dīvainības

 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
labvakar, meitenes! :)

tikko uzgāju šo rakstu spokos un aizdomājos, kā ir ar citiem cilvēkiem, jo mums katram taču ir savas dīvainības, ne tā ? būtu interesanti salīdzīnāt !
Zinu, ka ir bijušas diskusijas par puišu dīvainībām, bet , manuprāt, arī mēs varam ar viņiem konkurēt šīs tēmas ietvaros :D

Es, piemēram, esmu iedomājusies, ka apēdot saldējumu, pāriet nogurums un bezspēks, jo viņš ir tāds atvēsinošs un kad to apēdu, ir tāda sajūta, ka parādās enerģija! (apzinos, ka tas ir placebo efekts) :-D protams, varētu baigo listu uztaisīt, jo nenoliedzu, ka esmu dīvaina, bet kā ar jums ? :)
12.03.2012 18:57 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ja dzeru limonādi, tad obligāti nepāra skaia malkus :D
12.03.2012 23:18 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, ka pa lielam man nav dīvainības :D

pašais dīvaini šķiet, ka domāju, ja nepaglaudīšu, nepamīļošu, vai neiedošu saviem zvēriem ko paēst, kad pati to daru, tad viņi mani nemīlēs un nenāks pie manis vairs un negribēs draudzēties :D Stulbi jau, bet mani tas baida :D
12.03.2012 23:19 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
-- Esmu diezgan klusa, kaut gan sabiedrībā atrasties pat ļoti patīk - tas dod tādu siltuma sajūtu.

-- Ja zemē nokŗit maize, vienmēr to nobučoju.

-- Veikalā no identiskām lietām ņemšu to, kurai labāka enerģija. Sajūtu to pēc taustes :-D.

-- Tieksme kavēt. Zinu, ka labi tas nav, tāpēc cenšos laboties.

Runājot par to, ka ēdot mazāk ir vairāk enerģijas, tas tā tiešām ir, jo ja tiek ēsta smaga pārtika un vēl daudz, tad gremošanas sistēma tiek noslogota, līdz ar to tā paņem vairāk enerģijas un citām lietām tās atliek mazāk. Tāpēc labāk ēst vieglāku pārtiku, kā piemēram dārzeņus, zivis, putnu gaļu un nelielos daudzumos :-) .
12.03.2012 23:34 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
*lai aizmigtu katru vakaru skatos Limuzīnu Jāņu nakts krāsā
*runājos ar pārtikas produktiem,kad tos gatavoju
*patīk zirnekļi
*bieži vien izspēlēju sarunu šovus,kur esmu galvenajās lomās
*nedzeru kafiju
*nepatīk iepirkties/ilgi staigāt pa veikaliem
*bieži domāju dziesmām savus klipus
*dzeru kefīrus tikai ar garšiņām
*negaršo kotletes,brt malto gaļu atsevišķi ēdu
12.03.2012 23:35 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
nekad needu un neskatos reizee :D man vajag visu to atsevišķi darīt!
vēl man nepatīk un izvairos no pārēšanās jo tad es vispār jūtos nevarīga un dranķīgi...mazāk esmu ēdusi,tāda viegluma sajūta :))
nepērku biezpienu paciņās lai nav šķīvis jāsmērē :D
12.03.2012 23:37 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
* Dienām varu būt viena pati, nesatiekot nevienu cilvēku, un justies labi
* No jebkura veikala ( pat tā, kurā ir 90% atlaides) varu iziet neko nenopirkusi
* Nekad nelādēju datorā mūziku vai filmas. Skatos un klausos online, ja nav vēl DVD
* Patīk spoguļoties veikalos / skatlogos
* Gadiem apmeklēju bibliotēkas, daudz lasu, bet grāmatas pērku ļoti maz
* Ēdot vienmēr visu sakārtošu pēc etiķetes- ūdens kreisajā pusē, vīns labajā u.tml.
* No rītiem atbildu tikai ar hmm un mhm .. nerunāju pilniem teikumiem
* Daudz runāju ar savu suni, ja viņš ir pie manis
12.03.2012 23:46 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
vēl- ļoti patīk mīļoties un čubināties. varu 24/7 bāzties virsū draugam, bet viņu tas nereāli tracina :-D
- dievinu gulēt draugam padusē (tas laikam no bērnības, kad, maza būdama, vienmēr mammai tā gulēju)
-arī runājos ar kaķi un nēsāju viņu klēpī kā bērnu
- kavēju pilnīgi vienmēr, pat tad, ja speciāli esmu pusstundu ātrāk ieplānojusi iziet no mājas.
12.03.2012 23:50 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.01.2012
* Es kad sakārtoju māju,vienmēr pārstaigāju pa istabām,un apskatos, cik labi ir sakārtots.
* Ja ir kautkāds labs moments filmā vai vēl kur,tad novēršu skatienu no tā momenta, un uzzīmēju tā kā ar acīm zvaigznīti tālumā.
* Kā jau minēja meitenes, nepatīk nepazīstamiem zvanīt,un atbildēt uz svešiem numuriem.
* Gaidu ar nepacietību vakarus,lai var ieiet siltā vannā un iedzert kakao. :D
* Gultai jābūt perfekti saklātai,bez krokām.
* Tepiķim jābūt bez neviena netīruma/putekļa.
12.03.2012 23:57 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
- sabiedriskajā wc kaut kam pieskaroties obligāti izmantoju papīru- taisot vaļā durvis, nospiežot ūdens palaišanas pogu.
- sabiedriskās vietās izvairos no paziņām
- varu mācīties tikai klusumā, dažreiz vnk atnāku mājās un sēžu klusumā
- daudz sarunājos pati ar sevi, staigājot pa veikalu pie sevis bubinu tas man piestāv tas nēe
- vnm pārģērbjos mājas drēbēs
- rakstot domrakstus kursa darbus ilgi nevaru nosēdēt paiet 10 min un es pastaigāju pa istabu un turpinu atkal rakstīt
- labprāt paralēli filmām daru kko -adu,šuju, šķirstu žurnālu, kas manam draugam kaitina
- no skittles vispirms apēdu garšīgākās končas
- ja man kāds aiz muguras ķiķina vai smejas vnm liekas, ka tas ir par mani
- no rītiem vienmēr vairākas reizes šķaudu, tad esmu pamodusies
- traukus mazgāju tikai ar gumijas cimdiem,īstenībā visus darbus kur iesaistīta sadzīves ķīmija
13.03.2012 00:10 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ok, atcerējos vēl.

* Jā, es arī runāju ar savu kaķi, pat pa telefonu. Un viņa man atbild! Kaķene ir iemācīta arī bučoties, no rītiem pati nāk un lien bučoties (no rītiem varētu to arī nedarīt :D)
* Nez kāpēc ļoti bail pabraukt garām savai pieturai sabiedriskajā transportā, tāpēc ceļos un eju pie durvīm jau pieturu iepriekš.
* Esmu abrocis. Kad piekūst labā roka, ņemu pildspalvu un rakstu ar kreiso.
* Man ir plāns spilvens un zem tā atrodas mīnu lauks. (kladīte, austiņas, salvetes, pildspalva, nezinu, kas tik vēl nē - lai viss būtu pie rokas)
* Galīgi nepatīk puķes, to smarža atgādina bēres, kapus un mirušus cilvēkus. Izņēmums - maijpuķītes un silapurenes, un vēl citas lauka puķītes. Puķu veikalos nespēju uzturēties.
* Es varu saslimt no domas vien par slimību. Vienkārši pa īstam parādās slimību simptomi, kad ārsts pasaka, ka vesela, tad simptomi pāriet.
* Nekad nevaru atcerēties nopirkt sērkociņus. Pat, ja esmu speciāli pēc tiem gājusi uz veikalu - atnākšu mājās, maisā būs citas lietas, kas nebija plānotas, izņemot sērkociņus.
* Man patīk, kā smaržo (nu, smird) tā brūnā smēre, ko liek uz strutainām brūcēm - Višņevskis, laikam.
* Ja lasu grāmatu, bieži izlasu vispirms pēdējo lappusi, lai zinātu, vai labi beigsies. Stulbi, bet fakts.
13.03.2012 00:14 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
-Sabiedriskajaa transportaa vienmeer seezu taa,lai var redzeet cilveekus,kuri kaapj ieksaa(man patiik veerot cilveekus :D )
-Kad kaut kas garaaks jaaraksta, vienmeer to daru vakaraa,jo tikai tad smadzenes straadaa
-Vienmeer murminu zinaamaam dziesmaam liidzi vaardus,taapeec reizeem cilveeki uz ielas interesanti uz mani skataas
-Pirms esmu izdzerusi kruuzi kafijas no riitiem ar nevienu nerunaaju
-Arii neatbildu uz svesiem nr,ja vien neesmu drosa,ka kaadam tajaa dienaa jaazvana

Ir veel daudz,bet negribas graamatu rakstiit :D
13.03.2012 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Atcerējos vēl.

Mazgājot traukus vienmēr vispirms nomazgāju šķīvjus,tad bļodas,tad katliņus/pannas,tad krūzes/glāzes un tikai beigās visus piederumus.
Man vajag,lai telpā tikšķ pulkstenis,kad eju gulēt.Man vienalga,vai rāda pareizu laiku vai nē.Man vajag to skaņu,jo nevaru aizmigt,ja ir nāvīgais klusums telpā.
Vienmēr paņemu čeku veikalā,pat neapskatos un iemetu somā vai kabatā.Nedēļas beigās somā un kabatā kaudze ar nevajadzīgiem čekiem sakrājusies...
13.03.2012 00:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
* neskatoties uz to, ka man ir gan maajas gan mobiilais telefons, mani nekad nevar pa tiem sazvaniit, jo zvanus ignoreeju, toties uz skaipa zvaniem vai tekstiem atbildu tuuliit.
* kozljaaju kozljaajamo tabaku. (kaa vecs kovbojs)
* ja saluuzis kraans un pil uudens, nespeeju aizmigt. neguleeshu kaut 3 dienas no vietas liidz tas tik salabots.
* vienmeer peerku pienu, parasti nekad to neizdzeru un izleju aaraa.
13.03.2012 05:10 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Interesanti palasīt :)

Manas dīvainības
* Mašīnā braucot skaļi dziedu līdzi dziesmām, kas skan pa radio (ja braucu viena pati)
* Man bieži liekas, ka smejas par mani (nu, ja dzirdu, ka tuvumā kāds smejas, ķiķina. Tā gan laikam nav īsti dīvainība, bet tāda kā nedrošība - kad biju maza, skolā mani apcēla - godīgi sakot, man šķiet, ka tāpēc man vēl tagad liekas, ka smejas par mani)
* Man patīk, ja nomazgājot ēdamrīkus, tie žāvētājā tiek salikti "pa manam". Mamma liek kā pagadās un man tas galīgi nepatīk. Ja nav slinkums, tad parasti salieku tos tā, kā man šķiet pareizi, kaut gan būtu varējusi arī salikt atvilknē.
* Plānotājā pierakstu, kuri seriāli kurā dienā iznāk - man tas nelikas dīvaini (jo skatos diezgan daudz seriālus), draugam arī vairs ne, bet zinu, ka citi domā, ka tas ir jocīgi.
* Trolejbusā man ir sava "mīļākā vieta" - ja tā būs brīva, vienmēr apsēdīšos tieši tur.
* Man garšo tikai sarkanie želejas lācīši - pārējie arī itkā ir ok, bet sarkanie šķiet gardāki. Tā kā želejkonfektes daudz ieēst nevaru, tad parasti nopērku draugam un pati apēdu tikai dažus sarkanos.
* Ļoti nepatīk zvanīt svešiem cilvēkiem. Nepatīk zvanīt, lai pierakstītos pie ārsta u.tml. Parasti pirms zvanīšanas ļoti satraucos, nevaru saņemties nozpiest zvanīšanas pogu telefonā.
* Tagad tas vairs nav tik izteikti, bet kādreiz gan man bija noteikta secība, kādā mazgāju traukus. Vispirms sakārtoju tos ārpus izlietnes - krūzītes, no kurām vienā sakrāmēti visi ēdamrīki, kaudze ar šķīvjiem, citi trauki. Tad vienmēr pirmās izlietnē ieliku krūzes, nomazgāju ēdamrīkus un visas krūzes, nākamā bija šķīvju kaudze, tad bļodas un tad viss pārējais (pannas, katli u.c. - tos man visvairāk nepatika mazgāt un dažreiz atstāju nenomazgātus)
13.03.2012 11:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
- segu klāšanai man ir sava kārtība, draugs to nevar ciest, bet jau zina kā man vajag segu likt un ir to iemācījies.
- nevaru izturēt, ja aizverot aizskarus paliek kāda maza šķirba, obligāti man jāiet aiztaisīt ciet, liekas, ka kāds mani var tad redzēt.
- ja zupu varētu ēst ar dakšu, tad labprāt to darītu.
- arī citām lietām ir sava vieta un sava kārtība, nepatīk, ja kāds sajauc, visam jāstāv tur, kur esmu ierādījusi vietu.
- arī es runāju ar saviem kaķiem, man tas neliekas nekas dīvains.
- vienmēr kustinu kāju pirkstus, pati jau nemaz neapzinos, ka to daru.
- nepatīk turēt logus vaļā, jo liekas, ka tad viss siltums izies no telpas un nosalšu, kā arī vasarās labāk pa naktīm miršu nost aiz karstuma, bet negribas logu atstāt vaļā, jo tad pērkons var pa nakti uznākt. :D
13.03.2012 11:41 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
*Tā kā mana dzīvnieciņa sedziņa ir pie manas gultas, tad to tik vien daru kā raugu viņu, vai viņam ir ko elpot. Varu pat dziļā naktī piecelties un paraudzīt viņu, vai viņam ir labi.
*Pirms svarīga kd, iepriekšējā naktī vienmēr visus materiālus lieku zem spilvena, jo liekas, ka pa nakti varētu palikt gudrāka.
13.03.2012 11:48 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
*es ēdu no bļodām
*kad esmu viena Rīgā, tad guļu ar lācīti(laukos nemaz neprasās pēc lācīša)
*arī traukus mazgāju noteiktā secībā
*nekad nemazgāju pannu
*nekad galdu neslauku ar plaukstu
*kad nokrīt maize-paceļu un nobučoju
*pirms darbu rakstīšanas parasti iededzu vīraku un sveces un pasēžu klusumā
13.03.2012 11:57 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es kaut kad pirms pāris dienām tikai piefiksēju, ka, regulējot TV skaļumu, vienmēr izvēlos pāra ciparu skaļumam. :D
Kad draugs nav mājās, vienmēr guļu viņa gultas pusē.
Nekad nelieku maizes kukuli vēkšpēdus (nu ar apakšu uz augšu).
Gan jau ir daudz un dažādas lietas, bet tagad tā uzreiz nenāk prātā.

maz..maz - a ko Tu dari ar netīrām pannām? :D
13.03.2012 12:01 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Nekad neguļu vīrieša gultas pusē. Ja pa nakti esmu viena, viņa gultas pusi atstāju uzklātu, pat gultas pārvalku noņemu tikai no savas puses.
Un es nekad nemazgāju matus, kad pati mazgājos dušā. Sākumā nomazgājos pati, tad noslaukos, apģērbjos un tad mazgāju matus.
13.03.2012 12:06 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
* kad draugs pieceļas, vienmēr aizripinos uz viņa gultas pusi
13.03.2012 12:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits