Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mastopātija!

 
Reitings 3
Reģ: 11.04.2012
Jau labu laiku man ir atklāta mastopātija-ārsts teica, ka nekas traks neesot, bet lai pasekoju līdz.
Tā nu, zinādama, ka ģimenē ir bijis gadījums, kad šī mastopātija pāriet krūts vēzī, devos atkal uz sonogrāfiju (iepriekšējā vizīte bija pirms četriem mēnešiem) un man atklāja, ka man ir izveidojušās 7 cistas!
Ārste teica, ka nav lielas, bet tas esot daudz, un, ka tagad jāpakontrolē vairāk un vitamīni jādzer-saprotams.

Lieta tāda, ka neko jau īsti nezinu par šo mastopātiju. Tik cik ārsts pastāstījis un cik internetā palasīts.

Man ir radušies jautājumi-ceru uz sapratni un pāris atbildēm :)

1. Zinu, ka nav ārstējama, bet ir ierobežojama. Kādas "tautas" metodes jūs lietojat? JO pašlaik vēl dzeru tos briesmīgos pilienus :S

2. Tuvojas vasara-vai var sauļot krūtis? :)

3. Kā ir ar alkoholu? Neesmu nekāda dzērāja,bet man ir 21 gads un vismaz reizi mēnesī gribu izrauties un atpūsties.

4. Vēl kādi ieteikumi? :)

Zinu, ka ļoti daudzām sievietēm ir šī slimība, un gan jau kāda no jums būs zinošāka par mani :(

Paldies jau iepriekš :)
11.04.2012 21:44 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
2. Sauļoties noteikti nedrīkst... Tu esi riska grupā un krūtis jau vispār nevar sauļot, var iedzīvoties krūts vēzī :(
11.04.2012 21:48 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.04.2012
Penelope-esmu dzidējusi, ka drīkst, ja liek dvielīti virsū, bet tas arī tikai no personas, kas pati to ir pa ausu galam dzirdējusi :S tādēļ jautāju :S
11.04.2012 21:51 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Nu ja uzliek dvieli, protams, tad jau tu nesauļo, jo saules stari netiek klāt...
11.04.2012 21:52 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
par sauļošanos - kad sāk parādīties briesmīgā saule? :D
11.04.2012 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits