besī HORMONĀLĀS TABLETES!

 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man drīzumā jādodas pie ginekologa, un tad vēlētos aprunāties par kontracepcijas veida maiņu (kam man vajadzētu kādus piemērus vai ierosinājumus no malas). Lieta tāda, ka mani izbesījušas orālās hormonālās tabletes - sākumā tās tika izrakstītas cistiskajām olnīcām, bet tagad problēma atrisināta.
Toties, klāt ir nākuši ~14 kg, kurus pat sportojot un sabalansētāk ēdot, ne gramu nevar nomest. Vien tik, cik mēnešreižu laikā, kad tabletes netiek lietotas (bet ēst pat gribas vairāk, un izteiktāk - saldumus), nokrītos par 1 kg.
Otra lieta - libido ir zem katras kritikas! Tas nav normāli, un lai man te seksologi nestāsta, ka ar kkādām Kamasutras čakru atvēršanas pasākumiem to var dabiskā veidā risināt - pirms hormonālajām problēmu nebija!
Treškārt, cik tam var ticēt nezinu, bet nesen lasīju rakstu, ka pumpas konkrētā vietā uz sejas liecina par iekšējo orgānu saslimšanām. Nu, kopš lietoju hormonālās, nemitīgi ir sarkanas pumpiņas (bez baltiem vai melniem galiem) uz vaigiem un zoda daļas, tieši zem vaigiem. Nu skats nenormāls!
Līdz ar to - gribu mainīt veidu - bet uz ko?????? Partneris regulārs, prezervatīvi šķiet apgrūtinoši (jo pirms paša galvenā momenta jāuzvelk :D). Kā ar tām spirālēm? plāksteriem? utt?
11.04.2012 15:40 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.01.2012
Jau 3 gadus dzeru yasminelle, un varu teikt ka esmu ljooti apmierinaata-svars tāds pats-ēdu cik gribu, bet nepapalielinās, pirms tam tā nebija, ljoti izteikts viduklis parādījās, lielākas krūtis, nevienas pumpas ne uz muguras, ne sejas.Nekad vinjas nepaartraukshu lietot.
11.04.2012 16:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ja Tavas veselības problēmas ir novērstas, vairāk nelieto OK un viss ar Tevi būt kārtībā.

Bet kopumā izskatās, ka problēma ielaista, es pie 5kg kāpuma jau būtu metusies mainīt un mainītu līdz viss būtu tā, kā vēlos, lai tas ir.
Vēl ir arī opcija nomainīt ārstu, kas spēs ieteikt Tev vēlamo.
11.04.2012 16:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Kāda lieto Marvelon?
11.04.2012 16:32 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
Hormonala kontracepcija vismaz vel ir salidzinosi jauna un daudz seku nav izpetitas. Tadel nezinu,vai kadreiz vispar izmantosu. Vismaz ne labpratigi...
11.04.2012 16:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es laikam varu būt pateicīga tādā ziņā, arī lietoju yasminelle un nekādu blakus efektu, ne svars klāt nāk, libido krītās, ne pumpas. Bet tev noteikti jārunā ar ārstu, viņš tomēr labāk zinās, kas tev der.
11.04.2012 20:41 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Vairs nekad nelietošu hormonus. Tas čakars veselībai nav vajadzīgs. Ilgi cīnījos. Patiesībā nedaudz joprojām. Tīņu gados man nekādas pumpas nebija, tagad cīnos. Hormonos pēc analīzēm viss ok, bet kkas tomēr IR izmainījies. Un vēl visādi sūdi bija- nebija MR ilgu laiku, kā arī svara pieaugums. Lai dabūtu svaru kā pirms tabletēm, vēl kādi 4-5kg jādabū nost, bet nju tas, ka tas vēl nav izdarīts, ir tikai mans slinkums, jo nenāk jau nost baigi viegli :)
Tagad man ārste vispār pateica, ka es nedrīkstēju lietot hormonus, jo man MR ir sāpīgas un tās bija jāārstē.
11.04.2012 21:01 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
nav jēgas ņemt spirāli, plāksteri vai riņķi, jo problēma slēpjas hormonos kā tādos ,kas nonāk asinsritē.
cikla dators, paŗtrauktais vai prezervatīvs. vēl ir spermicīdu krēmi ... :)
P.s.
pati dzeru jau vairāk kā 2 gadus. ir blaknes, bet tas ērtums tomēr ņem virsroku ... vnk neredzu citu alternatīvu, un naudas cikla datoram arī nav :D
11.04.2012 21:11 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Pievienojos pulciņam, kurā meitenes vairs nekad dzīvē nečakarēs organismu ar hormoniem... man bijusi dikti bēdīga pieredze (liels svara pieaugums ar pačakarētu vielmaiņu utt) :(
11.04.2012 22:05 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Priori, es kādreiz lietoju Marvellon. Nu nepatika. Svars nāca klāt baigi. Nomainīju pret Logest. Par tām gan sūdzēties nevaru.
11.04.2012 22:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Naivety - man ir izrakstītas, bet nav vēlme lietot. Bija kādreiz citas, tad metu pie malas. Ceru, ka cits ārsts manai problēmai saskatīs risinājumu.
11.04.2012 23:08 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Ja runa par tabletem, tad iesaku Yazz ;) paliku tievaka, krutis par izmeru lielakas, ar libido nebija problemas.
12.04.2012 01:30 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Man arī libido samazinājās :( Un del tā sākās problēmas attiecībās. No pirmajām tabletēm citu blakņu nebija(Geityle).
Tad sāku lietot citas Lindynette un palika sliktāk. Paliku vispār garīgi nelīdzsvarota :D
Pirmās tabletes pat bija ļoti labas, bet nu lbido gan ietekmēja. Tagad nedzeru un jūtos lieliski.
Nākamajā nedēļa pie ārsta lai atrastu vel kādu kontracepcijas līdzekli.
Pagidām interesējos par spermicīdiem, tikai baida to drošības pakāpe :(
Bet viena sieviete to lieto un nekādu problēmu jau gadu garumā,
Bet nu nākamnedēļ jau uzzināšu kas un kā :)
12.04.2012 02:05 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, tu te bišķi lej. 14 kg kā ar roku noņemti?
Tā situācija attiecas uz diviem gadiem atpakaļ... toreiz klāt bija nākuši kādi 5 kg. Ar to situāciju tiku galā, kā izrādījās, tikai uz laiku, jo no citām tabletēm (kuras pēc tam arī tika mainītas) pa jaunu nāca klāt tie 14 kg, par ko iepriekš minēju... Respektīvi - atklāja to PCO, kādus 3 gadus lietoju pirmo OK tūri, tad pārtraucu. Tad atkal parādījās PCO, turklāt kontracepciju vajadzēja šā kā tā, sāku otro OK tūri, kurai parādījās izteiktāki negatīvie blakusefekti, tāpēc nomainīja uz Novynette, kas pirmajā tūrē (ar mazākiem blakusefektiem) bija lietotas... bet izmaiņu nekādu. Tāpēc, JA taisīšu ceturto tūri, vēlētos iepriekš skaidrāk zināt citu pieredzi ar OK vai citām kontracepcijas metodēm.
12.04.2012 15:44 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
nu redz wendii - izskatās, ka man ir nedaudz līdzīgi; t.i. - nepanesamība tabletēs ir tieši hormonos kā tādos ... līdz ar to nevieni citi hormonu preperāti kontracepcijai nederēs. vairāk vai mazāk- bet būs problēmas vai nu ar svaru, libido, pumpām vai matiņiem, kuri parādā tur,k ur nevajag :D
man no kombinētajām tabletēm nomainīja uz nedaudz cita sastāva, kur praktiski ir tikai viens no tiem verķiem. šobrīd dzeru YAZ. un lai arī blaknes ir mazākas kā ar novynette u.c. iepriekšējām, tomēr lielākoties viss pa vecam.
par spermicīdiem - tēva māsa lieto tieši tos krēmus, nu jau 18 gadus. bērns ar vīru viņiem ir, bet tā jau bija plānota grūtniecība .. mani arī baida tas izsargāšanās procents, tādēļ vislabākā mtode (ja prezervatīvus atmet :D ) man šķiet cikla dators (pearly, ladycomp) apvienojumā ar spermicīdu krēmu.
12.04.2012 16:17 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Njām... ticēšu Tev.
Uzjautāšu vēl ārstei par to YAZ un Nuvaring (par OK joprojām vēl tāpēc, ka tam PCO tāpat tendence atgriezties... brīdināja, ka visu dzīvi iespējams šitā jādzerstās OK tabletes). Tāds dators diez vai pagaidām spīd, bet pārējo arī vēl jāapsver :) Paldies!!
12.04.2012 16:22 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.08.2011
Es lietoju Ovranette, sāku lietot tikai pirms 2 mēnešiem, pirms tam izsargājāmies ar prežiem, bet tas bija galīgi garām. Tagad ar tabletēm gultā viss kārtībā.

Pumpu man nav, ar libido problēmu arī nav, par svaru gan nemāku teikt. Liekas, ka ir pāris lieki kg nākuši klāt, bet īsti nezinu vai tablešu vai mājāsēdēšanas vaina...
15.04.2012 20:56 |
 
Reitings 433
Reģ: 09.10.2009
Wendii - Es esmu pati agrāk lietoju tabletes, pēdējās tabletes, kuras lietoju bija - Yasminelle- arī nāca klāt svars apm. +10 kg. Gāju pie ginekoloģes, viņa man izrakstīja dažādas tabletes un izrakstīja arī riņķīti - NuvaRing. Tā kā no tabletēm bija slikta pieredze, tad izdomāju izmēģināt NuvaRing. Agrāk man likās, ka tabletes ir labākais, kas var būt, jo nav jāizsargājas papildus un viss ir tik vienkārši, bet lietojot NuvaRing esmu sapratusi, ka tas ir vislabākais variants, kas ir mūsdienās izdomāts! Tabletes ir jāatcerās iedzert noteiktā laikā katru dienu, bet riņķīti Tu vari ielikt uz 3.ned. un aizmirst par to! Svars no riņķīša nepieaug tā kā no tabletēm, seksā tas arī netraucē. Tā kā ieteiktu Tev padomāt par NuvaRing izvēli!
18.04.2012 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
paceļu šito.
Kurām bija zudis libido un kad pārgājāt uz citām tabletēm, - kā bija? Libido atgriez ās? Vai arī atgriežas tikai, kad pārstāj uzņemt hormonus? Kuras tabletes ir tas "brīnumlīdzeklis"?
09.02.2014 19:50 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Es arī par Nuvaring :) Nomainiju no tabletēm uz riņķi un esmu apmierināta :)
09.02.2014 19:56 |
 
Reitings 66
Reģ: 09.02.2014
Labu laiku lieroju atkal Nuvaring riņķīti, esmu ļoti apmierināta.
09.02.2014 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits