Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zems jo zems.

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Isti nezinu,pie kuras temas so lai pieskaita... Lai nu butu ta mana problema un klapata!

Man ir normala problema ar pasvertejumu! Man visu muzu ir bijusi sarkani vaigi. Ne visu laiku bet pie temperaturas mainam karsts/auksts,alkahols, vanna, mazakas fiziskas nodarbibas... Tad mani vaigi izskatas ka tomats,sausmigi sarkani. Pec laika pazud,protams, bet sis fakts ir mani iedragajis. Vienmer es lietoju tonalo, pat vasara,kad pec teorijas neko nevajadzetu. Minute saule bez kosmetikas un es izskatisos ka tikko varits vezis! Un tas mani taaaa kaitina,tracina!
Tagad tuvojas vasara un tas ir mans trakakais laiks.... :(
Tapat es ari esmu nolemusi sakt skriet, bet lai tiktu lidz parkam, man ir jaaiziet savi 300 metri. Sikums, bet es satieku daudz cilveku taja posma. Bet skrienot es palieku sarkana,kosi sarkaniem vaigiem... Lietot tonala kartu ari ejot skriet? Esmu bijusi bez... To pasu vienigo reizi nakot majas es visu laiku skatijos telefona vai uz leju,lai manu seju neviens neredzetu....

Ar taaaaadu skaudibu skatos uz meitenem,kam ir skaists sejas tonis,vai kam ir mazliet roza vaigi pec intensiva sporta. :(

Ko lai dara? Nedomaju,ka savu pasapzinu varu pacelt saja jautajuma... :(

Un.... iet sportot ar tonalu uz sejas nav gudri, vai ne?
02.04.2012 11:50 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu nevar būūūūūt, ka ir tiik traki, ka visa seja sarkana. Nezinu, man arī pie fiziskām aktivitātēm ir sārti vaigi, bet man taču vienalga, jo es sportoju! Tonālo, protmams, nelieku, citādāk ir tad, ja pa dienu ir bijis un tad pirms skriešanas speciāli nost netīru :)
02.04.2012 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Man šķiet, ka problēma ir tikai tavā galvā.. proti, ka izskatās drausmīgi sarkani vaigi un tā tālāk..
Un nē, sportot ar tonālā kārtu uz sejas nav nedz gudri, nedz skaisti...
Man, starp citu. viens puisis teica, ka viņam patīk kā meitenes izskatās, kad pēc fiziskas slodzes piesarkušas. tā kā.. :)
02.04.2012 11:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Tu traka vai ,visu laiku tonālo mālēt ??
Pieļauju ,ka tev ir ap 20 gadiem ,esi vēl jauna kāda tava sejā izskatīsies pēc 10 gadiem :O ?

Ja ir tik traki ,varbūt jāiet ar ārstu japakonsultējās ,iespējams kaut kas nav kārtībā !
02.04.2012 11:55 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
spotlight

Ne visa seja, bet vaigi ir kosi,kosi sarkani. Un nevis sarti,ka saki, bet tiesi kosi sarkani. Butu tikai sarti, es ausis neceltu.
02.04.2012 11:56 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Sāc ar to, ka ņem to visu vieglāk! Tu nevari nekādi mainīt savus sarkanos vaigus. Tāpēc, tā vietā, lai domātu par vaigiem, domā par to, kas tevī ir labs. Nekoncentrējies uz negatīvo, bet uz pozitīvo. Sākumā ir grūti piespiest sevi nedomāt par kaut ko vienu, bet domāt par kaut ko citu. Bet ar laiku pierod. Turklāt, esmu pārliecināta, ka apkārtējie tavai sārtajai sejai nepievērš ne uz pusi tik daudz uzmanības kā tu pati, tāpēc lieki uztraukumi.
02.04.2012 11:56 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pirmkārt, nedomāju, ka visiem cilvēkiem, kas Tevi ierauga saulē vai pēc skriešanas BAIGI interesē Tavi sarkanie vaigi. Pieļauju, ka tikai 5% no pretīmnācējiem to pamana. Daļa problēmas ir galvā.

Otrkārt, manuprāt, ir procedūras, ar kuru palīdzību šo problēmu ir iespējams samazināt. Te līdzēs dermatologa konsultācija.

Man sarkana seja paliek pēc lielas slodzes un pirts. Tas sarkanums nenoiet vismaz 4h.
Bet - NU UN?! Tonālo tādēļ nesmērēju, un esmu novērojusi, jo vairāk trenējos, jo lielāku slodzi vajag, lai sarkanums parādītos.
02.04.2012 11:56 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Pirmkart - nestreso! No stresa paliek sarkani vaigi ;) otrkārt! Dzer askorbīnskābi - tas stiprina asinsvadus. Varu ieteikt bioderma sensibio krēmu un avene jutīgai ādai (pajautā šos abus aptiekā, bioderma vnk nomierina, avene man patika mazliet labāk - prasi to, kas mazliet zaļgans, viņš ne tikai stiprina, bet arī nomaskē sarkanumu ;) )
Veikalā bbfactory.lv (uz lāčplēša ielas) var dabut tādu burvju lazdas ekstraktu - viņu var šķīdināt ūdenī un lietot kā sejas losjonu, labs, jo burvju lazda stiprina asinsvadus!
Tonālo gan neiesaku lietot... Labāk kko no tonējošajiem kremiem (avon solutions, garnier bb) un pamēģini iesauļot seju solārijā! Zem brūnuma tas sarkanums mazāk redzams, tikai ej uz mazam minūtēm, bet regulāri, lai neapdedz :)
Kas vēl? nedzer alkoholu, nelieto asas garšvielas. Man laika gaitā ir izdevies mazliet tikt galā ar šo problēmu, veiksmi :)
02.04.2012 11:58 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Visi tarakāni sēž galvā. Man pēc pirts nav seja, bet ģīmis un vismaz stundas 3 ir ģīmis - sarkans, apaļš un vēl spīdīgs kā tikko noplūkts ābols, tas man nudien netraucē flirtēt ar pirts večiem un es šaubos, ka kāds no viņiem par to vien domā, cik man neglīti sārts feiss! :)
02.04.2012 12:00 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Pedeja doma ir bijusi ja, pie dermatologa, vai, zinu,ir lazeropercija pieejama.

Nu ja es nelietoju kosmetiku tad pec 30 sekundem lauka es visu laiku izskatos sadi apmeram




Vel sarkanakiem vaigiem neka Harijam :D Un neteiktu,ka ikdiena meitenei loti smuki izskatas tadi tomatu vaigi.
02.04.2012 12:05 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Nu bet neiespringsti uz to! Tev neviens ar akmeņiem nemet un ar pirkstu nerāda - no kurienes tādi kompleksi? Tevī noteikti ir daudz kas cits, kas kompensē šo nelielo trūkumu.
02.04.2012 12:08 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Tiešām- tver to vieglāk! Jo bieži vien apkārtējiem ir pilnīgi vienalga kā mēs izskatāmies.
Pati vienmēr pirms sportošanas notīru seju, lai poras neaizķepējas ar visiem smiņķiem-un Tev iesaku arī neķellēties vismaz pirms sportošanas ;)
02.04.2012 12:08 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā lieto zaļo konsīleri zem tonāla - tas domāts speciāli sarkaniem vaigiem, nomāc to sarkanumu, bet ejot skriet, tak viss pie kājas, neviens sasvīdis un sarkans cilvēks pēc skriešanas nedomā, ka pēc modeles izskatās, bet lielākajai daļai vienalga, jo tu taču tajā laikā sporto un tad noteicošai nav izskats. ;)

Te vēl diskusija par to konsīleri, kur dažādi ieteikti.

http://cosmo.lv/forums/topic/113428-baze-sartiem-vaigiem/
02.04.2012 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 3282
Reģ: 29.01.2009
Viss ir galvā. Es pēc skriešanas (it īpaši, kad ir bijusi liela slodze nevis tikai paskraidīšana) izskatos vnk šausmīgi sarkana. Atceros, ka skolas laikā pēc sporta, ejot pa skolu daži pat pajautāja, vai viss kārtībā :D Toreiz vēl tas mazliet uztrauca, bet tagad..lai uztrauktos par to, ko par mani padomās kāds, kurš redz mani nākam no sporta kluba vai parka? Whatever..lai domā ko grib!
02.04.2012 12:10 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
joselyn

Nu tas ari skola mazajas klasites sakas un joprojam turpinas. Ar sausmam un lielu nepatiku skatos izlaidumu bildes 12.klase. Visas meitenes ka meitenes,smukas a es tads sarkans tomat gimis pa vidu. Un es neteiktu,ka ja, dikti smuki izskatas...
Ta tam neesmu tikusi pari, nevaru sevi piespiest.
02.04.2012 12:14 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Sen jau būtu samierinājusies ar to, vismaz ar lietām,kuras īpaši mainīt nevaru, nedomāju.
02.04.2012 12:22 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Tām,kurām šādas problēmas nav ir viegli teikt,ka jāņem tas viss vieglāk,viss ir iedomas un tādas muļķības.
Man pašai tā nav,tāpēc nebārstīšu pārgudrības par to,kā tev nevajag par to domāt un vispār,neviens jau neredz to,ka tev sarakana seja.Varbūt pamēģini kaut ko no medutinjs ieteiktā,jo tas izklausās pēc vienīgā normālā padoma.
02.04.2012 12:25 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Ir tāds teiciens - ja nevari mainīt apstākļus, maini savu attieksmi pret tiem.
Nu un ko dod tas, ka diskusijas autore sevi grauž par to, ka viņai ir tā vai šitā? Mēs esam sūdīgas padomdevējas, vajadzēja vēl uzgruzīt, lai autore zina, ka viss ir briesmīgi, ja?
Nav, nav nekas tik briesmīgi. Attieksme pret sevi sākas galvā, nevis fiziskajos dotumos.
02.04.2012 12:30 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ir absolūti stulbi ieteikt paštonējošos līdzekļus pie šādas problēmas. Man ir līdzīgi, tiesa ne tik traki, bet vienā jaukā klases bildē (speciāli nāca fotogrāfs bildēt visu klasi) izskatos nenormāli. Saplēsu to bildi un nevienam nerādu, bet visai klasei tā ir tāpat arhīvos noglabāta. Briesmīgi tumši ietonēti sarkani vaigi un izskatās, ka man netīra mute. :D
Viegli teikt-nedomā par to utt. Tas padoms arī ir garām. Nav viegli nedomāt par to, kas ir acīmredzams, ja vēl pašapziņa nav tā augstākā, tad ir pavisam sūdīgi. Es lietoju tonālo-vienmēr un visur (izņemot nakti). Un man vienalga, cik dranķīgi tas skaitās, vismaz neizskatos pēc mūžīgā bietes un luksofora apvienojuma. :D
02.04.2012 12:31 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Heheh vismaz Abalonei ari nav svess " mūžīgā bietes un luksofora apvienojuma."

Butu smiekligi,ja nebutu tik tragiski. :D
02.04.2012 12:35 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man arī pēc fiziskas slodzes paliek sarkana seja uz ilgu laiku, ne tā, kā bildē, bet tāpat sarkana. bet man tak vienalga! Lai jau cilvēki redz, ka es uzturu sevi formā, nevis bāliem vaigiem sēžu istabā pie teļuka un riju popkornu.
Skolas laikā arī biju traki sarkana pēc krosiņiem, bet es priecājos par to, ka labi noskrēju, nevis bāzu seju maisā un bēgu prom. ;) Pat aizdomājusies nebiju par šito.
Nesen pēc treniņa tieši vaigi paliak sarkani un es vēl nodomāju- redz, kāds foršs sārtums vaigos :D

Varbūt aizej pie dermatologa, ja tik ļoti tas viss uztrauc, un skaties, ko viņš teiks. Vai arī pie psihologa, lai palīdz atbrīvoties no kompleksiem.
02.04.2012 12:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)