šodienas murgs veikalā

 
Reitings 19
Reģ: 08.06.2009
Sveiki!

Vēlējos padalīties ar savu šīs dienas pieredzi un lūgt jūsu padomu!

Šodien iegriezos GC Cubusā.Paņēmu palaikot džinsa jaku,kabīnē konstatēju,ka tā ir uzlikta uz diviem pakaramajiem. Nederēja-aiznesu vietā,bet vienu pakaramo atstāju ģērbtuvē (mana lielā kļūda). Ejot laukā mani apstādināja apsargs, jautādams,kur esmu likusi topiņu. Jautāju-kādu topiņu? Viņš parāda kaut kādu noplēstu cenu zīmi,saka,ka atradis to ģerbtuvē. Skaidroju,ka laikoju tikai jaku un noliku to vietā,bet viņš diezgan rupji saka,lai sekoju viņam,viņš paskatīsies kamerās un pārmeklēs mani. Pa ceļam piedāvāju viņam paskatīties manu somu, bet nē-jāved mani uz apsardzes telpām,tur nu visu redzēšot.

Biju apmulsusi,bet sekoju,pa ceļam skaidrojot,ka jaka bija uz diviem pakaramajiem,bet nekā vairs tur neesot bijis. Tiku ievesta apsardzes telpās. Apsargs visu laiku teica,ka tūlīt redzēs,kas nu tur ir. Pēc brīāa viņš aizgāja un atstāja mani ar citu apsargu,kas nez kāpēc jau sāka rakstīt protokolu. Uz šo brīdi man netika prasīts parādīt somu,ne noģērbties,vienkārši sēdēt un mistiski kaut ko gaidīt.

Pēc minūtēm desmit atnāca šis iepriekšminētais apsargs kopā ar veikala pārdevēju.Teica,ka šī man esot pēdējā iespēja-vai nu maksāju par preci,vai nu būs policija. Teicu,ka droši var saukt policiju,jo neko neesmu ņēmusi. Likās,ka apsargs paliek neapmierināts. Lika man izkratīt somu, vēlāk vēl pats meklēja mistiskās,slepenās kabatas,kur es varēju to nelaimīgo topiņu iebāzt. Tālāk lika man iet uz atsevišķu telpu, kur mani pārmeklēs veikala darbiniece, bet soma gan varot turpat palikt. Nepiekritu,savācu mantas,sekoju pārdevējai.Viņa apskatīja manas drēbes,izmeklēja visas birkas-nekā. Izgāja ārā,teica,ka man nekā nav.

Uz šo brīdi man jau bija asaras acīs no pazemojuma, jo izturējās ļoti rupji,tā itkā es tiešām būtu akut ko nozagusi. Izejot laukā man teica ''Atvainojiet,neliels pārpratums noticis''. Neliels?
Beigās lika parakstīt to protokolu par aizturēšanu.


Es saprotu,ka tas ir apsargu darbs,tomēr
1) izejot ārā no veikala es nepīkstēju.
2) likās,ka visu to laiku kamēr biju veikalā,viņš cītīgi vēro ko kurš ņem.
3) izkratīt somu un pārmeklēt-to darīt var tikai policijas darbinieki, ne apsargs,kur nu vel pārdeveja.
4) viss process bija ārkārtīgi rupjš,anidīgs,nepatīkams.


Tātad,vēlējos jautāt,vai man ir jēga rakstīt sūdzību un kur man vērsties? Vai esat ar ko līdzīgu sastapušās?
13.03.2012 21:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.06.2009
Meitenes,varbūt konkrēti zināt uz kurieni sūdzību aiznest tā,lai viņa vēlāk mistiski nenozūd? Jo kaut kā man uzticību nevieš to atstāt,piemēram,tajā pašā veikalā.
14.03.2012 17:04 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
ja nav žēl latiņa, var sūtīt ierakstītā vēstulē uz oficiālo kompānijas adresi. tad nekur nepazudīs, un tev jāpatur čeks, kā pierādījums .. nu kkā tā.
14.03.2012 18:09 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Situācija nepatīkama, bet, ja nezini ko tieši parakstīji, tad es neieteiktu iet sūdzēties. Var beigās sanākt lielas nepatikšanas. Piemēram, var atklāties, ka aizturēšanas laikā mantas atgrieztas veikalam un viņiem visžēlīgi pret Tevi pretenziju nav. Domāju, ka viņi pacentās nodrošināties visiem gadījumiem. Beigās paliksi lielā kaunā, sevišķi, ja publiski ķidāsies pa Tautas balsīm vai kur citur. Bet ko parakstīji gan būtu svarīgi zināt juristam. Un vispār der atcerēties, ka vīrietis, kaut vai policists, nav tiesīgs sievieti pārmeklēt. To var darīt tikai sieviete.
14.03.2012 18:20 |
 
Reitings 130
Reģ: 03.07.2011
Tiešām nepatīkama situācija, un man tik ļoti nepatīk, ka LV normāli nevar iepirkties, dusmas arī uz tiem zagļiem, kuri līdz ar to rada problēmas apsargiem un pārdevējiem, jo bieži vien viņiem no savas naudas nākas atlīdzināt nozagto.
14.03.2012 18:34 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Ir gadījies,ka aiztur, ļoti nepatīkama sajūta bija. + lika somas saturu uz letes izgāzt.
14.03.2012 18:51 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
CUbus GC izceļas :D
godīgi teikšu kopš starpgadījuma ar cubusa pārdevēju vairs tur neeju.
Man bija nedaudz savādāka situācija. Skatījos pēc sava izmēra džemperīšiem, kas stāv uz galda un neviena pārdevēja tajā laikā nebija, kā arī neesmu atpalikusi, kad nevaru bez pārdevējas atrast savu izmēru, tāpēc meklēju vairākus džemperīšus tikai katru savā krāsā. Pēkšņi uz manīm sāk bļaut pārdevēja, kad es kas nevaru nevienu pasaukt? Man izmēru iedošot, a es te jaucot viņas skaisto čupiņu džemperu sakārtoto! Es pateicu, kad neesmu nekāda atpalikusī, kad nevaru atrast savu izmēru un man nevajag jūsu palīdzību un tas ir pārdevēja darbs kārtot, par to saņem algu, esmu pati bijusi par pārdevēju. Un es nemaz tādu nekārtību netaisīju, kā šī sāka uz manīm brēkuļot. mjaa.. cubus ir viens liels īgņu veikals!
14.03.2012 19:00 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
treselle


es būtu vadību saukusi.. pārdevējām toč tā nav jāuzvedas.. :D
14.03.2012 19:16 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
treselle mani tāda situācija izbrīna, jo man nepatīk neko jautāt pārdevējiem. Es varētu vispār bez viņiem veikalā iztikt un noteikti pati vienmēr meklēju vajadzīgo izmēru. :D Un jā, to saku kā cilvēks, kurš ir strādājis par pārdevēju un zina kā tas ir, tādēļ nevar man pārmest, ka nezinu kā ir strādāt šādā darbā.
14.03.2012 19:48 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
vienrz pati esmu strādājusi par pārdevēju un zinu, kad Latvieši ir tauta, kuriem nepatīk piekasīgie pārdevēji, kuri uzbāžas jau tikko ieejot veikalā, bet tāda no meitenes puses likās, kad sen nav dabūjusi no sava džeka :D
es pati parasti, ja vajag pajautāšu nevis pārdevējs, ja pajautās - vai kā palīdzēt?
14.03.2012 19:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.09.2011
Par šo vajag ziņot vadībai vai vismaz patērētāju dienestam.. Tā taču nevar, pazemot nevainīgu cilvēku.. Vispirms tak varēja pārliecināties esi vainīga vai nē.. Sviests kaut kāds.. Tāds pazemojums...
14.03.2012 19:54 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Lai Dievs stāv klāt,ja man kādreiz tāda situācija būs.
Es LV ieejot veikalā vienmēr jūtos kā noziedzinieks. 5 gadus nedzīvoju Latvijā, un esmu tā atradus no pārdevēju un apsargu uzmanības.
14.03.2012 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jaa, Latvijaa iepirkshanaas ir nedaudz ekstreema :D Turklaat lielaakaa dalja (ne visas, protams) paardeveejas uz tevi skataas kaa uz s*du un ar shausmiigi iedomiigu seju. Gribaas pateikt "tu tachu esi TIKAI paardeveeja. Tu nezini manus ienaakumus paskatoties uz mani" es te nenolieku paardeveeju profesiju, bet to, ka taa var iztureeties pret klientu. Te ir viena no taam retajaam lietaam, kas man daaaaaudz labaak patiik aarzemees.
14.03.2012 20:32 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Tā jau ir tajos veikalos, tikai jādomā, vai neizskatās kamerās, ka tu zodz kaut ko. Parasti stāvot Rimi pie kosmētikas stenda, domāju pie sevis, ka šobrīd laikam visa uzmanība man un katrai manai kustībai.
Pati arī esmu strādājusi par pārdevēju, bet nekad neizturos pret klientu ar necieņu, ja vien man nav uzbrēkts pilnīgi bezsakarā. Arī vakarā 5 minūtes pirms slēgšanas jaunās un vecās dāmas iet pāri zālei kā viesulis, bet man milzīgajai zālei jābūt perfektā kārtībā. Tad nu ir kā ir, esmu vienmēr klusējusi, cietusies, kaut arī iekšā vārījusies no tādām dumjām zosīm, kuras pāris minūšu laikā spēj divu stundu darbu sabojāt.
Arī mēs veikalā nevienu neaizturējām, tikai ja bijām 100% droši, ka kaut kas tika paņemts. Es tavā vietā sūdzētos, varu iedomāties, kā tev tika sabojāts noskaņojums.
14.03.2012 20:51 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
1) tas veikals tieši GC dēļ attieksmes nekad nav paticis, jūtos kā noziedzniece, visu laiku vēro, bet cenšos vispār to ignorēt, lai nebojātu iepirkšanos.
2) ļoti bieži tur tas izkārtojums ir pabriesmīgs, ka viss ir savandīts :D par ko tad maksā pārdevējiem? ne jau tikai par apkalpošanu un frāzīti "varbūt jums palīdzēt?"
3) kad pēdējo reizi pirku blūzi, bija tā akcija, ka blūzes pa 3.99 , vispār viss,kur tās blūzes bija sakārtas, bija drausmīgi izplosīts, blūzes saņurcītas, pirku, jo citādi mani viss apmierināja un izgludināt mājās varēšu, būs ok, kad vajadzēs nēsāt.. bet tāpat, kā viņiem nav kauna likt TIK saburzītas drēbes? pēc tās reizes arī viedoklis par veikalu turpināja kristies zemu, zemu.. nezinu,vai jebkad iešu vēl uz GC cubusu, jo esmu ievērojusi, ka tāda saņurcītu lupatu bode ir tikai GC + VĒL TĀ DRAŅĶĪGĀ ATTIEKSME. plazā veikals mazāks, bet viss kārtīgāks un teikšu atklāti, nekad tur neesmu uzdūrusies uz apģērba gabalu, kurš būtu tādā stāvoklī.
4) raksti sūdzību. nekad neparaksti protokolus. utt. meitenes jau pietiekami šo visu iespēju klāstu ir izcilājušas, atliek vien darboties ;) būs tev vismaz kaut kādas zināšanas, ko darīt, ja, nedod dievs, vēlreiz iepērkoties kādā veikalā būs šāda situācija.
14.03.2012 21:31 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
paardeveejas uz tevi skataas kaa uz s*du un ar shausmiigi iedomiigu seju. Gribaas pateikt "tu tachu esi TIKAI paardeveeja. Tu nezini manus ienaakumus paskatoties uz mani" es te nenolieku paardeveeju profesiju,



+++++
14.03.2012 21:49 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Tas apsargs bija tāds liels un milzīgs resnulis!?brrr,nabadzīte.. es Tavā vietā tur būtu uztaisījusi skandālu pamatīgu..fui,cik riebīga situācija.
14.03.2012 21:53 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Man lasot,vien gribas aiziet un ievilkt taaa kartiigi apsargam un pa celam paardeveejai...ar manu saa briiza noskanojumu :D
Es uztaisiitu breeku tikai protams pamatotu un bez policijas pat neizkustetos !
14.03.2012 22:20 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Būs kādreiz jāiziet tīri pakaitināt :D - jāliek būt aizdomīgai :D
lai varu izbļaustīties :D
14.03.2012 23:36 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man tas pats kas KRIKSIM ienaca prata... :D
14.03.2012 23:41 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
demoiselle - ai, kā piekrītu. pluss vēl pārstāvu radošo profesiju, mēdzu izskatīties pēc nestandarta pilsoņa .. tad vispār tādās vietās kā maksima, drogas un rimi nemaz neeju iekšā :D arī načies iiet cauri šī paša tipa pazemojumam ..
14.03.2012 23:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits