mīlu precētu...

 
Reitings 215
Reģ: 29.01.2009
Lūdzu palīdziet ar padomu, esmu izmisumā, nezinu ko darīt :( Man ir puisis, dzīvojam kopā jau astoto gadu... Apmēram gadus divus atpakaļ man sāka iepatikties mana puiša tēva brālis X, kurš ir vecāks par mani 18 gadus, viņam ir ģimene (sieva, bērni, mazbērni), pusgadu atpakaļ kopīgos ģimenes svētkos, dejojot ar X, pačukstēju, ka viņš man patīk (biju iedzērusi un atļāvos), viņš man atbildēja ar to pašu, teica, lai piezvanu viņam kādreiz... Pēc pāris dienām piezvanīju, sākām sarakstīties, līdz beidzot satikāmies.... šī pusgada laikā esam satikušies (divatā, bez ģimenes) reizes 6 un esmu viņā iemīlējusies ļoti... šodien viņš sievai atzinās, ka mīl citu un grib, lai arī es savam puisim atzīstos, jo vēlas būt kopā ar mani... ko darīt? Jūtos slikti, tikai tagad saprotot, ka esmu izjaukusi ģimeni, esmu pēdējā suka! Muļķe, neaizdomājos, ka viss aizies tik tālu ;( nevēlos viņu zaudēt un nevēlos, lai viņš zaudē ģimeni... un kas būs kad par to visu uzzinās ģimene? viņš tomēr ir mana puiša tēva brālis! Ko darīt???
08.04.2012 22:58 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Tikai nepiemirsti, ka sadzīvē viss nebūs tik rožaini. Tu visu laiku esi bijusi mīļākā, kuru lutina, bet tagad būsi vienīgā.
Tev būs jāpacieš sliktais garīgais, kad darbā neiet, tu jutīsi, ka viņam izbeidzas nauda un vairs nevar tevi lutināt, bet jāknapinās līdz algai utt Varbūt ne labākie piemēri, bet galvenais ir doma, ka nu nebūs viss tik ideāli! Būs i netīras zeķes, i ēst taisīšana.
Vispār liels FUI tev.
Laikam neesi augusi šķirtā ģimenē un nezini kā tas ir, kad tēvs aiziet mīļākās dēļ!!!
09.04.2012 09:50 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Pieņemsim, ka Tu viņam tagad pateiksi, ka nekas nesanāks, bet vai Tu būsi laimīga? Padomā par sevi, ieklausies sevī un ja mīli- tad uz priekšu. Kad cilvēks mīl viņš nejautā vai tas ir labi vai slikti.
09.04.2012 09:54 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Runājot par ģimenes izjaukšanu- pats par sevi tas teiciens ir stulbs. Nevasr izjaukt ģimeni, kurā viss ir kārtibā, acīmredzot šoreiz nebija.
09.04.2012 09:57 |
 
Reitings 215
Reģ: 29.01.2009
Es viņu palaidu... ja patiešām mani mīl un izšķirsies no sievas tad būšu ar viņu kopā, lai izlemj pats... un tikko uzrakstīju viņam sms, lai piedod, ka esmu vainīga, ka mīlu viņu un mīlēšu, bet... novēlēju viņam būt laimīgam...
09.04.2012 10:03 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kad cilvēks mīl, tad nejautā vai labi vai slikti? Man likās, ka tas kā reiz vairāk uz dzīvnieku pasauli attiecināms, ar ko grib, ar to pārojas, nav jādomā, vai tas nav amorāli.

Principā neticu, ka uz tādiem meliem var veidoties attiecības. Nezinu kāda jums tur tā ļubestība, taču principā, nevajag glorificēt jūtas kā kaut ko mūžīgu, cilvēki saiet kopā un šķirās, īpaši tādi gadījumi, kad vecāks, precēts vīrietis iemīlas jaunākā meitenē. Es pat teiktu - klasika. Tad jājautā, vai viņš būs gatavs upurēt visu? Atklājot citiem, ka esat kopā, no viņa, ļoti iespējams novērsīsies visa tuvākā ģimene, īpaši tavs puisis un ko var zināt - varbūt arī paša brālis. Ģimene ir uz visu dzīvi, attiecības, kā jau teicu - šodien ir, rīt nav.
09.04.2012 10:05 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Bet kā jūs, meitenes, varat tik droši apgalvot, ka viņiem nekas nesanāktu? Nu nevajag tagad bārstīt tos novazātos teicienus, ka uz cita nelaimes savu laimi neuzcels, utt! Visi tādi moralizētāji! Vai tiešām autorei tagad būtu jāaupurējas, tikai tādēļ, lai laimīgi būtu visi citi, izņemot viņu? Absurds!
09.04.2012 10:25 |
 
Reitings 265
Reģ: 06.03.2011
par_vienu_vairāk

bet tas taču ir tieši tas,ko ne pat meitenes, bet autore vēlas un tagad dara!
vīrietis grasās šķirties,bet viņa viņu pasūta
09.04.2012 10:30 |
 
Reitings 215
Reģ: 29.01.2009
Par_vienu_vairāk - Paldies, bet ir jau par vēlu, piezvanīju viņam, viņš negrib ar mani runāt, viss... gribas visus pasūtīt un skriet pie viņa, tik ļoti sāp un smagi, dzīvot vairs negribas, ir sajūta, ka esmu zaudējusi dzīves jēgu, lielāko laimi, ko dzīve man piespēlēja ;(
09.04.2012 10:30 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Tad tagad nomierinies, apdomā visu vēlreiz, viņš lai apdomā un tad ar mazliet vēsāku prātu izrunājieties. Galvenais nebaidies sekot tam, ko jūti, nedomā, ko domās draugs, viņa sieva, kaimiņš, uttt.....
09.04.2012 10:34 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kas slikts ir būt moralizētājam? :) Tiešām nesaprotu. Bija jau te viena līdzīga diskusija, kur viena aktīvi citas sauca par klostermeitenēm, taču tā arī nesapratu, vai būtu jāapvainojas, vai tomēr nē...
Dzīvojam jau pasaulē, kur izteikts egoisms piemīt visiem 90% cilvēku un upurēšanās citu dēļ ir reti sastopama. Nemaz nesākšu runāt par to, kā būtu, ja visi darītu to, kas ienāk prātā, tad jau jāveido atsevišķu diskusiju. Bet nu, laimīgu taciņu dzīvojot tā, ka rūp tikai sava pēcpuse un sava labsajūta. Pedofīliem arī mazi bērneļi sniedz labsajūtu.
Savukārt "novazāto" teicienu bieži aktīvi piekopj cilvēki, kas jau ir nodzīvojuši visu dzīvi un labi zina ko gribētu mainīt un apzinās muļķīgās jaunības kļūdas.

Par konkrēto situāciju gan jāsaka, ka te jau ir par vēlu, tagad meitene var darīt ko grib, jo tas, ka viņas puisis un pārējā ģimene neko nezina, nenozīmē, ka tas nav noticis.
09.04.2012 10:36 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Nu es gan jūs par klostermeitenēm nesaukšu, pieņemu citu viedokļus :)
Vienkārši šajā gadījumā ticu, ka var iznākt pasaka ar laimīgām beigām (jā, jā-arī uz izjauktas ģimenes rēķina). :)
09.04.2012 10:40 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
"Gribas skriet pie viņa" utt...
Arvien vairāk pārliecinos, ka tie ir vienkārši emocionāli skuķa izgājieni. Ne tur nobriedušas jūtas apakšā, nekā. Vienkārši tauriņi salidojuši un mazliet sagrāvuši cilvēka līdzsvaru.
Turies, esi stipra un domā ar prātu ;)
09.04.2012 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nezinu, vai būt moralizētājam ir labi vai slikti, noteikti atsevišķās situācijās abējādi, bet, dziedi vai raudi, lielākā daļa cilvēku tomēr mācās tikai no savām kļūdām. Kamēr paši nav savus dubļus izbriduši, tikmēr cilvēku, kas "nodzīvojuši visu dzīvi un labi zina, ko gribētu mainīt un apzinās muļķīgās jaunības kļūdas" spriedelējumus uztver tikai un vienīgi kā pārgudrus un kaitinošus tekstiņus no grāmatas.

Tā tāda fakta konstatācija, ne uzbrauciens kādam. :)
09.04.2012 10:43 |
 
Reitings 215
Reģ: 29.01.2009
mīlu patiesi, ja tā būtu vienkārši iegriba tad man nebūtu tik smagi atteikties... ;(
09.04.2012 10:44 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
dīvaini, ka cilvēks tomēr negrib bojāt laimi citiem, jaukt ģimeni ārā.
tieši līdzīgi kā Chanely, gribēju rakstīt, ka tu esi ļoti emocijām ietekmēta šobrīd. esi prātīga =)
09.04.2012 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Zini, ja jau viņš grib šķirties no sievas, tad jūs mierīgi varat būt kopā...

jo, ja ne tgd un tevis dēļ, tad vēlāk un citas dēļ no tās sievas un ģimenes tāpat aizies..

vienīgi stulbi, ka vienas ģimenes cilvēki- tur gan var rasties visādas problēmas..

+man kkā nepatīk tā doma, ka krāpa sievu- nav bail, ka ar laiku krāps arī tevi?
09.04.2012 10:58 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Atteikties Tev ir grūti nevis tāpēc, ka jūtas ir ļoti stabilas, bet tāpēc, ka esi jauna maksimāliste, kas ļaujas emocijām, kas šobrīd ir spēcīgas.

Zinot, ka vīrietis publiski gan savai sievai, gan pārējiem atzīstas, ka mīl citu, nerodas pārdomas? Vēl jo vairāk - ja sieva apzināti to padara par joku? Nerodas pārdomas, ka šī nav pirmā reize, kad vīrietis krāpj savu ģimeni un ka sieva zina par šādiem izgājieniem? A Tu, naiva būdama, domā, ka viss ir skaisti un pūkaini...
09.04.2012 11:00 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Chanely - piekrītu. Gluži manas domas!
09.04.2012 11:03 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Es iesaku padomāt mazliet tālāk par mežonīgajiem taureņiem un skriešanu pie viņa. Iedomājies - viņš aiziet no ģimenes un ar saviem koferiem ievācas pie tevis. Tas vairs nebūs iekārojamais aizliegtais auglis, bet gan tava tēva vecuma onkulis, kuram tev būs jāgatavo ēst, jāmazgā viņa apakšbikses, jāizbauda arī sliktais noskaņojums, jāredz, ka viņš, izlaidies pa dīvānu, skatīsies Mentu seriālu un kasīs olas. Galu galā - jāsamierinās, ka viņš tiksies ar bērniem un iespējams iepriekšējo sievu, viņš pie viņiem rausies visos svētkos, bet tu līdzi nevarēsi braukt, jo tajā ģimenē būsi persona non grata un ģimenes izjaucēja.
09.04.2012 11:06 |
 
Reitings 215
Reģ: 29.01.2009
zinu, ka viņš ir krāpis sievu, viņa arī to zin un ir piedevusi, bet šōbrīd ir savādāk, viņš ne tikai krāpa, viņš ir gatavs no viņas aiziet...
09.04.2012 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!