Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Modes blogeri

 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009
Reāli kur modes blogeri ņem tos visus apģērbus, kur katru dienu bildējas? Vai tiešām viņi spēj atļauties katru dienu jaunu autfitu? Ok protams viņi kombinē, bet tik un tā tas kvantums... Un parasti jau tās ir arī gana dārgas un dizaineru lietas. Respektīvi pieticīgs cilvēciņš nemaz nevar atļauties blogot? :(
10.04.2012 17:00 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
ja , man arī radās tāds pats jautājums. apskatoties lookbook tiem populārakajiem blogotajiem, tik biezi jauni autfiti. Varbūt tas viņiem ka hobijs?
10.04.2012 17:05 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.03.2012
Kāpēc nē, ja proti savu blogu pasniegt interesanti, tad blogot vari pat par lētākā gala lietām- galvenais koptēls. Un kurš teica, ka visiem blogeriem ir DIZAINERU lietas?
10.04.2012 17:06 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Sekoju līdzi tikai vienam modes blogam - dulcecandy.com - un, spriežot pēc tā, kāds viņai ir skapis, tās visas ir viņas drēbes un viņa to var atļauties.

Man jau liekas, ka daudzi blogotāji noteikti neatsakās no second hand, kas maksā mazas naudiņas, populārajiem blogotājiem ir draugi modes aprindās, kas apģērbus dāvina, jo slavens blogeris ir laba reklāma, tāpat nešaubos, ka viņi paši šuj un pāršuj.
10.04.2012 17:09 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
varat iedot kādas adreses, kur to blogerus redzēt, jo parasti nesekoju līdzi, bet gribās ko jaunu redzēt! :)
10.04.2012 17:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu Agnesei Kleinai ir Vivjenas Vestvudas kurpes, vēl kaudzīte no ZOFAS un Irregular Choice, bet viņa ir Deko redaktore, es domāju arī citiem blogeriem ir darbs :)
10.04.2012 17:17 |
 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009
Protams ir darbs. Bet pat ar visu darbu.. Tad cik tur jāpelna, lai varētu visu laiku pirkt jaunas lietas? Vai arī visa alga jāizdod par šmotkām? :)
10.04.2012 17:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu es arī esmu domājusi cik var nopelnīt ar redaktores darbu - laikam diezgan, ko lai saka :) Gan jau viņiem ir ko ēst un visam pietiek, vai mums par to jāuztraucas?!
10.04.2012 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Ja runā par dizaineru lietām,tad-Kleina jau vispār nav redzēt drēbēs,kas nav kaut kāda dizainera.Paskatoties uz cenām par tām lupatām un kurpēm,ir liela vēlme kaut kādā veidā kļūt par kāda žurnāla redaktoru,jo viņi laikam miljonus pelna.
10.04.2012 17:23 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nav nekāda darba! Lielākā daļa ir jaunāki par 25 gadiem, kādi 80% no viņiem mācās un nestrādā. Susie Bubble varbūt vienīgā ir vecāka un pirms sāka blogot jau strādāja algotu darbu. Tiklīdz kļūsti ļoti populārs, tevi sponsorē. Piemēram, Bebe Zeva visas drēbes ir sponsoru atsūtītas, pati savas viņa jau kādu laiku neiegādājas.
Varu pavisam droši teikt - gandrīz visi viņi ir bagātu vecāku bērni ir ļoti retiem izņēmumiem. ;)
Par Nikolette minēto Dulce Candy, man viņa personīgi ļoti nepatīk, taču arī viņa, cik zinu strādāja pirms sāka blogot, t.i viņa dienēja armijā un tur arī strādāja, par mehāniķi vai kaut ko tamlīdzīgu. Tāpat viņai ir arī visai turīgs vīrs. :D Šobrīd gan, Youtube viņa ir tik populāra, ka atkal jau - liela daļa drēbju un make-up ir sponsoru sarūpētais.
10.04.2012 17:24 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man gan par Agnesi Kleinu šāds iespaids nav radies. Viņai ir gana daudz apģērbu no Asos, Topshop un tamlīdzīgiem veikaliem. Pie tam, Irregular Choice noteikti nav dārgs zīmols. No ļoti dārgāka gala viņai nemaz tik daudz nav, atskaitot atsevišķas lietas. Piemēram, esmu manījusi viņai vienu ietērpu, kas bija no veikala Not Just A Label un šķiet, maksāja pāris simtus latu. Tas arī bija dārgākais.
Par to, ka viņas skapis nav bezizmēra vispār var nešaubīties, viņas autfitos bieži var redzēt atkārtošanos un nevar salīdzināt ar ārzemju blogeriem, kuri kā šķiet, divas reizes neko nevelk. :D
Tāpat, es pieņemu, ka latviešu dizaineri viņai kaut kādu atlaidīti piešķir, jo tajā pašā Taste Latvia apģērbiem ir 60% uzcenojums, t.i bez šīs cenas latviešu dizaineru tērpi nemaz nav tik neaptverami dārgi.
10.04.2012 17:28 |
 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009
Jā, mani tas uztrauc, jo pati tāda gribu kļūt :)
10.04.2012 17:28 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Nu tev kā cilvēkam, kuram mode ir tuva, tad noteikti nav noslēpums, ka interesanti var apģērbties par mazām naudām, izmantojot jau iepriekš minēto humpalu piedāvājumu, vintage veikaliņus un šūšanas iespējas.
10.04.2012 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 1960
Reģ: 09.07.2011
Gan jau lielākajai daļai blogeru ir arī algots darbs, kas nes kaut kādus ienākumus. Tāpat populārākajiem bieži vien apģērbu/kosmētiku firmas sūta bez maksas reklāmas mērķiem, un arī no reklāmām, kas atrodas konkrētajā blogā, nāk samaksa.
Bet vispār biju dzirdējusi, ka daudzi blogeri tos apģērbus iegādājas un ātri vien atkal pārdod tālāk (turpat blogā saviem sekotājiem vai tajā pašā ebayā). Līdz ar to tās drēbes visu laiku viņiem rotē un vienmēr ir nauda, par ko nopirkt jaunas.
10.04.2012 17:35 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka iesākumā lielakā daļa arī dara kā Nikolette minēja - vintage, humpalas, pašu izdoma, utt. Un vēlāk jau sāk bīdīt sadarbību ar dizaineriem.

Es gan vienmēr nošausminos, ieraugot A. Kleinu, kā tādās lupatās var cilvēkos rādīties. Neko no baigās modes tur neredzu, bet ok - tas ir mans mietpilsoņa viedoklis. :D
10.04.2012 17:35 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Elīna - man nešķiet, ka obligāti ir vajadzīgas lielas finanses tam visam. daudzi blogeri rok pērles second hand veikaliņos un principā ir jābūt mazliet ķērienam uz kombinēšanu, jo, ja tu nepratīsi pati kombinēt un radīt oriģinālas idejas, tad tev tā blogošana neies no rokas īsti..
es gan skaļi neatklāšu vārdus, linkus blogiem un tā, bet sekoju es dažiem, jo mode arī man ir tāda kā aizraušanās nedaudz un zinu, ka tie, kas ar to nopietni nodarbojās, apģērbu šķirās nedala, t.i. - second hand, vidēji dārgs, dārgs.. viņi prot salikt kopā second hand ar brendiem un tāpat second hands nenobālēs zīmola priekšā un zīmols neizcelsies second hand apģērba priekšā. jāmāk atrast tās pērles, protams, mājās viņas skaisti apstrādāt, lai izskatītos un būtu kvalitatīvs apģērbs un tālāk jau arī kombinēšana, kuru iepriekš minēju.
tu jau vari izcelties ar to, ka tu taisi blogu, kurā tu parādi to, kā tu veido savu stiliņu no pavisam vienkāršām lietām, ne ļoti dārgām un tā. nav vajadzīgs baigais $, šajā ziņā uzskatu, ka nauda paliek otrajā plānā, primārais ir tavas dotības, interese, oriģinalitāte. attīsti savu ideju! =)
10.04.2012 17:44 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Starp citu, ja mēs runājam par šo tēmu nopietnāk, tad patiešām ir tā, ka ir blogeri, kuri lai uzturētu savu popularitāti un ieinteresētību no lasītāju puses, tiešām tērē visu naudu tikai drēbēm. Bija viena blogere, kas atzinās, ka iekļuva parādos tikai tādēļ, ka baidījās kļūt garlaicīga atkārtojoties. ;) Daudzi no viņiem IR šopaholiķi.
Te daudzas meitenes ļoti cerīgi izsakās, ka daudz naudas nevajag, taču mana pieredze kā lasītājam liecina ko citu. :D Kā jau teicu - teju visi nāk no turīgām ģimenēm, vismaz populārākie noteikti. Jā, ir tādi, kas kombinē second hand un vintage, taču tādos daudzumos kādos viņi to dara arī vajag līdzekļus, ar 10-15 Ls mēnesī gluži neiztiksi.
Neatrunāju tevi to darīt, bet izsaku tikai savus pašas novērojumus, jo kādreiz arī bija doma blogot, taču tā kā esmu visu vai neko cilvēks, sapratu, ka ne brīvā laika trūkums, ne finanses neļaus to uzturēt tādā kvalitātē, kā gribētos.
10.04.2012 17:51 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Blogeri PELNA ar blogošanu, affiliate, baneriem un citām reklāmām. Tāpat ir sponsori, kas maksā naudu tikai par to, ka tas parādās Tavā blogā un ir atrodams atslēgvārdos. Tā kā par šo tagad rakstu bakalauru, tad varu teikt, ka tas viss, kas viņām mugurā - ir bloga nopelns. Tai pašai Agnesei Kleinai ir ntās reklāmas iekšā, piepelnās kā stiliste un daudzus viņas guvumus nemaz i nevar redzēt.
Populārās YouTube meitenes - Ella un Blēra arī pelna tikai no YouTube, konkursiem, intervijām, sekotāju skaita, projektiem. Dulce Candy ir dekoratore kaut kādai veikalu saimei un neaizmirsīsim, ka ASV cenas zemākas un algas lielākas.
10.04.2012 18:05 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Jā, sākumā tās ir paša valkātās mantas, sava garderobe, kas regulāri jāatjauno un jāpapildina ar modes pērlēm. Vēlāk, kad jau ir iegūta zināma slavas pakāpe, no vienas puses, ir mazliet vieglāk, jo daudzi zīmoli paši dod, bet, no otras puses, arī lielāka atbildība un vairāk jācenšas. Būtībā blogeris - tā ir profesija ;) Tikai vēl nav iekļauta profesiju klasifikatorā un ne visiem par to maksā.

Eh... ar sagribējās kļūt par modes blogeri :)
10.04.2012 22:40 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Jā, chanely, Tev jau nu tiešām būtu problemas kļūt par blogeri...?
10.04.2012 22:49 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Kā jau meitenes teica- uz reklāmām nopelna, saņem apģērbus un kosmētiku dāvanās, kombinē utt.
Runājot par jau pieminētajiem blogeriem, man arī ne visai patīk A.Kleinas stils. Viņas koptēlā trūkst tīrības un glances. Viņas drēbes ir saburzītas, mati sapinkojušies. Apģērbam trūkst skaidru formu- viss ir maisveidīgs. Trūkst krāsu.
Bieži viņa izskatās pēc bomža. Piem, šeit:
http://www.whimsicalagnesiga.com/wp-content/uploads/2011/02/MIU4744-500x750.jpg
Mani daudz vairāk iepriecina dulcecandy nedaudz pārspīlētais cacīgums, viņas bildes un apģērbus ir prieks skatīties.
12.04.2012 13:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits