Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Veselība
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
quick jautājums
Hellokitty
620
Reģ: 21.01.2010
varbut jocigs jautajums,bet nezinu,vai ibumetins ari ir pret temperaturu,paslaik neka cita majas nav!?
0
0
31.03.2012 21:11 |
biziy
646
Reģ: 05.03.2011
nope...pret sāpēm.
labāk tad izguli un miers. ja tiešām nekā cita mājās nav
0
0
31.03.2012 21:12 |
Hellokitty
620
Reģ: 21.01.2010
it ka lasiju ka pretsapju,pretiekaisumu,pretdrudža..
0
0
31.03.2012 21:17 |
Madonna ar ložmetēju
3084
Reģ: 29.01.2009
doch, ir ibuprofēnam mērena pretdrudža iedarbība!!! Lielākoties gan pretiekaisuma un pretsāpju, bet līdzēt var.
0
0
31.03.2012 21:17 |
aneti
847
Reģ: 29.01.2009
sāpes arī var rasties no iekaisumiem..kā tas visbiežāk ir, es arī domāju ka ne pret temp, bet lasi zāļu instrukcijā.
0
0
31.03.2012 21:18 |
womankind
13903
Reģ: 18.02.2010
Jā - tad labāk sadzeries karstas zāļu tējas un izgulies. Temperatūras zāles jādzer, ja tā ir ap 38 grādiem
0
0
31.03.2012 21:18 |
B.S.
797
Reģ: 29.01.2009
Māmuļa mana vienmēr skandina, ka ir arī temperatūrai, jo iekaisuma simptomus mazina, un viens no tiem ir arī temperatūra... var jau būt, ka man kaut kāds placebo efekts, bet tiešām parasti palīdz :D
0
0
31.03.2012 22:12 |
Eliza2
22
Reģ: 31.03.2012
palīdz,palīdz .cik reizes esmu dzērusi tieši priekš temperatūras,kad mājās nekā labāka nav . bet vienozīmīgi palīdzēs..
0
0
31.03.2012 23:34 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
IetekMeļu tops
Ani23
Šodien, 19:59
Krētas kaislības
Drama karaLiene
Šodien, 19:43
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Adele4
Šodien, 19:17
Butterfly clothing
Astarte
Šodien, 18:38
Viss par un ap NL
amnēzija
Šodien, 18:34
Sejas krēms ziemai
Zita551
Šodien, 17:49
klusēšana
nadiinaa
Šodien, 17:24
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (19)
MeltedCheese
Lavii
Rumblerx
Oriona
Creta
Mi mi
Anncha
Dziedviendziesmiņa
Lilijas
VolfaA
Bonecutie
Asā Ķepa
Wineornot
It kā Tu ko zinātu
Kikīte
Sarme
amoreamore
TTT
Burkāniņš
© 2022 Dieviete.lv