Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par autoskolām

 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, cik jums kopā bija braukšanas līdz ieguvāt tiesības?
Man jau ir bijušas 14 braukšanas pa 1.5 h, ceru 20 braukšanās iekļauties, lai gan izskatās, ka nesanāks... :(
18.03.2012 18:33 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Neiespringsti uz to cik braukšanas ir, galvenais ir iemācīties braukt un gūt pārliecību, ka csdd eksāmens tiks nokārtots ar pirmo reizi ;)

Man pašai personīgi bija kaut kur 30 braukšanas vai pat nedaudz vairāk. Vienīgi man bija tā, ka pa visādiem drausmīgi laikapstākļiem braukāju un dažkārt, kad krasi mainījās laikapstākļi likās, ka jāsāk viss no jauna. Toties ieguvu labu pieredzi un pārliecību, ka viss man sanāk un nokārtošu eksāmenu veiksmīgi :)
18.03.2012 18:36 |
 
Reitings 156
Reģ: 19.01.2012
man apmēram arī tā sanāca, jo ņēmu ar lieliem starplaikiem.. ja gribas ātri nolikt, tad jāņem ļoti intensīvi, lai neaizmirstos viss..
es, piemēram, domāt līdzi sāku tikai, kad ieguvu tiesības un viena pati sāku braukt.. ar instruktotu baigā laža sanāca, visu laiku tie noteikumi jāatstāsta un braukšanas laikā tikai viņa komandās klausījos..
18.03.2012 18:40 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, es jau domāju, ka csdd nenolikšu ar pirmo reizi, lai gan par to es it kā dikti nesatraucos...
Es nezinu, kāpēc tik ļoti esmu iespringusi uz tām braukšanām.... Naudu žēl? nezinu... Māsica nolika eksāmenu ar kaut kādām 17 braukšanas reizēm un tad bez maz mūs salīdzina, bet es jau saku, ka visiem neiet vienādi... kaitinoši, ka salīdzina!!!
18.03.2012 18:42 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Neklausies citos un necenties salīdzināt. Galvenais, ka ir labs instruktors un ka pašai ir vēlme iemācīties braukt ;)
18.03.2012 18:43 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man bija 21 vai 22 reizes. Bet es pirmo reizi mūžā iedarbināju mašīnu 1. nodarbībā. Braukusi pirms tam vispār nebiju un visu sāku no 0. Mans ieteikums - labāk aiziet vairāk reizes un uz eksāmenu iet jau tad, kad jūties pārliecināta par sevi!
18.03.2012 19:09 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
man bija līdzīgi kā Zaķim, es arī mašīnu pirmo reizi iedarbināju pirmajā nodarbībā, manas zināšanas par mašīnu bija nulle.. iespējams, es uz eksāmenu būtu varējusi iet arī pāris reizes ātrāk, bet gribēju to lielo pārliecību, ka māku braukt. :) man bija zem 30 braukšanām, kaut kur 25-27, bet toties CSDD eksāmens tika nokārtots bez lieka stresa, pilnīgā chillā, ar pārliecību un lieki teikt, ka ar pirmo reizi :)
Tev jau nu tiešām tagad nebūtu jāuztraucās, ka salīdzinās ar kādu citu.
Man viens draugs nolika CSDD eksāmenu tikai ar septīto reizi, bet vai tad tas nozīmē, ka viņš brauc briesmīgi? Laikam jau nē, jo tomēr eksāmenu ir nolicis, gājis cauri tai pašai sistēmai un pārbaudījumiem kā visi citi. Var jau viss kaut kas atgadīties (tie šoreiz nav domāti kā attaisnojumi), ja mērķis ir iegūt tiesības, tad ātrāk vai vēlāk arī iegūsi (protams, ja vien vēlāk sapratīsi, ka tas galīgi nav Tavs lauciņš, jo ir zināmi arī tādi cilvēki) Lai veicas! :)
18.03.2012 19:18 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
oij es ari loti ilgi macijos lidz beigas laimiga dabuju tiesibas. sakuma, kad macijos teoriju, domaju, ka ta bus grutaka dala, jo kas tad tur ir braukt! bet beigas sapratu, ka smagi kludijos. kad saku macities pie instruktora ieprieks es biju braukusi kadas 2x un tadus mazus taisnos gabalinus... sakuma domaju, ka tiksu atri gala, bet ta negaja nemaz tik viegli, jo masina ir masina, bet es ta ka mulkitis. kopuma nobraucu aptuv. 25x nauda ripoja, asaras sad tad bira, bet ar 2o noliku eksamenu... :)
18.03.2012 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits