Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaķis. Britu/Skotu

 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Čau čau čau! :)
Plānoju iegādāties kaķēnu, kuram māte ir Britu īsspalvainā un tēvs Skotu stāvausu? Varbūt jums ir pieredze ar šādu krustojumu vai kādu no šīm šķirnēm?

Lūdzu padalīties informācijā par raksturu, uzvedību, slimībām un visu pārējo.
22.03.2012 22:53 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Tiešām nevienai nav šāds kaķis?
23.03.2012 09:11 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Nu, man tiešām nav ne šāds, ne savādāks kaķis. Bet, ja Tevi tiešām interesē jautājumi par kaķa slimībām, raksturu u.tml., labāk pameklē informāciju kādās specializētās zvēru mīļu lapās. Nesen tieši meklēju info. par fretkām - tāda tipa labās ir VISS! :)
23.03.2012 09:16 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
Man ir tīrs Britu īsspalvainais runcītis. Nedaudz vairāk par gadu.
Vienkārši superīgs kaķis. Skatos tik uz viņu un jūsmoju par viņa mīlīgo sejiņu.
Ir dzirdēts, ka viņiem ir dažādi raksturi, bet nu nez. Man liekas kā audzina, tāds kaķis un mans attiecīgi ir ļoti mīļš, it īpaši pret saimnieku (mani). Ar citiem ir jāpierod, nepatīk, ka citi pieskaras.
Protams, ir arī raksturiņš, bet nu kuram tad tāds reizēm nav.
Arī ļoti tīrīgs.
Par slimībām nemaz nedomāju. Baroju ar profesionālo barību un ir visas vajadzīgās potes. Drīz jāved uz pārbaudi. Galvenais ir nepārbarot.
23.03.2012 09:28 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Patīkami dzirdēt,ka var izaudzināt arī mīlīgu šīs šķirnes kaķi. :)
Baro tikai ar sauso barību vai šad tad iedod arī kaut ko no pašas galda?

Nevaru sagaidīt,kad tikšu pie sava kaķēna :)
23.03.2012 09:45 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Vienam draugam ir britu īsspalvainais mājās - tāāāāāds izlepušais mincis. ĻOTI labi apzinās, ka ir dižciltīgais papīru kaķis, bet tas, droši vien, no kaķa rakstura atkarīgs, jo manējais pagalma runcis arī sevi par vislabāko uzskata. (s) :D
23.03.2012 09:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par to pieskaršanos - jā, viņam ar tā bija. Pie saimniekiem nāca pats, mīlinājies, prasīja uzmanību, bet svešajiem (man tajā skaitā) tuvumā vispār nenāca un noteikti ne tāpēc, ka baidījās. Sejiņā pilnīgi bija rakstīts, ka tā minča uzvedība ir jānopelna. :D Ahh, manuprāt, visi dzīvnieka ir forši ;) :)
23.03.2012 09:50 |
 
Reitings 22
Reģ: 09.10.2011
Man ir tikai tā labākā pieredze :)) Dievinu britu īsspalvainos :) Otrus tik mīļus un tīrīgus kaķīšus neesmu redzējusi. Pret savējiem izturās ļoti mīļi, labprāt spēlējās.Bet ar to pārbarošanu-taisnība. Tā ir viņu vājība- patīk labi paēst, bet nu ja seko tam līdz, tad viss ir o.k.
Pret svešiem ir ieturēts un nelabprāt ļauj sevi ņurcīt.Bet ja nu jāaizstāvās, tad raksturu kārtīgi parāda- prot gan šņākt gan skrāpēt :D
23.03.2012 10:33 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
man ir britu īsspalvainā zilā kaķenīte :-) neskrāpē, nekož, blēņas nedara ( ja neskaita puķu graušanu :-D) un visapār ir baigā miega mika. Guļ un ēd, dienā noteikti pāris minūtes jāmīļo, jo pati nāk klāt un baksta ar ķepu, kad uzmanība nav pietiekoši pievērsta. Tiesa gan, neiet pie visiem- tikai pie saimniekiem un tuvākajiem. Ja minka jau liels tiek sapazīstināts ar kādu svešu cilvēku vai bērnu tad paies labs laiks, kamēr tiks iemantota kaķa uzticība. Bet ja jau no mazotnes, tad arī ar bērniem spēlēsies un nemuks prom, pat bērnu ratiņos gulēs un ļaus stumdīt sevi apkārt :-D (bet līdz saprāta robežai, jo apniks, ja pārāk aktīvi ņurcīs).
Ļoti patīk runāties, dažreiz sēž istabas vidū, skatās virsū un runājas. Ir iedomīgs kaķis, kā jau meitenes minēja, bet ne sliktā nozīmē- drīzāk tāda ieturētāka, kā citi.
Kas vēl.. ļoti patīk sltums, viņa pus dienu var nogulēt ar kājām gaisā zem karsta radiatora.
23.03.2012 11:54 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Paldies par dalīšanos pieredzē. Tas vēl jo vairāk apliecina, ka šī šķirne ir mana īstā :)
23.03.2012 12:06 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Un arī ēdiena ziņā ir nedaudz izvēlīga- ir barība, kas viņai garšo un kas negaršo. Nevajag obligāti pirkt tās pašas dārgākās, bet katrā ziņā viņa neēdīs tos krāsainos krikšus (Darling vai kitekat utt.), vajag pirkt sveramo barīgo aptiekā, tā būs ok. Mēs nebarojam viņu ne ar ko citu, kā tikai sauso barību, tāpēc uz galda nelien un neko nečiep.
ja vēl ko gribi zināt, jautā :-)
23.03.2012 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Brālim ir brits. Nu, ļoti patstāvīgs kaķis, no svešiem lielākoties baidās, nepatīk bērni, lepns un izteikts novērotājs. Ar tādu pašu raksturu bija arī kaķis paziņai. Mīlināties nāk tikai pie tiem, kas ir saimnieki vai kaķa mājās padzīvojuši vairāk par pilnu dienu.
23.03.2012 13:12 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
Savējam dodu cieto barību, kas domāta kastrētiem kaķiem + mīksto barību.
Kaut ko jau iedodu arī citu, nu tā pagaršošanai.
Viņam ļoti garšo čipši. Tad jau arī dažus gabaliņus iedodu, bet tas tā reti.
Bet tā neko citu neēd kā savu barību.
Bet viņam patīk VISU apošņāt ko paši ēdam, uzbāžas ar to.

Kā jau citas meitenes rakstīja, tad arī manējam patīk visu laiku vērot. Viņš viens pats istabā nekad nebūs, vienmēr tuvumā un skatīsies, ko es daru.
23.03.2012 13:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits