Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interesanta saruna...!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man bija interesanta saruna ar mammu!Mamma jau gados,leenaa garaa paraadaas visaadas vainas,bet tas laikam pat normaali cilveekam gados...!Aizrunaajamies par esanas lietaam uttTad vina iemineejas par vienu radinieci ,kura lieto alkoholu loti daudz un par lielu briinumu visiem ,veel dziiva!Atcereejaamies ,ka sii sieviete saaka lietot alkoholu jau no kaadiem gadiem 16g- tagad ir pilniiga alkoholike!Te glaabjams vairs nav nekas...!Kas ir interesanti-ka sii sieviete ir dziiva un neko daudz neslimo...!Es saaku domaat,kur ir nosleepums?Kaapeec biezi alkoholiki neslimo ne ar kaadiem viirusiem,nav nekaadas apauksteesanas....vinus faktiski nekas "negaaz no kaajaam",iznemot alkohols!
Saaku analizeet vairaak un iedomaajos-vini eed loti vienkaarsu uzturu.Vini noteikti netaisa sev nekaadus speciaalus eedienus ar speciaalaam meerceem!Varbuut biezi galvenais eediens ir tikai rupjmaize?
Teema varbuut padruuma,bet vai juus kaadreiz neesiet aizdomaajusaas,ka noteikti labaak juutaties,kad veeders nav pilns...!?
24.03.2012 17:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaaatvainojas!Kas te var buut interesants,runaajot par so teemu...!Luudzu ignoreejiet,ja variet!
Es pat nesaprotu,kaa to vareeju uzrakstiit!Peec rakstiitaa gandriiz var saprast ,ka iesaku labaak dzert ,nekaa eest...!Man laikam ir taads stress peedeeja laikaa,ka nezinu pati ,ko runaaju...!
Teema sleegta!Paldies par sapratni!:)
24.03.2012 18:27 |
 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
Mm par sito nemaz neesmu bijusi domajusi,bet liekas,kad tam ir taisniba. Interesanti vispar,varbut vienkarshi alkohols padarijis imunsistemu stipraku,lai gan shaubos hehe
24.03.2012 18:29 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Organisms cīnās pret alkoholu, attiecīgi arī pret visām saslimšanām... Tā jau ir - cik daudz nav smēķētāju, kas nodzīvo līdz sirmam vecumam ar zirga veselību... Tāpāt kā daudzu narkomānu, alkoholiķu bērni piedzimst daudz veselīgāki un izturīgāki - imunitātei pamatīga cīņa un rūdījums! Labāka, nekā tām māmiņām, kas sevi sargā kā jēlu oliņu!
24.03.2012 18:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ela-man tiesaam kauns ,ka kaut ko taadu iedomaajos...,bet atceros ,ka mammai bija draugs maakslinieks un vins arii daudz lietoja alkoholu!Zeel,atceros ,kaa mamma vinu gribeeja "paarmaaciit"!Vins nodziivoja ilgu muuzu...nekad neslimoja!Atceros ,ka vins loti maz eeda!Eeda taadu loti vienkaarsu uzturu!Bija paziistams maakslinieks Latvijaa!
Runaajaam arii par kara laikiem,izsuutiisanaam uttCilveeki bija loti speeciigi,vareeja paarvareet tik daudz-atkal...viss vairaak ,vai mazaak ,saistiijaas ar eesanu!
Taada saapiiga teema-negribas pat runaat ,bet naak aaraa!:D
24.03.2012 18:41 |
 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
Laikam,tev bus japiekrit par to,kad tas atskiras no ediena ko ed,jo tagad tacu tadas kimijas ir ieksha edienos ka traks var palikt,un kadreizejos laikos ta nebija,viss bija parsvara dabiigs man ta liekas. Bet nu tas jau laikam atskiras cik cilveks ir norudiits ari man liekas,un kadi geni un tadas lietas. Citiem vnk ir palaimejies :D un par alkoholikiem,kaut vai vini ta neslimo,tomer viniem nav nekada dzive,kada tur laime,visi vientuli cilveki. :(
24.03.2012 18:49 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Emmanuelle - atkāpjoties no tēmas - tikko izlasīju, ka Tu citā diskusijā raksti "kaut" ! Tā nekad nevajag teikt! Vienmēr saki - "lai"! :) Lai jums laba veselība, lai viss piepildās.... Jo vārdiņš "kaut" "nokauj" visu labo... Man to kādreiz latviešu valodas skolotāja stāstīja, ļoti tam pieķēros. Gribējās padalīties :)
24.03.2012 18:50 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Tā ir kā tāda dzīves netaisnība, ka alkoholiķiem un narkomāniem citreiz dzimst veseli bērniņi, bet cilvēkiem, kuri dzīvo normālu dzīvi visādi gadās..nezinu kāpēc tā notiek..
24.03.2012 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 4273
Reģ: 03.08.2009
Man šķiet, ka šādi cilvēki vnk "iekonservējas" un slimības tajā konservu bundžā netiek iekšā. To gan nevarētu gan teikt, piemēram, par aknu, nieru, iekšējo orgānu problēmām un, piemērām, tādu faktu, ka smadzenes atmiekšķējas..
24.03.2012 18:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Medutin-paldies tev!Tas tik sirsniigi no tavas puses!:)Man kaadreiz loti gruuti rakstiit,runaat pareizi...!
24.03.2012 18:57 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.03.2012
Tas par tiem alkoholiķiem ir mazāk pārsteidzoši. Mani nekad nebeidz pārsteigt, kā tādi narkomāni kā, piemēram, Rolling Stones ģitārists Kīts Ričardss vēl vispār var būt dzīvs. Man liekas, ka viņš no visas periodiskās tabulas bija atkarīgs :D
24.03.2012 19:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
AnnA-jaa tas pasaas beigaas... aknu ciroze!Vispaaar kaadreiz tiesaam jaapabriinaas...Varbuut sie cilveeki ir nortulinaajusies,viniem nav taads stress kaa "normaaliem cilveekiem"!?
Negribaas saakt jaunu teemu.... Mees darbaa paarunaajaam arii teemu,kaapeec psihiski slimi cilveeki ar "veezi" nodziivo ilgaak...Secinaajaam,ka vini "aizmirst" ,ka viniem ir tas "veezis"-es domaaju saveejos vecos cilveekus... .Citu diagnozu cilveeki parnemti ar savaam probleemaam-halucinaacijaam ,murgiem utt!Neiecikleejas,nestresso par slimiibaam!
24.03.2012 19:28 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Medutinj Tāpāt kā daudzu narkomānu, alkoholiķu bērni piedzimst daudz veselīgāki un izturīgāki - imunitātei pamatīga cīņa un rūdījums!
tev viss kārtībā ar galvu?
24.03.2012 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Mana mamma agrāk strādāja dzemdību nodaļā un pati bija lieciniece kā bieži vien narkomānēm, alkoholiķēm dzima veseli bērni un perfekti veselām sievietēm nereti bija bērniņi ar komplikācijām, patoloģijām :(
24.03.2012 19:59 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Estere - viņam jau arī pienācīga med. aprūpe bijusi un bezmazvai visa asins n - tās reizes pārlieta :D Tieši lasu viņa autobiogrāfiju šobrīd :)

Piekritīšu Emanuellei par to uzturu - jo vienkāršāks, "nesapačkātāks", jo organismam vieglāk ... bet nu esam mēs diezgan duma radība :D Vairums to lieliski zina, bet vienalga darīs pa savam, to starpā es. Ieradumam un baudai, bieži, ir lielāks spēks par zināšanām ...

bet par tiem atkarīgajiem - manuprāt, ir diezgan izteiktas divas galējības. Jau jūsu pieinētie ilgdzīvotāji (pati pazīstu divus; viens kandžas brūvētājs aizgāja 96 gadu vecumā, negadījumā, bez nevienas nopietnaskaites ... un otra ir manas vecāsmammas māsa, kas pat pārcietusi galvas audzēja operāciju, Bet Zaļo Pūķi tas nav apturējis :( ) Vecāmamma gan, kaislīga smēķētāja, aizgāja viņsaulē tieši ar tādu pašu audzēju .. un līdz ar to esmu gana savāds indivīds, kam ir izteikta kancerofobija, bailes kļūt par alkoholiķi un uz cigaretēm pat i neskatos :D
Bet nu narkomāniem reti, reti kad dzimst vesali bērniņi. Nerunāju par marihuānu, bet tieši par smagajām narkotikām. Ja māte lieto kokaīnu, heroīnu, mazais jau piedzimst atkarīgs no šīm vielām .. kā arī jaunizceptie vecāki bieži vien šīs narkotikas dod arī zīdainim, lai viņš neraudātu ... un neviens narkomāns, kas lieto smagās narkotikas, ilgi nedzīvos. Keith Richards ir cita paaudze, un galīiiiigi cits gadījums :D
24.03.2012 20:02 |
 
Reitings 157
Reģ: 19.03.2012
alkohols nokauj visas infekcijas un vīrusus organismā, tāpēc tie, kas dzer, tik maz slimo
24.03.2012 20:03 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
par narkomāniem - tas ir ļooti mazs procents, kas dzimst vesali, vai vispār piedzimst....
24.03.2012 20:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vienmer atceros savu pirmo beernu dakteri-vina ienaaca manaa pilniigi perfektajaa istabaa un smaidot teica-atceries luudzu vienu-cigaanus...vinu berni loti reti slimo ...!Saprotu -te straadaa arii geeni utt!
Kaadreiz tiesaam taa ir -atkal diivaini!Tie mazie "cigaanbeernini" izkepurojas tik labi un tiesi tie, loti lolotie ,cubinaatie ,kuriem netruukst "putna piens", izaug kaadreiz tik vaargi...!
24.03.2012 20:13 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.03.2012
Bet Kītam ir pat bērneļi, Mikam arī. Visi veseli un tīri smuki. Tāpat ir ar tik daudzām rokzvaigznēm - dzīvi, veseli, ar bērniem. Kaut vai tas pats Stīvens Tailers. Man Līva Tailere izskatās pat ļoti vesela. Starp citu, gan Stīvenam, gan Kītam no kaut kādas laboratorijas atsūtīja ziņojumu ar lūgumu viņus izmantot medicīniskiem pētījumiem pēc viņu nāves, jo viņi vienkārši ir kaut kāds fenomens :D
24.03.2012 20:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Estere-laikam jaapiekriit,ka tik daudz nav veel izpeetiits-kaapeec tiesi tie cilveeki ,kuri tik loti ruupeejas par sevi,seko ruupiigi visam veseliigajam liidz,regulaari apmeklee aarstus,beigaas ir lieli vaarguli ,un tiesi visi tavi mineetie piemeeri ,dziivo ar pilnu atdevi,neskatoties un visu...!Varbuut daudz dod tiesi tas ar "pilnu buru"-nav laika iedzilinaaties....dziivee ir tik daudz,ko grib paspeet izdariit...!Nav laika domaat-veseliigs,neveseliigs...!
24.03.2012 20:26 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Ja, kaut kad agrak tiesi ar mammu ari to apspriedam ..
Tiesam labi un forsi cilveki, stradigi, izpalidzigi saslimst ar piem. veezi un aiziet no dziives tik atri , vai arii ir nopietnas veselibas probleemas. Bet alkoholikiem nekaa- vinu muzs salidzinosi ari ir daudz garaks.. Man pat skjiet tas ir mazliet negodiigi dziivee ieriikots :(
24.03.2012 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits