Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā atrast īsto fotogrāfu?

 
10 gadi
Reitings 2520
Reģ: 29.01.2009
Zinu, ka līdzīgas tēmas te ir bijušas, tomēr..
Tātad, meklēju fotogrāfu. Nav obligāti jābūt kaut kādam baigi krutam un populāram, vienkārši vēlos skaistas, gaumīgas bildes.
Es esmu iepriekš fotografējusies pie pāris fotogrāfiem, tomēr īsti nebija tā, kā vēlētos. Gan tāpēc, ka neesmu nekāda modele un man reizēm grūti justies brīvi un dabiski, ja nav īstā kontakta ar fotogrāfu, turklāt, ja fotogrāfs ir tāds kluss, nopietns un mierīgs, tad īsti sadarboties nesanāk. Tāpēc gribētos atrast tādu fotogrāfu, lai es justos brīvi un spētu atraisīties, visticamāk tādu diezgan atraktīvu, kurš prastu iedrošināt, nu tādu, kurš prot savu darbu.
Ceru, ka sapratāt domu. :) Vai varat ieteikt kādu? Lai gan iepriekš jau laikam nekad nevar zināt, kāds kontakts izveidosies vai neizveidosies... Bet nu tomēr, padalieties ar pozitīvām atsauksmēm :)
13.03.2012 21:38 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tātad Tev iepriekšējās sadarbībās nepatika ne process, ne bilžu vizuālais rezultāts, ja?

Vai visi fotogrāfi bijuši vīrieši? Ja tā, tad izmanto sievietes pakalpojumus.
Ja nepatīk bildes, to noformējums, meklē tādu, kura portfolio ir Tavai gaumei atbilstoši attēli.
13.03.2012 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 2520
Reģ: 29.01.2009
Nebija jau gluži tā, ka galīgi nepatika, dažas bildes bija itin labas, bet biju gaidījusi tomēr vairāk.
Hmm, nebiju iedomājusies, ka varētu fotografēties pie sievietes. Iespējams, nav slikta doma :)
13.03.2012 21:53 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
lienepetersone.com

ļoti feina
13.03.2012 21:57 |
 
Reitings 298
Reģ: 29.01.2009
Ieej skate.lv

Tur ir lieliska fotogrāfe Ilze. Pati pie viņas bildējos un biju sajūsmā

http://www.skate.lv/
13.03.2012 22:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits