Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Muitas un nodoklu administresana

 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Sveiki.
Tatad esmu gandriiz paarliecinaata, ka shogad velos uzsakt studijas shaja programma, tomer man ir dazhi jautajumi taam, kas tur jau studee vai jau absolveejushas:
1. Ar kadiem CE rezultatiem un videjo atziimi tikaat budzhetaa?
2. Patiik/nepatiik studijas shajaa programmaa un kaapeec?
3. Kaada ir pasniedzeeju attieksme?
4. Kaadas ir naakotnes perspektiivas?
5. Kaadi apstaakli Mezha ielas kojaas?
6. Prakses vietas pashai jaameklee?
.. un tas taa pagaidaam buutu viss. :)
05.04.2012 20:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es nē, bet mana māsīca pirms gada tieši ir pabeigusi, atceros, ka mācības viņai patika un tīri labi padevās, pēdējā gadā tur bija ļoooti maz lekciju, bet nejēdzīgs lekciju saraksts. Budžetā tika ar B līmeņiem, bet viņa vispār tāda ļoti gudra. Praksi bija jāmeklē pašai, bet ja galīgi neveicās, cik atceros, viņi piedāvāja + VIDs vienmēr ar prieku ņem bezmaksas darbaspēku.
Par pasniedzējiem arī nav sūdzējusies, bet nekādos parādos un problēmās arī neiedzīvojās.
Pašlaik strādā kaut kād ar ofšoru firmām saistītā kantorī, darbu atrast nebija vienkārši.
05.04.2012 20:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd studēju šajā programmā.
1.CE bija B līmeņi un viens A līmenis, un vidējā atzīme apm 8.Konkurs bija tiešām liels,tiku budžetā,manā gadā bija 40 vietas,tagad laikam tikai 20.
2.Patīk,jo ir diezgan viegli un uz mācīšanos īpaši nav jāiespringst.Ja interesē ekonomika,tad ir Ok.
3.Pasniedzēji forši,protams ar dažiem izņēmumiem.Jautrākie pasniedzēji ir tie, kas māca muitas priekšmetus,tur tiešām ir interesanti.
4.Izvēlējos nodokļu administrēšanas novirzienu,jo likās perspektīvāks-var strādāt VID,grāmatvedībā,bankās u.c.,kur ir ekonomika.
5.Nezinu,bet Lilijas ielas kojās apstākļi ir pat ļoti labi.Ar 3.autobusu vai 5.tramvaju līdz fakultātei var nokļūt apm 10 minūtēs.
6.Praksi nodrošina augstskola,ja gribi kādā VID nodaļā vai muitas kontrolpunktā.Ja gribi pie privātajiem,tad pašai būs jāiet meklēt un runāt viss.
+ fakultāte Meža 1/7 ir izremontēta,patīkami mācīties.
14.04.2012 20:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits