Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad sirdī smagums!

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Labs vakars visām!
Pilna sirds man, tāpēc gribas te nedaudz izteikties un saņemt kādu ierosinājumu vai ko tamlīdzīgu!
Pat nezinu,kā lai sāk,bet man visu laiku sirdī ir tāds smagums,ka nezinu to labāko metodi,kā to nastu likvidēt. Ir runa par konkrētu cilvēku,manu Ex puisi.Neesam ilgi šķīrušies,bet manī visu laiku bango viņam nepateiktais.Tas nav saistīts ar to,ka es viņam tagad gribu krist pie kājām,lai atkal esam kopā,bet..tās ir nepateiktās emocijas!Visu laiku paturēt to sevī nevaru,jo ir smagi,bet,ja es to pateikšu viņam-vai nebūs muļķīgi no manas puses?Sanāk dillema!Cenšos par to nedomāt,bet arī nesanāk!Vai vnk to visu uzrakstīt uz baltas lapas un sadedzināt? =/
02.04.2012 18:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii patiik ,ka esmu pateikusi visu liidz galam!Vienmeer gribas "izstaaties no speeles" ar taadu mieru sirdii,ka vismaz pateicu ,kas uz sirds...!Liekas ,ka juuties vainiiga!?
02.04.2012 18:51 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Saprotu šādu situāciju,bet vai nav iespējams tam otram cilvēkam to uzrakstīt un savas emocijas izteikt? (protams,bez jebkādiem pārmetumiem un žēlabām)
02.04.2012 19:12 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
ir bijis tā,bet pēc tam ja arī to izdevies izdarīt, tad sajūta ir vēl tāda-riebīgāka un doma- labāk nebūtu vairs neko teikusi......
02.04.2012 19:18 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Es parasti uzrakstu vēstuli , vēstuli , kas nekad netiek nosūtīta ,bet pašai paliek vieglāk , jo visas emocijas un dusmas ir izliktas uz papīra.
Šis variants gan der tikai tad , ja nevēlies nekādus paskaidrojumus vai atbildes, bet vnk pateikt to , kas nedod mieru!
02.04.2012 19:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits