Juusu skapja minimums

 
Reitings 7
Reģ: 18.09.2009
Sveikas,

shodien domaaju tasiit lielo skapja reviiziju, jo shkiet, ka nav ko vilkt, un tajaa pashaa laikaa pilniigi nav vietas jaunaam mantaam. Padalieties, kaa juus organizeejat skapi un uzturat tajaa kaartiibu, un cik juusupraat bikseem, svaarkiem, jacinjaam, kurpeem u.c. buutu jaabuut katra skapja minimumam..
10.03.2012 12:27 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
Mēnesī? Neizteikšos, vēl sāksies pārmetumi :D
10.03.2012 17:34 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
Minkapinka, kā kuro reizi. Man patīk staigāt savā šopinga tūrē pa lieliem un maziem veikaliņiem, maziem outletiņiem, par kuru eksistenci zin retais. Iegriežos arī visiem zināmajos lielveikalos. Dažreiz šo to iegūstu savā īpašumā no paziņu ceļojumiem, nu tā apmēram :)
10.03.2012 17:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sodien tiesi nodoms likt dreebes uz ziemas gulu-tie buutu dzemperi...paliek jau silts !Jaamaina -jaanem aaraa baltaas kokvilnas bluuziites ,vieglie lina izstraadaajumi!Sapratu ,ka man tiesaam viegli tiiriit skapi,jo ir loti maz dreebju ,saliidzinosi ar citaam sievieteem-paaris bluuzes,paaris garaas bikses,dazi interesanti svaarki un dazas kleitas-taadas izejamaas vairaak-domaaju suutiit vienu draudzenei,kameer veel modee!
Noteikti sai sezonai atkal uztaisiisu kaut ko taadu-gaidu ,kad atsuutis no Latvijas mezgiinu kleitu,kura darinaata 20!!!gados!Man taada interese-kaadas taas mezgiines tomeer bija kleitaas tajos laikos...?!
Es ceru ,ka buus taadas loti rupjas...noteikti atkal uztaisiisu ko taadu- darbaa atkal melosu:D-to man atsuutija no Pariizes!!!!Mani ,visi darbaa sauc par pariizieti...man taa patiik iedvesmot koleegus ar kaut ko neredzeetu!Vajag tacu kaadu priecinu visiem !
10.03.2012 17:59 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
Mana problēma ir tā, ka man drēbes ātri apnīk, kā arī pieturos pie dažādiem stiliem. Vienu brīdi gribas sapirkt kaut ko klasisku, citā kaut ko bohēmisku un brīvu, un kombinēt bieži vien ir neiespējami, piemēram, manus mīļākos apavus - grunge zābakus - ar blūzēm utt. Vienu brīdi biju sajūsmā par jūrnieku stila jakām un maiciņām, tā nu tās lupatas tur kādu laiku neskartas stāv, jo nesaprotu, ar kuru galu domāju, kad to visu iegādājos. Tagad esmu sapratusi, ka vairs neiepirkšos tādos Lindex'os, New Yorker'os un Bershkās, kā to darīju laiciņu atpakaļ, jo 90% pirkumu ir nožēloti. Kā minimumu savā garderobē es atstātu kādas 3 blūzītes, 2 jaciņas, džemperi, divus džinsus, divu veidu zābakus, melnas laiviņas un 2 žaketes.
10.03.2012 18:18 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
un, protams, vienu mēteli ziemai un vienu rudenim/pavasarim.
10.03.2012 18:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es esmu ieveerojusi ,ka man noteikti aatri apniik taadas kosas lietas-tikai staavot skapii apniik-veel nemaz neuzvilts un jau domaaju ,kam labaak piestaaveetu ,patiktu...Taapeec paarsvaraa laikam ir tie baltie ,gaisi peleekie, beesiigie toni!
10.03.2012 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits