Īsta ballētāja zinās!

 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010
Pienāk dzīvē arī brīži un situācijas, kad jāuzdod šāds jautājums - no kura alkohola vismazāk jūtama nepatīkama smaka, pieejot cilvēkam blakus? :D Nesmejieties, domāju to pavisam nopietni. Zinu, ka pēc alus dzeršanas ļoti smird, bet kā ir pārējiem grādīgajiem?
09.03.2012 13:24 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Hah,labi ka man nav jādomā ka smirdēšu vai nesmirdēšu :D
Dzeršu ko gribēšu un cik daudz gribēšu,jo rīt var gulēt mājā .:D
09.03.2012 14:58 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
ja par to uztarucies, tad labāk vispār ir nedzert.
neradi sev liekas problēmas, kur tās nav jārada.
vai arī ej ballēties, kad otrā diena ir brīva.
09.03.2012 15:07 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
nu visspēcīgākais peregars ir no stiprajiem alko!
uz katru izdzerto alkohola glāzi izdzer glāzi ūdens, tam vajadzētu situāciju uzlabot! bet nu jā, piekrītu tām, kas saka ka labāk tad iztikt bez alko, nevis visu laiku stresot par to - būs peregars vai nebūs!!
09.03.2012 15:11 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ja man nākamajā dienā būtu paredzēts megasvarīgs pasākums, kur man jābūt perfektā formā vai jāatstāj ļoti labs priekšstats par sevi, nevis viegli saburzīts ģīmis, tad es noteikti neietu uz ballīti, bet, JA NU ietu, tad tikai ierastos uz dažām stundām un lūkotos uz māju pusi.

Par alkoholu... man vispār grūti saprast, kā tos ķīmiskos Fizzus, ķiršu un velns viņu zin` kādu garšu alus, mašīnas tosola krāsas dzērienus un citu neiedomājamu krāsu padzērienus var dabūt iekšā:D Es tos nedzertu pat tad, ja ballētos līdz pirmajiem rīta gaiļiem:D Tad jau labāk glāzi vai divas vīna, nevis baidīties no rīta par vēdera spazmām un krāšņi ķīmiski nogleznot savas iekšas:D
09.03.2012 15:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits