Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tuvojas vasara un...

 
Reitings 16
Reģ: 15.03.2012
Noteikti kāda meitene ir pabijusi Eiropas brīvprātīgajā darbā. Es jau pāris mēnešus skatos pa dažādām lapām, staigāju pa organizācijām, bet skatos, ka neviens īsti manā vietā neko nekārto un galu galā viss tomēr būs jādara pašai. Īsti gan nesaprotu to principu, kas man tagad būtu jādara, jāskatās datu bāzē un jāsūta motivācijas/pieteikuma vēstules organizācijām? Varbūt meitenes, kas pašas tur ir pieteikušās, varētu mani apgaismot par to darba gaitu, kas, kādi papīri un kur man tagad ir jāsūta/jānes?
paldies jau iepriekš, ceru, ka vismaz kāda meitene atsauksies :D


Projekts šis ---> http://jaunatne.gov.lv/index.php/raksti-projektu/eiropas-brivpratigais-darbs
10.04.2012 11:32 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Draugs ir EVS domubiedru grupa, iesaku pajautāt tur:)
10.04.2012 11:39 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Datubāzē atrodi projektu, atrodi nosūtītāj-organizāciju un sazinies ar projekta organizatoriem, tik daudz jau nu var internetā izlasīt.
10.04.2012 19:44 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
parasti ir tā, ka tev vajag atrast savu nosūtītāj organizāciju, kas, tad, kad būsi aizsūtījusi pieteikumus, saņēmusi apstiprinošu atbildi, sāks kārtot papīrus ar tavu uzņēmēj organizāciju.

1) sameklēt nosūtītāj organizāciju, kur tev patīk un, kura ir ar mieru tevi nosūtīt

2) skaties, raksti motivācijas vēstules, cv, sūti uz organizācījām, kur gribi braukt

3) kad ir apstiprinoša atbilde, dodies pie nosūtītāj organizācijas, lai sāk kārtot papīrus

teorētiski vari darīt 2. bez 1. bet, ja sameklēsi 1., tad tur radīsies arī tavs koordinators, kurš tev visu jauki izstāstīs un ieteiks.

BET kur aizbrauksi IR atkarīgs no TEVIS, cik aktīvi meklēsi projektus, rakstīsi, zvanīsi, sūtīsi epastus utt, neviens tev nedos gatavu projektu priekšā un ar karotīti neielies, bet, ja to dara, tad zini ka projekts nav spīdošs.

veiksmi!! :)
10.04.2012 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits