Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu brīvdienas

 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Pēdējā laikā man sanākušas vairākas brīvdienas, kas manas dzīves ritmam ir pavisam jocīgi :D Bet tas man lika aizdomāties - kas Jums skaitās kvalitatīvas brīvdienas? Pareizāk, kas būtu vēlams noteikti izdarīt, lai brīvdienas tiešām būtu tādas no sirds priekš Jums?
Jo man bieži gadās, ka pienācis svētdienas vakars, bet es apjēdzu, ka patiesībā manas brīvdienas bijušas galīgi pa tukšo. Nu tā, ka ne es jūtos kā pēc brīvdienām, ne arī kaut kas tāds izdarīts vajadzīgs ...
27.03.2012 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 3280
Reģ: 29.01.2009
Nav tāda viena recepte.
Labas brivdienas- kāds pasākums ar draugiem (vislabāk, ja kaut kas aktīvs- snovošana, laivošana, braukšana uz kādu pasākumu, ballīte utt utjp). Atpūta-izgulēšanās.

Bet vispār par labām brīvdienām nosauktu tādas, kad ir iegūti daudz labi iespaidi, ir iekšēji tāds kā pacēlums. Tas, kas ir darīts un kur ir sekundāri.
27.03.2012 00:06 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man arī svarīgi ir, lai no brīvdienām ir tādas emocijas, kas spēj pacelt! Citreiz varbūt esi vairāk fiziski saguris, bet emocionāli jūties brīnišķīgi :)
27.03.2012 00:08 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ja darba dienās esmu ļoti noslogota, tad labās un kvalitatīvās brīvdienās man pietiktu ar foršu velo-tripu, gājienu uz kino pēc kura esmu satikusies ar draudzenēm vai ko tamlīdzīgu, tā lai no rīta izietu ārā no mājām un atgrieztos tikai vēlu vakarā.
Pēc noslogotām darba dienām es neskādētu arī brīvdienu, kurā vienkārši vārtījos pa gultu un skatījos filmas.
Ja ikdienā neesmu pārāk nogurusi, tad brīvos brīžus tomēr izvēlos veltīt kaut kam vērtīgākam, pašizaugsmei, mācoties, lasot grāmatas u.t.t
Pēdējā laikā savas brīvdienas nevaru nosaukt par kvalitatīvām, jo man šobrīd ir daudz brīva laika un ar visu to ir iestājies slinkuma periods kad arī nedēļas nogalēs diemžēl, slinkoju, un tas mani pamatīgi nokaitina un sabojā garastāvokli.
27.03.2012 00:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
galvenais, lai kompaanija buutu iistaa. paareejais - atkariigs no noskanojuma.
27.03.2012 00:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits