Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hormoni vai besis laikā!?

 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2012
Tātad, esu ar savējo nu jau piekto gadu.Ir viens bērns (2gadi). Sāku strādāt vidēji labā darbā, mācos pēdējā kursā.. Un stāsts ir par to, ka man reāli besī ārā mans dzīvesbiedrs-bērna tēvs.. Tātad, sākumā viņš mani izturēja gadus 3, izņemot ēdienu neko nemaksāja. Tad piedzima bērns, mamma palīdzēja pieskatīt bēŗnu kamēr macībās...Un nu, tagad man ir darbs, kurš man patīk UN šis cilvēks man uzstaisīja otru bērnu...Nu itkā samierinājos ar šo domu un domāju, ka viss būs labi, BET... Attiecības ir palikušas TIK trulas, ka vnk negribās dzīvot kopā... par dzīvokli jāmaksā 200 ls un viņš uzskata, ka vairs viņa pienākumos nekas neietilpst, izņemot strādāšanu.. Kamēr es taisu nelielus iekrājumus, kurus iztērēju, kad atnāk mēnesis, kad viņam nav darba.. Bet kad saņem savus 400 ls, tad dod 200 ls un uzskata,ka tas ir pietiekoši...Es maksāju rēķinus, kas saistīti ar elektrību, datoru izmaksāju, kuru nomā paņēmu un viņa telefonu maksāju, kuru paņēmu viņam kredītā+ internets+ēdiens un vēl, ja bērnam kaut ko vajag, tad pērku drēbes..
Šomēnes, man galīgi viss pieriebās un es no "zeķes" izņēmu nedaudz ietaupījumus un izdomāju sev dāvanu uzstaisīt - nopirkt drēbes kaut kādas, jo sen neesmu atļāvusies to shopingot... Viņš uzzināja un sāka man pārmest, ka es tērēju naudu.. tad pārmetu, kāpēc vīņš tikai par dzīvokli maksā un vairāk nedod naudu, uz to atbildēja, ka viņam ir parādi(!!!Kādi parādi, ja cilvēkam nav ne mašīnas, nekā un 200ls tikai uz sevi mīļo tērē) !? Sovakar dusmās pagriezos un atdevu naudu atpakaļ un pateicu, lai pats ceļ savu dirsu un maksā par dzīvokli, nevis es par to uztraukšos... Man tāda sajūta, ka vajag šķirties, bet bails, ka nepavilkšu abus bērnus un būs pasmagi... PS.visvairāk patika dāvana 8.martā: Iegāju istabā un šis paziņo: tavas puķes stāv virtuvē uz galda! Mana reakcija: savu dāvanu sagaidīsi tualetē zem poda.. Vai es esu vienkārši sacepusies dēļ hormoniem vai tiešām jāiet prom!?
13.03.2012 22:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu, ja Tev viņs riebjās, tad ej prom.
Ja tomēr vēlies uzlabot attiecības, tad pārrunājiet naudas jautājumus un vienojieties par "noteikumiem". Normālā sarunu ceļā, ne pārmetumos.
Un turpmāk neizmaksā datoru, neņem telefonu uz sava vārda un tamlīdzīgi. Domā uz priekšu, izvērtējot prioritātes.
13.03.2012 22:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2012
Nu problēma tāda, ka neieklausās ko es saku... Datoru paņēmu priekš sevis, jo man darbs un mācības ar to saistītas, bet parsvarā viņš jau sēž pie tā datora... Kad sarunā lūdzu viņu apmaksāt internetu, tad bļāva, ka viņš to nemaz nelieto... Ja nebūtu stāvoklī, tad droši aizietu un atpakaļ nepaskatītos...
13.03.2012 22:35 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Un nu, tagad man ir darbs, kurš man patīk UN šis cilvēks man uzstaisīja otru bērnu...
Skan tā itkā Tu tur klāt nebūtu bijusi , un viņš vienīgais par to atbildīgs!
Iespējams tie ir hormoni , iespējams tev tas cilvēks tā krīt uz nerviem , ka meklē visur iemeslu piekasīties!
Un atbilde - savu dāvanu sagaidīsi tualetē zem poda.. - pilnīgi nevietā!
13.03.2012 22:40 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
kas tas tev par chali, kursh savu telefonu nenomaksaa? :D
vinja pienaakumos ietilpst ne tikai 200 ls par dziivokli, bet arii daljelji komunaalie, paartika, beerni! prieksh beerniem naudu arii nedod?
kamoon, tas jau nav VIIRIETIS vairaak ;)
nav iespeejas pagaidaam pie vecaakiem padziivot, liidz vareesi atljauties pati nopirkt mitekli un visu normaali nomaksaat? tam saucamajam viiram pieprasi alimentus ;) savaadaak jau pie naudas tev netikt.
13.03.2012 23:03 |
 
Reitings 45
Reģ: 04.10.2011
Un nu, tagad man ir darbs, kurš man patīk UN šis cilvēks man uzstaisīja otru bērnu
Tas tiešām izklausās tā itkā tu nebūtu tur piedalījusies!
Ja jau tev viņš tik ļoti kaitina, tad kāpēc kāpi gultā un nodarbojies ar nedrošu sexu?!

Tiešām domāju, ka jums vajadzētu parunāt, ja nevar tā meklē psihologa palīdzību.
Nesaprotu kāpēc ņem telefonu viņam uz sava vārda? Ja jau viņš strādā tad lai pats domā!

No vienas puses tu pati esi vainīga pie tā ka šāda ir viņa attieksme, jo...
1. tu viņam nopērc telefonu
2. ļauj lietot datoru, kas ir domāts tev + internetu, kuru itkā viņš nelietojot
3. pārtiku pērc pati
4. dzīvokli maksā pati
5. elektrību maksā pati

Piespied viņu kārtot kādus rēķinus nevis visu uzņemies pati!
Viņš saprot, ka viņam nekā nav jādara un viņam atbildība neparko nav jāuzņemas, arī par bērniem!
13.03.2012 23:18 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2012
Jā, zinu ka pati vainīga.. Bet tas ir tāpēc, ka ja viņam naudas nav vai kā savādāk, tad viņam nospļauties uz visu, jo pasaka, ka skrien, aizņemies un kad pārmetu, lai pats aizņemas, tad saka, ka viņam nav no kā...Bet tagad viņam mistiskie parādi.. Aizvakar jau runāju, ka man besī ārā tāda dzīve un ka principā vajadzētu nostabilizēties sākt, jo viņam nav aiz kalniem 30..Uz to atbildēja, ka viņš labi nepelna...Tad pateicu, ka nav starpības vai pelna 400 vai 800 ls, jo nekas nemainās.. Laikam jāpiedāvā padzīvot atsevišķi..
14.03.2012 07:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits