Darba kolēģi.

 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Sveikas!:)
Vakar vakariņojot ar savu vīrieti, sanāca aizrunāties par dažādām tēmām. Tākā mans vīrietis ir daļa no manis un otrādi, mēs runājam par visu. Viņš man atklāja, ka nu jau 2 nedēļas aptuveni viņa sekretāre pievērš pastiprinātu uzmanību. Izmanto katru izdevību ,lai būtu kāds kontakts. Esmu priecīga, ka starp mums ir uzticība, un mēs abi kopā par to principā pasmējāmies.
Lieta tāda, ka viss sākās dienā ,kad es ierados viņa birojā, lai parunātu par dažām darba lietām, un tur sēdēja viņa. Blondiem matiem, bez make up, gadi pāri pa 30.sēdēja stūrī ierāvusies diezgan teiktu pat nekopta, no ģimenes dzīves nogurusi sieviete.Bez starojuma un iekšējā prieka. Viņas seja pārvērtās, kad viņa ieraudzija mani. Tāds sava veida nicinošs skatiens. Es pati darbojos modes lietās, pietiekoši kopju sevi, nav divu domu ,lai teiktu, ka mēs esam katra no savas "" planētas.""
Sākumā es domāju, ka mans vīrietis ir pārpratis draudzīgos žestus un pats ko padomājis, bet nebūt nē. Izrādās, viņa lūdz lai viņš viņu aizved mājās, cik viņa ir nogurusi no sava vīra, no bērniem. Viņa dara visu, lai izveidotu darba romānu.
Īstenībā man rodās jautājums, kur rodās šādas sievietes? Es par viņām smejos, smejos par to, ka viņām netraucē tas, ka redz ,ka cilvēks ir iemīlējies,un ka otra pusīte nav no pelēkā tipāža. Mums ir lieliskas attiecības! Un tas viņu pievelk vel vairāk.
Kā to var izskaidrot? Varbūt jums tā iri bijis, būt šīs sekretāres lomā, jeb arī jūsu vīrietim ir bijusi šāda malējā sieviete, kura ir pārāk pārliecināta par sevi?
Interesanti būtu palasīt par to, kapēc un kā sievietes nonāk tik tālu lai kārtos kaklā aiznemtam vīrietim?
07.03.2012 15:25 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Rupjš viņš pret sievietēm kā tāds vispār nemēdz būt, es viņam ieteicu vnk mazliet piebremzēt kontaktu, izveidot viņu tādu neitrālu.
07.03.2012 16:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Arī es varu pateikt no pieredzes , ka skaistums vēl nav viss. ļoti sen no manis arī aizgāja pie pelēkas peles( ja tā drīkst izteikties) , arī es sevi uzskatīju par skaistāku uttt...

ceru ka jums tā nebūs, lai veicas visu nokārtot:)
07.03.2012 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Latviski sakot - sūdīgs boss, ja nevar (negrib?) savaldīt savu sekretāri, pieklājīgi pasakot - sorry, bitīt, lido pie citas pojenes, šī jau aizņemta. Un dīvains vīrietis, ja, viņaprāt, vienīgā iespēja, kā atrisināt šo situāciju pēc 2 nedēļu kaut kādiem smieklīgiem uzmanības apliecinājumiem, ir atlaišana. Bet varbūt viņš arī ir tik ļoti kopts, skaists un pašpārliecināts, ka lepnums neļauj "smērēt rokas", t.i. pieklājīgi ar to sievieti aprunāties, labāk pa taisno pāri bortam.
07.03.2012 16:29 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Bet var jau bt ka šī dāma negrib pat isti romānu, bet kaut uzmanīūbu, kaut kādu grūdienu savai pašapziņai, komplementus utt., ja jau viņai vīrs un bērni, ne jau vina tos domā pamest :) Tad Tavam vīrietim vien atliek būt vai nu vēsajam džekam, lai viņa viltos viņa vai arī sirsnīgi izrunāties, taktiski, bet parādot, ka viņa kā kolēģe ir ok, bet nekas cits nesanāks, jo esi Tu.
Var būt, atnakot, parunā ar viņu, vienalga par ko, bet esi laipna, tad viņai Tavā priekša paliks kauns.
Mani jau nav jāklausās ar manu "morāli", bet ceru, ka Jums tiesam viss būs Ok.
07.03.2012 16:32 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Labi, Vizara, iztiksim bez kašķa. Bet nu kas var būt tik traucējošs, ka dāmu nevar pieklājīgi atraidīt - kas viņa Tavam draugam darba laikā cenšas klēpī iesēsties vai grābstās gar stakli???
07.03.2012 16:38 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tu saki, ka jums lieliskas attiecības, bet tajā pašā brīdī izsakies sievieti ļoti nicinoši, salīdzini, ka tu esi nepārprotami labāka un visādā citādā ziņā rādi mums savu parākumu.

Tu jūties apdraudēta un kā vēl, tā kā nevajag sev melot par lieliskām attiecībām.
07.03.2012 16:38 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Becky,šīs ir manas 2 ilgstošās nopietnās attiecības. Es ne reizi neesmu saskarusies ar šāda tipa sievietēm, kuras krīt kaklā aiznemtam vīrietim. Šī ir pirmā reize, un es mācos to sagremot.

Tu nezini manas attiecības, tapēc jā, droši, domā ko vēlies.
07.03.2012 16:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ir arī tādi paši vīrieši, tā ir pasaule un tā ir normāla dzīve, bet tas, ka tavs vīrietis neprot šo sīkumu atrisināt, liekot arī tev kreņķēties un kā vienīgo redzot šīs sievietes atlaišanu, un vēl runājot ar kolektīvu, neko labu par viņa cilvēciskiem dotumiem neliecina.

P.S. es tiešām nepārzinu jūsu attiecības, es spriežu pēc tā, ko saka man tevis rakstītais.
07.03.2012 16:50 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ja es uztrauktos par katru sievieti, kas mēģina tuvoties manam vīrietim, man jau sen būtu sirmi mati. :D
Un ar izskatu nu tam nav nekāda sakara, lielākā daļa ir skaistas sievietes. Kā jau te minēja- izskats nav attiecību stūrakmens. Taču taisnība ir arī faktā, ka ir daudz vīriešu, kas izvēlas tikai skaistas sievietes. Vienu pēc otras.

Ieteiktu to visu ņemt vieglāk un lai vīrietis pats tiek galā.
07.03.2012 17:10 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Bet es tomēr laikam atļaušos piekrist autorei - es arī nesaprotu tādas sievietes, kas skrien pēc aizņemtiem vīriešiem un cenšas izpelnīties viņu uzmanību. Manuprāt, vienīgais attaisnojums kam tādam ir mīlestība, bet, ja flirtē, lai paceltu savu pašapziņu vai vēl kādu citu iemeslu dēļ, tas nu gan... Diemžēl daudzas sievietes ir tādas.
Autorei ieteiktu neuztraukties un būt pārliecinātai par savu vīrieti. Atlaist no darba viennozīmīgi ir par traku.
07.03.2012 17:26 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.03.2012
Sveika!
Es domāju, ka ja situācija nemainās, Tavam vīrietim jāaprunājas draudzīgi ar to sievieti, paskaidrot, ka viņam liek justies neērti šī flirtēšašana un tas traucē darbam. Domāju, ja viņa ar galvu draudzējas, tad sapratīs pēc pirmās reizes :) gan jau viss nokārtosies :) atlaišana ir par traku..
07.03.2012 17:36 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
man tas viss ta loti divaini liekas. man arii ir loti labas attiecibas ar savu viirieti bet vinsh man nesaktu stastit pie vakarinju galda cik loti vinja sekretare vinju iekaaro. nezinu taa diivaini. ar mani arii puishi darbaa flirtee bet man ne praataa nenakt vinjam teikt. kam lieku greisirdiibu ja es zinu ka flirteshana ir vienpuseeja? varbut puisis jutas vainigs par kautko. un gribeja pataisiit sevi par labo
07.03.2012 17:41 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ja puisis tiešām ir boss, un nevar tikt galā ar vienu satrakojušos sievišķi, ka jāmeklē palīdzība pat ārpus darba sienām (pie savas sievietes šajā gadījumā), tad, kā viņš tiek galā, kad jāpieņem daudz svarīgāki lēmumi? Nez, man arī šķiet, ka ož pēc kaut kā nelaba un kaut kā līdz galam neizstāstīta...
07.03.2012 17:49 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
LIELS PALDIES PAR IETEIKUMIEM UN VIEDOKĻIEM, ŅEMŠU VĒRĀ!:)
07.03.2012 18:07 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Nedariet taču tai sekretārei pāri, pilnīgi žēl viņas palika.
07.03.2012 18:22 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.02.2012
Pilnīgi piekritu autorei!
Fui šādām sievietēm!
Vizara, viņa laikam iedomājusies, ka ja reiz tu esi tik laimīga un tev ir tik foršs džeks, bet viņai NAV, tad acīmredzot tu esi viņai kaut ko atņēmusi, un tagad cenšas to dabūt atpakaļ.
Un šāda uzvedība normālajās kompānijās VAR būt par atlaišanas pamatu, cilvēkiem darbā jāstrādā, nevis ar intrigām jānodarbojas!
Mani šāda uzvedība arī besītu ārā. Protams, nečakarētu smadzenes ne sev, ne viņai, jo skaists un labi nodrošināts vīrietis vienmēr izraisīs pretējā dzimuma interesi. Bet besītos gan! Jo besī, kad kāds pretendē uz kaut ko manu! Un tam nav nekāda sakara ar pašvērtējuma trūkumu, drīzāk ar audzināšanu un temperamentu.
Vizara, padomi nenāk prātā, bet piekritu meitenēm - tikai vīrietis spēs viņu atšūt tā, ka pašai kauns paliks. Un viņš noteikti to izdarīs, ja viņam rūp Tavs sirdsmiers.
Becky: "Tu saki, ka jums lieliskas attiecības, bet tajā pašā brīdī izsakies sievieti ļoti nicinoši, salīdzini, ka tu esi nepārprotami labāka un visādā citādā ziņā rādi mums savu parākumu."
Un kāpēc gan autore nevar justies pārāka?! Ir smukas meitenes, un ir neglītas, ir slaidas meitenes, un ir resnas meitenes-to nevar noliegt! Jā, skaistums un slaidums nedod garantiju, ka vīrietis nekad neskatīsies uz citu, bet kāpēc gan autorei nejusties pārākai par vecu un nesmuku vairāku bērnu mammu, kas karās kaklā aizņemtajam džekam?!
07.03.2012 20:08 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
luizeuk, redz, ja tā sekretāre būtu tik nekaitīga, tad tādu emociju vētru autorei tas neizraisītu, te acīmredzami cilvēks jūtas apdraudēts.
07.03.2012 20:17 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.02.2012
Kā es jau rakstīju, tas ne vienmēr ir saistīts ar pašvērtējumu! Audzināšana, temperaments - tas viss nosaka, cik ļoti cilvēks ir greizsirdīgs. Es, piemēram, būtu nokaitināta arī ja manam draugam kanti sistu 70gadīgā ome-tāds man ir raksturs.
Es teiktu, ka autore drīzāk ir izbesīta, nevis jutas apdraudēta.
07.03.2012 20:24 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
luizeuk, agresija nav nekas cits, kā slēptās bailes!
07.03.2012 20:25 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.02.2012
Kā cilvēks ar psihologa izglītību atļaušos Tev nepiekrist :)
Neredzu arī agresiju..
Ja Tavam vīram/draugam darba kolēģe, zinot, ka viņu mājās gaida sieva/draudzene, sūtītu intīma rakstura sms un aicinātu uz randiņiem, Tev tiešām būtu vienalga? Es nesaku, ka uzreiz vajag justies apdraudētai, bet besis nebūtu par šādu bezkaunību?
07.03.2012 20:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits