēm/sapņiem ir ideāli, jo abi viens otru ļoti labi saprotam, abi esam savu karjeru veidošanas sākumā, abiem līdzīgi aktīvi hobiji, un tāpēc vienmēr par ko runāt utt. Turklāt abiem gribās vienādi pasauli apskatīt un vēl pagaidīt līdz bērniem. :)Ak jā, un mums arī draugi pēc vecuma līdzīgi, un vieglāk kopējas ballītes taisīt. :D Varēsim arī abi kopīgi novecot, nebūs tā, ka vienam tikai 50, kamēr otram jau 70 un pensijas vecums! :D
13.04.2012 21:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Šī ir pērle! Varētu domāt, ka kāju garumu var koriģēt un nodarbojoties ar sportu katru dienu kājas pēc pus gada paliks par 10 cm garākas. Cataleya, reizēm tomēr padomā, ko raksti. Mēs visas jau sen zinām, ka Tu esi Miss Pasaule, bet tāpēc nevajag nolikt citas sievietes, kurām ar gēniem nav tā paveicies. Un Rīga jau tiešām nav tā vieta uz pasaules, kur lielākais resnuļu īpatsvars. Lūdzu, lūdzu, nebrauc vairs atpakaļ uz LV ar tādu attieksmi.
1


Redz, kādreiz Latvija un es arī(!) lepojos ar slaidām , garām , koptām zeltenēm. Tagad meitenes sāk līdzināties itālietēm. Žēl
Bet es jau zināju, ka mans komentārs nepatiks un visas ņems pie sirds :D
13.04.2012 21:45 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Tagad meitenes sāk līdzināties itālietēm. Žēl

Kādā ziņā?
13.04.2012 21:49 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Bet es jau zināju, ka mans komentārs nepatiks un visas ņems pie sirds


Malacītis, Tev izdevās! :) Reizēm šķiet, ka Tu šeit ienāc tikai, lai uzrakstītu, cik Tev ideāls dibens, kājas, vēders, zīmoli, gudrība utt. un cik visas citas Latvijā nobāl Tavā priekšā. Pamēģini kādreiz meitenēm dot padomus neiepinot, cik Tev viss ir lieliski. Mēs to jau zinām zinām un sapratām no pirmajām piecām reizēm! :)
Un jā-man tiešām ir drausmīgas kājas un pēcpuse,iespējams, uz ielas Tu redzēji arī mani. :D Bet es to labot nevaru un ar gēniem man arī nav paveicies. Jā, jā, mans skauž :D
13.04.2012 21:51 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Tagad meitenes sāk līdzināties itālietēm. Žēl

Kādā ziņā?


Jo jaunajā paaudzē dominē mazas, apaļas dūdiņas uzēstiem dibeniem un kājām.
Kaut kā, kad es vēl skolā gāju, liekais svars nebija problēma lielākajai daļai pusaudžu. Tagad ir.Vismaz Rīgā.
13.04.2012 21:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits