Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

besī HORMONĀLĀS TABLETES!

 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man drīzumā jādodas pie ginekologa, un tad vēlētos aprunāties par kontracepcijas veida maiņu (kam man vajadzētu kādus piemērus vai ierosinājumus no malas). Lieta tāda, ka mani izbesījušas orālās hormonālās tabletes - sākumā tās tika izrakstītas cistiskajām olnīcām, bet tagad problēma atrisināta.
Toties, klāt ir nākuši ~14 kg, kurus pat sportojot un sabalansētāk ēdot, ne gramu nevar nomest. Vien tik, cik mēnešreižu laikā, kad tabletes netiek lietotas (bet ēst pat gribas vairāk, un izteiktāk - saldumus), nokrītos par 1 kg.
Otra lieta - libido ir zem katras kritikas! Tas nav normāli, un lai man te seksologi nestāsta, ka ar kkādām Kamasutras čakru atvēršanas pasākumiem to var dabiskā veidā risināt - pirms hormonālajām problēmu nebija!
Treškārt, cik tam var ticēt nezinu, bet nesen lasīju rakstu, ka pumpas konkrētā vietā uz sejas liecina par iekšējo orgānu saslimšanām. Nu, kopš lietoju hormonālās, nemitīgi ir sarkanas pumpiņas (bez baltiem vai melniem galiem) uz vaigiem un zoda daļas, tieši zem vaigiem. Nu skats nenormāls!
Līdz ar to - gribu mainīt veidu - bet uz ko?????? Partneris regulārs, prezervatīvi šķiet apgrūtinoši (jo pirms paša galvenā momenta jāuzvelk :D). Kā ar tām spirālēm? plāksteriem? utt?
11.04.2012 15:40 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Painteresējies par Nuvaring.
11.04.2012 15:43 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, tev vajadzēja mainīt pašas tabletes, tiklīdz parādījās problēmas. Man arī nāca klāt svars, tagad tas ir nomests. protams, nesveru tik, cik 20 gadu vecumā, bet to norakstu uz neaktīvu dzīves veidu.
Ja tabletes nav ārstēšanai, tad, es atvainojos, nahren viņas nevajag dzert! Hormonālā kontracepcija vispār nav laba.
Mēs lietojām prezervatīvu un nekās apgrūtinājums tas nešķita, jo tas manis pašas veselībai - nerīt tabletes vai nelietot citu hormonālo kontracepciju.
11.04.2012 15:45 |
 
Reitings 160
Reģ: 31.03.2012
Es dzeru tabletes. Svarā nekādu izmaiņu. Tikai uz labo pusi viss. Varbūt tiešām ir vērts vienkārši citas tabltes pamēģināt.
Spirāli gan neiesaku- Jo kā likums, ka uzradīsies cista.
11.04.2012 15:48 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Roze, tabletes jau tika nomainītas no Lindynette uz Novynette (pēc nosaukuma jau gandrīz identiskas :D ), bet problēmas palika... un ārste jau uzreiz pat atzina, ka nevar konkrēti noteikt, kā kuras tabletes iedarbojas - ko uzlabo, ko sačakarē katrai sievietei...
Vispār sāku piekrist, ka hormonālās čakarē dzīvi. Iepriekš visu laiku domāju - "bet ar hormonālajām vismaz pastāv kāda spontanitāte! Nav prezervatīvam vienmēr pa rokai jāstāv". Bet, ja reiz pastāv problēma nr. 2 - libido traucējumi - kāda vēl, teikšu tāpat - nahren :D - spontanitāte?!
Paldies zakji*! tikko ātri iegūglēju - pagaidām izklausās labi :)
11.04.2012 15:51 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Mana rī ir PLC, tabletes dzert nevaru, iešu pie ārsta jūnijā tad interesēšos, varbūt šeit ir kāda ,kura zin ko man varētu izrakstīt?
Spirāli jau liek tikai dzemdējušām vai ne?
11.04.2012 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Vajadzēja pašai doties pie ārsta laicīgāk un teikt, ka vēlies mainīt tabletes, kamēr atradīsi tādas, kuras tev ne svaru, ne pumpas dos klāt. Nevar lietot tādas tabletes, kuras rada apgrūtinājumus, tādēļ jau ir vairākas firmas viņām un ar dažādiem hormonu saturiem, vismaz, cik man zināms. Ja neder vienas, mēģini citas. Un par to piebarošanos neizprotu, blakusparādībās nav rakstīts, ka vienkārši var palielināties svars, var palielināties tikai ēstgriba, līdz ar ko var secināt, ka pats vien vainīgs, ja ēd vairāk kā pirmstam, jāprot kontrolēt to. Ja jau tev tā nepatīk hormonālās tabletes, tad iesaku tev palikt vien pie prezervatīviem, ja ne spirāles, jo viss pārējais ir ar hormoniem. Veiksmi atlabt un atbrīvoties no liekajiem kg un pumpām!
11.04.2012 15:53 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Līva, tad savukārt jājautā, kāds nosaukums ir tām labās pieredzes tabletēm?
11.04.2012 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Savā laikā izmēģināju 3 dažādas tabletes-visām bija šie nevēlamie efekti.Lai cik es veselīgi ēstu un daudz sportotu-bija kg klāt,seja un mugura pumpās.
No domas par spirāli atteicos,jo to it kā laikam labāk likt,ja ir jau bijušas dzemdības.Nezinu,cik šis apgalvojums patiess,bet tā runā.
Beigās vīrietis paziņoja,ka nespēj noskatīties uz manām mocībām.Izmantojam prezervatīvus.Nekas nav apgrūtinošs.Pumpas pazuda,svars arī gada laikā ir atkal normāls.Tagad vispār virsū negribas skatīties tām hormonu tabletēm un pārējo,kam ar hormoniem kāds sakars.
11.04.2012 15:54 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
nuva ring.
11.04.2012 15:56 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kad lietoju tabletes man svars tieshi nokritas, bet libido ka ar roku nonema (uz gadiem!!!) un man griezas galva un es visu laiku biju bremzeeta. Tad nomainoja tabletes ar galvu bija labak, bet ar libido galigi svaki. Jau kadus gadus nelietoju nekadus meslus un tikai kadu gadu jutos labi. Izsargajamies ar partraukto un ir loti labi!
11.04.2012 16:01 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Dope, par ēstgribu nekad neesmu sūdzējusies un neteikšu, ka esmu no "smalkā" tipa meitenēm :D Kā parādījās svara izmaiņas, sāku sportot - pāris mēnešus, jo rezultāts jau nerodas uzreiz. Izmaiņu - nekādu. Pie daktera tā arī teicu, ka pašreizējās tabletes neder, vēlos citas, līdz ar to it kā arī izrakstīja ar mazāku devu (ja nemaldos no 30 uz 21? ) tā estrogēna. Un atkal - sports, vairāk salatīņi, dārzeņi uzturā, katru dienu 2 l ūdens, pēc 6iem neēst - bet atkal, nekrītas ne grams. Tā vienkārši nevar būt!
Un starp citu, hormonālās ne jau ar ēstgribas pieaugumu maina svaru, bet gan visbiežāk - aizturot organismā ūdeni, lai ko tas nozīmētu. Tāpēc ar dzeru daudz šķidruma, jo par visādiem trombiem blakusefektos vēl var salasīties un tamlīdzīgām šausmām :D
11.04.2012 16:01 |
 
Reitings 160
Reģ: 31.03.2012
es gandrīz gadu lietoju Yaz.
nav no lētākā gala. Bet ļoti atvieglo manu dzīvi. Mēnešreizes tādas,ka pat just nevar. Un seksuālās tieksmes drīzāk lielākas neviss mazākas :D
Bet tas jau katrai individuāli
11.04.2012 16:02 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
.... laikam jāsāk piekrist par ne-hormonālām metodēm. Bija jau arī posms, kad hormonālās pārtraucu lietot (kādi 3 mēneši), jo pamainījās attiecības... Kā ar roku noņēma svara un citas problēmas :)
11.04.2012 16:04 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
es gandrīz gadu lietoju Yaz.
nav no lētākā gala. Bet ļoti atvieglo manu dzīvi. Mēnešreizes tādas,ka pat just nevar. Un seksuālās tieksmes drīzāk lielākas neviss mazākas
Bet tas jau katrai individuāli

tur jau tā lieta... ārste ar man vienīgo, ko teica pie tās tablešu maiņas, ka nav jau garantēts uzlabojums, un no kurām būtu - neesot ne jausmas. nu gribējās paprasīt, kas tad tā padarīšana par tādu murgu, ka pat efekts nav līdz galam paredzams?.. bet līdz šim šis veids likās tik ērts..
11.04.2012 16:06 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
dzeru OK jau gadu...un enkādu blakņu, svars nav mainījies, libido okej..palielinājusies gribēšana, viss ir nesāpīgs un neilgs nedēļu, bet 3 diena.:)
11.04.2012 16:13 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
jau 4 gadus lietoju yasminelle un esmu ļoti apmierināta. jocīgi bija pirmie 3 mēneši, kamēr organisms noregulējās.
ar ārsti vajag izrunāties ne tikai par tabletēm, bet vispār izsargāšanās iespējām.
veselībai nekaitīgākais veids ir un paliek prezervatīvs, jo arī rinķis, plāksteri un spirāle ir hormonālie kontracepcijas veidi. normāls ārsts nekad neliks spirāli nedzemdējušai sievietei.
varbūt ir vērts aiziet pie kāda cita ginekologa un aprunāties?
11.04.2012 16:16 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
es šobrīd sēžu uz Jasminne. Ārstnieciskos nolūkos. bija viens posms, kad nācās bez pārtraukumiem viņas dzert un man piebrieda.. khemmm... krūtis... Ārstei teicu - ne-e tā tā lieta neies, sajūtas kā tādai pusaudzei - krūtis sāp un aug.
Tagad lietoju kā nākas, un viss it kā normalizējies.. Bet vispār ārste pateica, ka to, kaiti kas esot man vislabāk ārstēt ar grūtniecību.. :/
11.04.2012 16:20 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Mana loģika saka, ja mainīsi uz cita veida hormonālo kontracepciju, tikpat labi vari mainīt uz citām tabletēm - tā vai tā hormoni būs iesaistīti.
11.04.2012 16:21 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Bet vispār ārste pateica, ka to, kaiti kas esot man vislabāk ārstēt ar grūtniecību.. :/

Diezgan ierobežota izvēle - klausīt ārstei vai turpināt kaiti ar otro labāko risinājumu ārstēt :D
11.04.2012 16:22 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
.... laikam jāsāk piekrist par ne-hormonālām metodēm. Bija jau arī posms, kad hormonālās pārtraucu lietot (kādi 3 mēneši), jo pamainījās attiecības... Kā ar roku noņēma svara un citas problēmas


Man liekas, tu te bišķi lej. 14 kg kā ar roku noņemti?
11.04.2012 16:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits