Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iedrošināt?

 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Puisis ir stāstījies draugiem, ka manī esot iemīlējies, taču baidoties man jautāt, vai būsim kopā, jo baidās no atraidījuma.. Kad mēs tiekamies viss ir ļoti jauki un skaisti, taču puisis zin, ka ir vēl daži puiši, kuriem patīku, līdz ar to viņam ir bail no tā, ka man viņš ir tikai izklaide. Esmu teikusi, ka man pret viņu ir izveidojušās jūtas, taču jautājums ir tāds- kā lai ar savu uzvedību vai vārdiem, gribētos caur puķēm, nevis pašai jautāt, vai būsim kopā, iedrošina tomēr viņu šo piedāvājumu izteikt? :)
10.03.2012 11:36 |
 
Reitings 249
Reģ: 29.01.2009
Man gan kaut kā liekas, ka tas notiek automātiski un pakāpeniski, nevis pēc viena jautājuma " būsim kopā". Nē, pamatskolas vecumā gan bija tāds jautājums, un tad sekoja skūpsts... :D
10.03.2012 12:08 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
uzaicini satikties! :)
tad viss notiks pats no sevis.
10.03.2012 12:18 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Nav pamatskola sen vairs. Tur jau tā lieta, ka mēs satiekamies, pat izturamies kā pāris, esam šādā situācijā jau diezgan ilgi, ir izveidojušās jūtas vienam pret otru bet mums nav vienam pret otru nekādu pienākumu, jo neesam tā īsti kopā. Viņš ir greizsirdīgs uz citiem un man ir tāpat. :D Viņš vienkārši baidās man to pajautāt. :D Izklausās diezgan smieklīgi, es zinu, taču, kā lai panāk, ka viņš pajautā to jautājumu? :D
11.03.2012 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits