Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzenju bushana pec skirsanas.

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ka Jums liekas,ka jarikojas istam draudzenem,ja zin,ka viena vai otra izskiras un ir saja-pardzivosanas perioda?
Jautaju,jo kops esmu skirusies, tik 2 no vinjam ir devusas atbalstu tureties,devusas padomu nepadoties utt. Parejas-neliekas,ne protus.
Ja es zinu,ka draudzene skirusies,vienmer censos izvilkt no majas, samiloju, uzmundrinu...
Ja butu ta,ka pati neko nedaritu,bet kad izskiros braucu ciemos,bet visas tik veesi sagaidija,itka es taapat,garam ejot esmu atnakusi.Kad jautaju vai envelas satikties Riga iedzert kafiju vai kaa, kads ciemos brauc,pasaka velak,bet pec tam nedod zinju.Mazliet berniskjigi,bet es laikam draudzibu vispar savadak uztveru.Nevajag jau man raudamos spilvenus,jo visu parciesu tiri labi,bet tomer...
31.03.2012 11:00 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es brīnos,ja ir šādas situācijas vai tās tiešām var saukt par draudzenēm.
man ir vairākas draudzenes, bet viena ir tāda,kas man būs blakus,lai vai kas un ja šķiršos ,tad atbrauks pakaļ,sakrāmēs mantas maisiņā un pavadīs ar mani dienu,lai nav skumji.
31.03.2012 11:11 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man jau šķiet, ka draudzenēm vienai otra jāatbalsta šajā periodā, īpaši, ja tā, kas izšķīrusies pati izrāda iniciatīvu un vēlas kontaktēties. Varbūt tās meitenes nemaz nav tik labas draudzenes, ja nejūt, ka vēlies atbalstu?
31.03.2012 11:12 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Taapec ar jautaaju... Vienreiz pat bija ta,ka pirmoreiz aizgaju,satikos ar bijuso,pati nezinu kapec,vinja tiesi zvanija,jautaja kur esmu,ko es melosu>Teicu-pie vinja.Ko es dabuju noklausities-ka mulkoju vinjas,vecaakus utt,nolika telefonu un vairak nezvana. Bet pati ar pus Riigu paargulejusi.
31.03.2012 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Domāju tāpat kā skaya.
31.03.2012 11:19 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Nu es jau ar nebazisos virsu,man,piemeram,tas liekas tiri passaprotami,pienemsim,mana masas meite,kad izskiras no savas pirmas miilas,sedeja istaba,sliga depresija,es ar varu vilku ara,puceeju vinju,uzmundrinaju!Bet laikam,ka tiesam ta nav ista draudziba.Jo tad kad man sakas attiecibas,lai cik divaini,ari tad noversas.Teicu,ja ejat tuseet,padodat man zinju!Tad no citiem uzzinu,ka dz/d svinejusas,klubos bijusas,bet man ne varda. Protams,ka attiecibas esot nevareju dzert bezjega un koljiit citus.
31.03.2012 11:22 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Varbūt attiecību laikā jūs atsvešinājāties (pavadīji laiku ar savu vīrieti, kā rezultātā viņas nejūtas, ka tagad, kad esat šķīrušies, viņām būtu Tevi pēkšņi jāuzmeklē), varbūt Tu viņām biji apnikusi ar savām problēmām (to esmu ievērojusi šaja forumā, ka esi tāda vienmēr nepamierināta un pozicionē sevi kā mūžīgo cietēju- puisis slikts, Tev kāpa uz galvas, necienīja utt.- to visu Tu te esi tik daudz uzsvērusi, ka pieļauju, ka arī draudzenēm tas viss bija jāklausās ). Neesat uz viena viļņa, tas arī viss!
31.03.2012 11:29 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Varbūt Tev vienkārši vajag pamainīt paziņu loku un atrast jaunus cilvēkus ar ko pavadīt laiku. Dažkārt tā notiek - kādai ir attiecības, kādai tās nav un tad jau intereses pamainās - Tev kā meitenei attiecībās varbūt labāk patīk pavadīt laiku ar puisi, bet meitenei, kura ir viena - interesē dzīties pa klubiem un ar džekiem meklēties. Tas ir normāli un nevajag to uztvert personīgi :)
Tev jātiek tam pāri un cerams, ka Tev izdosies atrast jaunus draugus! :)
31.03.2012 11:31 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ne nebija vinajm tas jakalusas,tapec ari seit to raxtiju un prasiju padomus. Neapmierinata?! Ja Tevi klopeetu un sauktu par kuci, mulkji un vel sazin ka,tik tapec,ka vakarinjas nav otrais uztaisits, diezvai Tu laime lekaatu un negaiditu ne no viena atbalstu un sevi uzskatitu par neapmierinatu un puisi par engjeli! Acimredzot neesam uz viena vilnja,tas gan
31.03.2012 11:33 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Dazam ari ir draugi,dazam nav. Laikam liela dzive un skolu laiki daziem ir divas dazadas lietas.Un skaya,Tev taisniba-esam parak dazadam dzives uztvereem:)
31.03.2012 11:35 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
Ja Tevi klopeetu un sauktu par kuci, mulkji un vel sazin ka,tik tapec,ka vakarinjas nav otrais uztaisits, diezvai Tu laime lekaatu un negaiditu ne no viena atbalstu un sevi uzskatitu par neapmierinatu un puisi par engjeli!

un kāpēc tad ar šādu puisi vēl aizej satikties???????

ja es būtu draudzenes vietā,tad arī salamātu,jo noteikti,ka žēlojies kad bijāt kopā,tagad,kad izšķiries,vēl aizej satikties..
31.03.2012 11:37 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tas jau bija sen,protams,ka vinai bija taisniba,piekritu un nenoliedzu,bet vai neuzzinot iemeslu jaatgruzh draugs? Mums bija saistibas,kuras bija janokarto, bija jasatiek shaa kaa taa.Man pat neljava paskaidrot,tur tas saals.
31.03.2012 11:41 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Es gan neuzskatu, ka draudzenēm ir kaut kādi pienākumi pret Tevi, tāpēc, ka esi šķīrusies. Varbūt agrā jaunībā draudzenes dala visus pārdzīvojumus, bet vēlāk....dzīve jau tā ir pārāk īsa un sarežģīta, lai to veltītu svešām problēmām. Es ar savām draudzenēm dalos priekā, izklaidējos un baudu mūsu līdzvērtību, bet ar savām ciešanām tiekam galā pašas. Un tāpēc satikties karreiz ir īsta bauda.
31.03.2012 11:46 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tās darudzenes nemaz tevi neuzstata pat tik labu draudzeni, kā tu viņas..
Un jā bieži ir tā, kamēr puisis, daraudzenēm nav laika, bet kā vairs nav tad draudznes uzreiz atcerās..
31.03.2012 11:53 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Lana,Tavs viedoklis man patiik. Man jamacas priecaaties un visu slikto likt aiz auss!
31.03.2012 11:54 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Vizbuliite,es nebiju vinjas aizmirsusi,braucam viena pie otras,kopa pat Z-Svetkus svinejam,jubilejas.Protams,ka nesanaca katru piektdienas vakaru,tas ir logjiski.Nav ta,ka 2 gadi nelikos protus.
31.03.2012 11:59 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Pati ļoti skaisti pateici. Priecāties, dot labo, neko neprasīt, bet slikto tiešām likt aiz auss..Vispār jau viss attiecībās būtu jābalsta uz labas gribas aktiem, kaut ko pieprasot, Tu tāpat nesaņemsi to, ko vēlies, saņemsi varbūt to rīcību, bet ne jūtas, ko šai rīcībai būtu jāsimbolizē. Un aizvainojums vispār, es uzskatu, ka ir vienīgās bezjēdzīgās jūtas. Un par to Tavu vīrieti - nu viss, novelc strīpu un beidz, ko Tu tur vēl gribi izmocīt vai saprast. Tā peroties un šaustoties visu dzīvi var pavadīt+nesmuki izskatās:).
31.03.2012 12:10 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
uzskatu , ka jāatbalsta, bet pašai personai, kas izšķīrusies jāsaprot, ka arī draudzenei ir dzīve. man ir dzīvs piemērs mana draudzene, viņa izšķīrās no sava drauga un tad man viss savs laiks bija jāpavada ar viņu, jāmierina utt. nu ko es viņai varu pateikt? uz katru manu centienu, viņa atbildēja, ar to, ka nekas nebūs labi utt. un nedod dievs , ja es vēlējos aiziet ar savu draugu , kur, tā jau bija nodevība, ka man nekad neesot laika utt. kaut gan cik varēju tik arī pavadīju ar viņu, centos atbalstīt utt. cerams, ka tu neesi šāda :)
31.03.2012 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Uzskatu,ka īstas draudzenes ir kopā gan priekos,gan bēdās.Es esmu savas draudzenes atbalstījusi grūtos brīžos un pēc šķiršanās.Tādu pašu attieksmi gaidu no viņām,ja man ir grūti.Protams,neieslīgstot pārspīlējumos-draudzenei nav jāaizmirst sava dzīve un katru minūti jātur mana rociņa.
Paziņu priekšā es visu laiku esmu laimīga un pat neļauju nojaust,ka man ir problēmas,taču draudzenes...draudzenes redz mani īstu.Gan ar priekiem,gan ar bēdām.
31.03.2012 12:56 |
 
Reitings 1487
Reģ: 04.11.2010
Bet pati ar pus Riigu paargulejusi.



Un kāda tad esi pati draudzene, ja tā izsakies par otru? Tātad zemapziņā tā arī par viņu nelāgi domā. Cilvēki parasti jūt tādas lietas. Maini attieksmi pret citiem, tad ari citi pamainīs pret tevi attieksmi.
31.03.2012 15:36 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man iekrita acīs tā pati frāze, kas member. Nu nesaka tā par draudzenēm, tā ka izvērtē, cik tuvas vispār esat!
Manas draudzenes ir gan man palīdzējušas mantas kravāt, gan ziedojušas savas aknas neprātīgā uzdzīvē, kad man to vajadzēja, gan klausījušās manu gaudošanu. Un par to es viņas cienu un mīlu! Un pati būtu gatava rīkoties tāpat!
31.03.2012 15:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits