Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienkārši par dzīvi...

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Jūsuprāt - kas ir labu attiecību pamatā?Sexuālā iekāre vai māka pieņemt otru cilvēku?Vai tomēr abi divi kopā?Es teiktu,ka abi...
Un vai vispār dzīvē ir iespējams dabūt visu ko vēlies-izglītību,labu darbu,labas attiecības,bērnus,veselību?Man liekas,ka tomēr reti kuram ir daudzi no šiem minētajiem punktiem..un vienmēr ir kāds bet...
13.03.2012 15:17 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man liekas, ka foršu un noturīgu attiecību pamatā ir kopēja humora izjūta, bet tiešām, man ar draugu ļoti saskan un man šķiet, ka dēļ tā humora arī turamies cieši viens pie otra.
Bet tas ir tikai viens no faktoriem. Otrs - sajust cilvēku un vajadzīga brīdī viņu sapurināt. Tas man šķiet svarīgi. Lai gan dažreiz kaitina, ja otrs uzreiz māk no sejas jau nolasīt, ka kaut kas nav labi.

Seksuālā iekāre arī ir svarīgs faktors, bet man laikam svarīgāka tomēr ir garīga saskaņa, jo nevarētu tikai ar iekāri attiecības saglabāt. Kaut kā tā :)
13.03.2012 15:27 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
No ārpuses jau daudzas dzīves izskatās labas un vēlamas. Kas notiek aiz slēgtām durvīm, tur arī paliek, tāpēc diez vai var teikt, ka kādam ir ideāli forša dzīve.. Es pazīstu vairākus, kuriem, kā Tu saki, ir viss, taču laimes sajūtu tas ne rada, ne pastiprina.

Par labām attiecībām - kaut kur dzirdēju, ka tur ir jāsakrīt trīs pamatnoteikumiem - sex drive, romantic love (pieķeršanās, mīļums, uzmanība) & attachment (drošības un miera izjūta, esot ar kādu kopā). Ja tur ir +/- vienādi uzskati, tad tas esot ideāls pamats attiecībām.
13.03.2012 15:31 |
 
Reitings 313
Reģ: 29.01.2009
sapratne
kaisle
ilgošanās
uzticība
spēja savaldīties
pasdisciplīna

u.c.
13.03.2012 15:31 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka ilgi esot kopā labāka ir māka pieņemt otru cilvēku, jo kā jau WaRRior minēja, ka ar iekāri attiecības nesaglabāsi, tas noturēs tikai kādu laiku.
Galvenais otru cilvēku mācēt pieņemt tādu kāds viņš ir, nevis mēģināt pataisīt par otru savu es, jo vajag saprast, ka viens otru var papildināt nevis, ka jācīnās par kaut ko savā starpā.

Es uzskatu, ka var dabūt dzīvē gandrīz visu ko vēlies - gan labu izglītību, gan darbu, gan bērnu, gan attiecības un veselību - jāmāk tikai sabalansēt to visu kopā un atrast brīdi, kurā kaut ko izcelt par svarīgāku, nevis visu mēģināt dabūt kopā vienā brīdī.
13.03.2012 15:33 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es šajā jautājumā domāju līdzīgi, kā teicienā, ka "mīlēt nebūt nenozīmē skatīties vienam uz otru, bet gan kopā skatīties vienā virzienā"
Tas uz jebko attiecību dzīvē attiecīnāms - līdzīgi mērķi, uzskati, attieksme pret lietām, arī seksa biežuma, kopā un atsevišķi pavadāmā laika nepieciešamība, un tā tālāk
13.03.2012 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka labu attieciibu pamataa, pirmkaart, ir draudziiba, kopiigas intereses.
Ieguut visu, drosi vien, ka nav iespeejams, bet lielu dalju no taa gan. Bet, tas prasa darbu un piepuuli, ko daudzi cilveeki nav gatavi ieguldiit.
13.03.2012 16:35 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
Vēlme un plāni par kopīgu nākotni un kaisle!
13.03.2012 16:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Noteikti vajag kaut ko kopiigu ,uz ko tiekties!Tas "rozaa brillu" periods paiet , saakas "iistaa dziive" un tad biezi saakas nesaskanas ,jo ir gruuti iet cauri reaalai dziivei vienmeer ar smaidu,labu garstaavokli katru dienu-abiem!Taapeec es domaaju - loti svasriiga ir saskana arii gruutos briizos!
13.03.2012 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits