mīļākās statuss

 
Reitings 50
Reģ: 24.02.2012
Labvakar dāmas!

Vai Jūs piekristu būt par mīļāko,ja tas vīrietis Jūs materiāli atbalstītu?
Dotu teiksim 300 Ls mēnesī+ vēl dāvinātu dažādas dāvanas,pēc savas gribas.
27.03.2012 19:59 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Vienmēr domāju, ka varētu, bet , nē, laikam jau nē, jo sajūta, ka Tev par seksu maksā, liek domāt, ka Tu, izņemot pliku seksu, tīri cilvēciski neka neesi vērts... Jo ja būtu, tad būtu kāzas, kopdzīve, nevis "podačkas"....

Pārdomas par jautājumu - ja būtu karš un bērni vai vecāki būtu badā un savadāk nevarētu, katra otra arī par maizes gabalu kaut vai ar monstru pārgulētu, bet tas jau Maslova piramīda, primārās vajadzības utt.

Autorei - šit izvērtā tāda ažiotāža, jo Tu piedāvāji konkretu summu un katrā komentārā pārprasi, vai šeit tiešām visas ir tik svētas... Nē... kāpēc..Tikai , cik sapratu, vairums meitenu šeit vismaz 300 ls nopēlna savādāk... un 300 ls ir par maz komensācijai par pazemojumu un otrškirību, un pašapziņas iznīcībai.... jo mīļāka vienmēr būs otra, trešā, ceturtā pec sievas, otras mīļakas, darba, ielas maukas utt.......
28.03.2012 09:03 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
300 Ls nav tā vērtas, bet ja viņš tev spētu piem nodrošināt skaistu dzīvi ar ceļojumiem skaistu dzīvokli un naudu tā lai visam pietiek, tad neredzu tajā neko nosodāmu, ja esi brīva un tev tas vīrietis simpatizē! Tikai nesamīlies viņā!

Bet 300 ls tiešām ir smieklu nauda!
28.03.2012 09:06 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Sliktā sieviete, kurai daļai Tu nepiekristu? Tai, ka vīrietim vajag mīļāko? Vai arī tam, ka vīrietis par seksu maksā?
28.03.2012 09:12 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
kabe,
Slikta_sieviete savā komentārā paskaidroja, ka pati nepiekristu tam pasācienam: kļūt pa 300 ls un dāvanam par mīļāko, paskaidrojot kāpēc - jo tas ir ņirgāšanās par sievieti.
Manuprat, izcili īsas, kodolīgs un saprotams komentars.
Par vīrieti un viņa vajadzībām no sliktas_sievietes puses nekas netika pieminēts un arī autores jautājumā tas nebija jautājuma priekšmets.
28.03.2012 09:29 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, mīļākās ir vēl šaušalīgākas par m*ukām, jo ne tikai pašas pārdodas, bet apzināti piedalās citas sievietes (vai vēl trakāk - šī 'vīrieša' bērnu) krāpšanā.

Un 300Ls tiešām ir smieklīgākais, ko esmu dzirdējusi pēdējā laikā! :D Kā jau rakstīja Pavasarīte - ekstrēmās situācijās ne to vien par šādu naudu izdarītu, bet šobrīd - ne par ko un ne par kādu naudu, jo es pāri cilvēkiem nekāpju un to nedomāju darīt (domātas šādu veču sievas un bērni)
28.03.2012 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
"jā, DG, šajā portālā tik tiešām vēl ir sievietes, kas ir šī vārda cienīgas".

Wow, šis gan izklausījās pēs tāda "pirksti gaisā" tekstiņa. Manuprāt, vārda "sieviete" cienīgas ir tās, kuras saprot, ka var būt arī citādi viedokļi un dzīvesveidi, nevis cenšas tādā "es jau neko, bet ārprāts, kā tu vari kaut ko tik šausmīgu?!" manierē sludināt savu vienīgo patiesību. Ok, ir arī tādas, kurām principi tādi stabili, droši izpausti un konsekventi, tomēr dzīve bieži ir daudz plašāka par tām robežām un variācijām, kuras redzam mēs.

Tev ir tiesības savu dzīvi dzīvot tā, kā pati vēlies, neklausoties nevienas sprediķos, tikai jāatceras, ka pēcāk, ja nebūsi pietiekami gudra un stipra, pašai tas viss būs arī "jāsatīra".
28.03.2012 09:36 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ja jautā man, tad mana atbilde ir NĒ!
Tev ir visas tiesības dzīvot savu dzīvi kā pašai patīk, bet jau tas jautājums vien ir uzstādīts tā, ka paliek mazliet neomulīgi!
Es neesmu tik izmisusi pēc naudas, lai piekristu kam tādam!
Un vienā jaukā dienā vecim viss piegrieztos un viņš neko tev vairs nedotu, un pie reizes dāvanas atņemtu! :D Ko tad?!
28.03.2012 09:41 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Kā es gribētu, lai man ko tādu piedāvā :) Tiešām. Es gribētu redzēt, kā pati rīkotos konkrētā situācijā. :) Tas NEnozīmē, ka es gribu, lai mani pērk, ka gribu pārdoties utt., bet gribu tādu situāciju un vispār novēlētu ikvienai saskarties ar ko līdzīgu dzīvē nevis tikai teorētiski spriedelēt, jo, pieļauju, ka arī šoreiz dāžam prakse nu ļoooti atšķirtos no teorijas "kā būtu, ja būtu". :)
28.03.2012 09:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ja es butu briiva un man tas viirietis patiktu, un ja es vinju gribeetu sev seksam, tad kaapeec veel atteikties no naudas? Bet tas tikai tad, ja es gribeetu ar vinju guleet arii bez taas naudas...

tad jau par mauku var nosaukt arii meiteni, kas no sava puisha njem naudu? Jo vinjsh tachu ar vinju gulj... taa sanaak spriezhot pec jusu tekstiem.

Buut miiljakajai arii ir liidziigi kaa buut attieciibaas ar to viirieti, tad kapec lai vinjsh edavina davanas? Jaa, ok, nosodaami buut miiljakajai, bet kapec nenosoda virieshus kuriem ir taas miiljakaas?
28.03.2012 10:08 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Es domāju, ka ir daudzas sievietes, kas nemaz nezin, ka ir tikai viena no vai vnk mīļākā. Pietam, ja šis cilvēks patīk, tad go ahead. Jo ie mīļākās bez nekādiem bonusiem, tā teikt. Un katrs sevi cienošs vīrietis manuprāt dāvina dāvanas, vai iedod naudu lai vari nopirkt sev ko skaistu. Citu arī man nav ko teeikt, pašai tādas pieredzes nav, bet par maukošanos to arī neuzskatu.
Lai gan ko es zinu... :D
28.03.2012 10:12 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Pirms "prakses" es šeit pateiktu: Nē, vairākās diskusijās arī teicu - nē, nekad utt. Pie sevis gan dažreiz nodomāju - cik forsi laikam būt par "dārgu" meiteni... bet tas bija tīri teoretiski...

Pēc prakses, kad pamēgināju vispār kaut ko ar precētu veci un tajās attiecībās parādījās nauda un dāvanas, sapratu, ka tas tiešām ir vai nu cinisma un pazemojošas karjeras sākums, un tas, varbūt arī der ļoti pašparliecinātam cilvēkam, vai arī pejējo pašapziņas palieku beigas - tik emocionali nestabilam cilvēkam kā es.... Iz pieredzes, jo vairāk naudas mēģina piedāvāt, jo lētāka un nederīga jūties.... Jo vai nu tā vecis mēgina Tevi nopirkt, lai "vertu muti tikai vienai lietai un nerunātu pretī", vai ari jūtas vainīgs gan Tevis gan ģimenes priekšā un mēģina atpirkties.. abas lietas, manuprāt, ir pretīgas un ar normālu dzīvesstilu un emocionālo izaugsmi nesavienojamās, abiem... var pateikt taisnāk: satikās divi morāli kropli, kuri ar savam egoistiskām attiecībām sāpina citus... Bet var jau būt , ka manā mēģinājumā vispār ir bijis pa daudz emociju, pārpratumu un visādu citu murgu...

Bet par to summu nedomāju, ka kāds vecis pateiks: re, Tev būs limits - 300 ls mēnesī un viss.. , davai, atstrādā, ja paprasīsi 301 ls , padzīšu ratā ... kaut gan, es vairs ne par ko šajā dzīvē nebrīnos....
28.03.2012 10:19 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Precizak butu, ja jautajums skanetu sadi - Vai Jūs piekristu būt par MAUKU ,ja tas vīrietis Jūs materiāli atbalstītu?
Dotu teiksim 300 Ls mēnesī+ vēl dāvinātu dažādas dāvanas,pēc savas gribas.
Jo savadak to neka nevar nosaukt.
Un es nekad nekam tadam nepiekristu. Ir divas atskirigas lietas - but par miljako un but par mauku.
28.03.2012 10:22 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd saku,ka nē, bet neko jau nevar zināt.
Te citas meitenes ir strādājušas videočatā,jo bija bezizejas gadījums, tad nešaubos,ka bezizejas situācijā arī šādas meitenes piekristu būt par mīļāko.
28.03.2012 10:31 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nunu - busi attiecibas, bet saaksi kaadu miileet,un neko nevaresi padarit - gribot negribot klusiet par miiljaakajiem.
28.03.2012 11:08 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man, ko Tu murmulē? Nav jau viduslaiki vai Padomju gadi, kad pa kluso slapstījās cits citu drāzdami - tagad nav nekāds kauns un negods šķirt vienas attiecības un uzsākt nākamās - kur problēma?
28.03.2012 13:05 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Ja sievietei par pakalpojumiem maksā naudu, to nesauc savādāk kā "mīļākās statuss"?
28.03.2012 13:10 |
 
Reitings 494
Reģ: 13.12.2011
nē nepiekristu, bet ja nu tomēr tad par daudz lielāku summu mēnesī un + vēl pilnībā apmaksāts dzīvoklis kura visus rēķinus maksātu viņš
28.03.2012 13:17 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Vanilla mes visi tagad zinam kas tu esi, tikai savu cenu vel neesi pateikusi :D
28.03.2012 13:39 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
skaya - daargi, pietam ja jau sanacis apsolities un sakt attiecibas, tad tas ari jaturpina.
28.03.2012 13:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 03.02.2012
jā,es piekristu,un nekaunos par to,bet par lielāku summu(kādiem 600Ls un uz augšu).
neredzu tur neko sliktu,ja cilvēki 1 otram patīk,ja vēl piemaksā un ja man būtu finansiālas problēmas,kāpēc gan nē. Mīļotais vīrietis taču arī apmaksāja,izpalīdzēja,kad to lūdzu.
Kaunu tur nesaskatu,ka pārdodu sevi par naudu un ka citā ģimenē iejauktos.
Par pārdošanu:bija 1 teiciens-gudra sieviete ielien gultā par naudu,bet muļķe par velti...
Ir vēl 1:sieviete ir kā prece,jānotirgo pēc iespējas sevi dārgāk...
Par godu-kuram gan rūp mans gods,ja ne man pašai!
Ja vīrietis meklē mīļāko,tad ģimenes kā tādas sen vairs nav un kāda starpība ar kuru vīrietis krāps.Mīļāka nevar izjaukt to,kas sen ir izjaukts...

Cita lieta,ja nepatīk,ja morālais neļauj uc.,tad drīzāk ka nēēē.
28.03.2012 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits