Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības ar otras puses ģimeni

 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Čau ;)
Kādas jums ir attiecības ar puiša ģimeni?
Mani jau māc izmisums, biju jau dzirdējusi, ka draugam ģimenīte tāda šerpa, bet nu jau es vairs nesaprotu, kāpēc tā. Sākumā gāju ar mieru, smaidu, " uz sadarbību" un labām attiecībām. Bet viss jau ir tik tālu, ka es labprātāk nesatiekos, jo mani labāk redz ejam, nekā nākam, viņa māte man pat neatbild uz sveicienu (jo, kas es tāda esmu vispār...), ja es nesveicinātu, tad arī būtu slikti (atkal tas pats - kas es tāda esmu, ka varu tā). Viņa ģimenei ir saimniecība, kurā, protams, ir dažādi darbi - viss jau sākās ar to,ka tad,kad tur ierados, tad labprāt būtu gājusi un darījusi, lai tikai man parāda un pasaka,ko darīt, jo es tiešām nezinu, ko man darīt tādā lielā fermā. Bet, redz, es neko nedaru un esmu slinka govs - cilvēki vienkārši nesaprot, ka tā nav bijusi mana ikdiena, mana ikdiena ir mans darbs un no lauku darbiem tik daudz, cik tas notiek manos laukos (zāles pļaušana, lapu grābšana, ravēšana, sēšana, koku zaru apgriešana utt.). Un cilvēkam jau tikai vajag man pateikt " Nāc, palīdzi te un izdari šo, es tev parādīšu, kā." Bet, nē, labāk caur puķēm mani nolikt un nosaukt par slinku. Labākais jau ir tas, ka es gribēju, tiešām gribēju no visas sirds, bet nu jau ir tik tālu,ka es jau vairs negribu. Un ar katru dienu notiek jauni brīnumi un es uzzinu daudz ko jaunu par sevi, un es pat nesaprotu, kāpēc tā.
Diezgan juceklīgi sanāca, bet tas tāds īsais kopsavilkums. :D
Toties liels prieks par draudzeni - viņai ar puiša mammu ir ideālas attiecības, man arī ar viņas drauga mammu ir ļoti labas attiecības. Man jau tikai gribētos, lai tā ir arī ar manējo. :)
Kā jums?
17.03.2012 12:26 |
 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
man ir ļoti labas attiecības ar puiša ģimeni, viņa mamma vel tieši pirms 5 min man zvanīja, apjautājās kā man iet, ko daru, kāds te laiks, bieži braucam ciemos pie viņa mammas, māsas, katros svētkos, pa brīvdienām. labāk nevarētu nemaz būt.
17.03.2012 12:32 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
ja man būtu kā tev, visticamākais, ka es sākumā ar viņiem izrunātos, bet ja tas nelīdz, tad maksimāli izvairītos no tikšanās ar viņiem. vienkārši, lai nebojātu sev garīgo.
ar drauga ģimeni man ir tikpat labas attiecības kā ar savējo. it kā man būtu divas mutterītes un divi fāterīši.
17.03.2012 12:33 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir ļoti labas attiecības ar drauga ģimeni.. brīžiem es ar viņiem vairāk sazvanot nekā pats draugs. Tagad draugs ir ārzemēs, bet es regulāri braucu pie viņiem ciemos un viņi pie manis :)

Tev es ieteiktu pašai iet un darīt un prasīt.. lai draugs parāda, pamāca un varbūt arī atklāti pateikt vecākiem,ka negribi ar naidu ;)
17.03.2012 12:34 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Īstenībā es biju gatava, bet tad es sapratu, ka viņi visu laiku mani aiz muguras apspriež, izsaka komentārus. Un īstenībā, priekšstats par mani tika pieņemt, vēl pirms mani kaut mazliet iepazina.
Draugs saka,ka tādi viņi ir - arī viņa iepriekšējās meitenes un brāļa un māsas otras puses esot izgājušas cauri kaut kam tādam. Vienkārši ar mani ir tā, ka es tā neesmu augusi un vispirms cilvēku iepazīstu, pirms izdomāju,kāds viņš ir, tāpēc es arī nesaprotu.
17.03.2012 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 5259
Reģ: 29.01.2009
VIdēji labas attiecības, man gan drauga vecāki nezvana un mēs nepļāpājam pa tel, bet kad atbraucam ciemos, tad viņi uzvedas ļoti pieklājīgi, parunājas ar mums, jautā kā iet, kas jauns dzīvē, pastāsta kko interesantu, uztaisa mums par godu vakariņu galdu! :) Bet nav tā, ka es pie viņiem vēlētos braukt katru nedēļas nogali ciemos, jo retāk, jo labāk! :D :)
17.03.2012 12:39 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Man arī vidēji labas attiecības ir. Manam draugam vecāki arī dzīvon laukos, bet es nekad neesmu tur neko strādājusi. Draugs ir ko darījis pa reizei, bet es tikmēr patusēju. Nu ok, vienreiz palasīju ābolus un zemenes :D Nez, tagad pēc tava stāsta jādomā, vai mani ar neapsaukā par slinku aiz muguras :D Es jau tavā vietā neko nedarītu principā, ja jau šāda attieksme :P
17.03.2012 12:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Mana pirmā drauga māte bija ragana - no sākuma mani ciest nevarēja, bet pēc tam, kad ar viņas dēlu izšķīrāmies, gribēja apprecināt, zvanījās un nezin ko solīja :D
Ar tagadējā drauga vecākiem tiekos reti (liels attālums), bet man viņi liekas forši!

Tavā gadījumā es vienkārši izvairītos no tiem cilvēkiem. Mani vecāki ir mācījuši elementāras pieklājības normas - vienmēr pasveicināt un būt taktiskai, bet, kad netaktiski izturas cilvēki, kas ir 2x vecāki par mani, tad man nav īsti, ko teikt, jo tas liekas nepieņemami.
Uzskatu, ka tev nav jāupurē savas nervu šūnas dēļ cilvēkiem, kas tevi neciena, uzliec mīksto. Es vismaz tā darītu un neej un nepalīdzi viņiem, viņi jau laikam tikai meklē iemeslu, lai tevi varētu nomelnot.
17.03.2012 12:47 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
miquela, nu tu tagad izdomā, kā tad ir, jo acīs jau man smaida.
17.03.2012 12:48 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
Es nesaprotu kāpēc tev vispār tur būtu kkas jādara?!?! Tā ir VIŅU saimniecība ! Visu laiku kkā bez tevis tika galā kāpēc tev kkas jāpalīdz? Tu esi algota darbiniece? Tu esi viņu dēla draudzene,kura paretam aizbrauc paciemoties . Es vispār neuzskatu,ka tev kkas būtu jādara.
+ ka vinja iedomājas ka tu tgd tā pati no sevis panjemsi lāpstu un iesi kko rakt ! Var normāli pajautāt ,lai palīdz u.t.t
Un vispār. Ja mani drauga vecāki noliktu aiz muguras es nemaz netiktos ar vinjiem.
Tu esi kopā ar savu vīrieti nevis ar vinja māti. Lai vinja domā ko grib,galvenais,ka draugs tavā pusē.
Un vēlreiz pieturos pie tā,ka tā ir VINJU saimniecība un tu tur nedzīvo un nekas tev tur nav jādara. Viena lieta ir pēc sevis satīrīt,traukus nomazgāt u.t.t. Ne jau tgd iesi 4 h pa mēsliem rakties.pff.
17.03.2012 12:57 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Nu par darīšanu/nedarīšanu es īsti nezinu, kā ir pareizi. Man jau liekas, ka var kaut ko palīdzēt. Mums vēl dod lauku labumus, tāpēc man šķiet, ka mēs par maz palīdzam, jo parasti tur ilgi neuzturamies, bet nu tā attieksme no viņu puses nodzen vēlmi jeb ko palīdzēt.
17.03.2012 13:03 |
 
Reitings 130
Reģ: 03.07.2011
Es domāju, ka šajā gadījumā ļauj tiem vecākiem pašiem savu žulti sagremot, neļaujies provokācijām, varbūt pienāks brīdis, kad pašiem par sevi kauns paliks. Es tavā vietā visār pat negribētu ciemos braukt un man būtu pilnīgi vienalga ko tādi cilvēki par mani domā. Kamēr draugs tevi atbalsta un ir tavā pusē, tikmēr viss taču ir kārtībā. :)
Man ar puiša vecākiem ir labas attiecības, es pati esmu tāds cilvēks, kurš ne visus laiž tuvu sev klāt, tāpēc gluži katru nedēļu nesazvanamies un labākās draudzenes ar mammu netēlojam, bet braucu ciemos, papļāpājam, varam kaut kur kopā aizbraukt atpūsties un viņi kā cilvēki man ļoti patīk. :)
17.03.2012 13:05 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Ar draugu jau izrunājos, uzdevu viņam konkrētus jautājumus, vai viņš uzskata tāpat, kā viņa māte un brālis. Viņš atbildēja, ka nē - un tas arī ir tas svarīgākais - tas, ko domā viņš, jo tā jau arī ir, ka mums ir jādzīvo kopā. :)
17.03.2012 13:06 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009
heh, man gandriz tada pati situacija bija ka tev, Liene!
Ai, ka es butu gribejusi, lai viss butu bijis ta viegli un forshi attiecibas ar puisa gimeni, bet neka. Nu jau esam skirusies!
17.03.2012 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
bet tu pati piedaavaajies paliidzeet vai tikai gaidi, kad tev uzliks darbu?
tad labprāt būtu gājusi un darījusi, lai tikai man parāda un pasaka,ko darīt, jo es tiešām nezinu, ko man darīt tādā lielā fermā. Bet, redz, es neko nedaru un esmu slinka govs -
17.03.2012 13:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka lielā mērā tas ir vīrieša darbs - labvēlīgi noskaņot vecākus... Ja viņš ļauj viņiem Tevi uzskatīt par slinku Tevis minēto apstākļu dēļ, tad skumji..
17.03.2012 15:00 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
mēs ar puisi esam kopā nu jau tūlīt 6 gadi ;)
Nu attiecības,mazliet atturīgas,bet sliktas nav,lieta tāda viņa ģimene ir tāda ticīga,iepretim manai,mēs esam savādaki :D
17.03.2012 15:27 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
tev nav jāiet un kaut kas viņu saimniecībā jādara, tu taču neesi viņiem kaut kāda strādniece! ;)
ja palūdz, tad ok, vai arī, ja tu pati pajautā, vai nevajag palīdzēt.. bet tā, ka tu tur brauktu, ņemtu lāpstu rokās un ietu darīties - kādā sakarā? tu esi ciemiņš nevis strādnieks :)
17.03.2012 15:32 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
jā,jā,Salomē labi pateica- viņam no savas puses puses tā ka vajadzēja sagatavot augsni...labvēlīgam startam...ja viņš šādā situāc.ieņem pasīvu nostaju,tad ļoti bēdīgi....laikam bail runāt pretī bargajai mammītei...
hmm nu man preteja pieredze,manas otras pusītes tuvinieki pret mani jauki izturas,toties manējie gan nē...viņi manu izvēli nepieņem neparko, lai gan sen bija laiks pierast...
18.03.2012 17:46 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es īsti nepiekrītu tam, ka puisim prasa panākt to, lai attieksme ir perfekta. mēģināt, protams, vajadzētu, bet ne vienmēr tas ir iespējams -- zinu, jo man pašai ir tāda mamma, kas visos un visur pirmkārt mēģina saskatīt slikto. viņai vienkārši domāšana vērsta uz to, ka, tikko kā ierauga kādu sīkumu, kas viņai nepatīk, lai arī cik niecīgs tas būtu, un pēc tam to pārspīlē un no tā nabaga cilvēka iztaisa nezin ko. tas ir bijis visu manu dzīvi -- sākumā ar draudzenēm skolā, vēlāk ar puišiem, un, lai cik ironiski arī nebūtu, tas droši vien tāpēc, ka viņa grib man vislabāko
bet es nekad neesmu ar to varējusi cīnīties, tāpēc jau daudzus gadus vienkārši stāstu pēc iespējas mazāk par saviem draugiem vai puišiem
18.03.2012 18:03 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man arī ar puiša vecākiem ir paveicies,lai gan sākumā likās,ka būs auzas :)
Sākumā daudz ko lielā mērā ietekmēja tas,ka esam no dažādām valstīm,bet dienu no dienas - viss ok!Tiešām viņam jauki vecāki,ko varbūt nevarētu teikt pa māsu :D
Visu laiku man zvana, apjautājas,kas un kā :) Un vienmēr gaida mani ļoti ciemos :) Citreiz pat puisis paliek greizsirdīgs,ka viņi pret mani uci uci,bet viņu drusku noliek malā,bet,protams,viņam tikai prieks,ka es ar viņa ģimeni tik labi saprotos un sadzīvoju,jo tomēr mums ir atšķirīgi temperamenti :)
18.03.2012 18:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)