Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jums nav tā???

 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Īsti nezināju kurā sadaļā lai liek...
vārdu sakot esmu pamanījusi ka pēdējo 2 nedēļu laiokā man ir sācis kristies svars un tā teikt palikušas mazākas ķermeņa aprises. Neko lietas labā neesmu darījusi, godīgi sakot. Tikai man apnika dzert kafiju ar cukuru un tagad no rītiem dzeru kafiju ar pienu tikai. Bet tā tak nevarētu būt ka no tā uzreiz tādas pārmaiņas??? Pašsajūta arī labāka, un pilnīgi gribas kko vairāk darīt, atkal uz zāli iet un tā...

Varbūt no pavasara? :D

Kāda Jums ir pieredze, vai arī nav bijis tā, ka faktiski neko nemainot jūtat, ka izskataties labāk?

Jāpiebilst, protams, ka vispār arī neesmu nekad tā īpaši tieva bijusi....
06.03.2012 09:57 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jā, man ir bijis tāds periods, kad svars diezgan īsā laikā pazūd. Vizuāli "gaisā izkūpēja" viss liekais. Un tiešām neko citādāk nedarīju, nestresoju, hormonu līdzekļus nelietoju.

Bija tā, ka uzšuvu kleitu uz auguma, pēc nedēļas vairs nederēja.

Nu neko - sāku sportot un svars un apmēri sāka pieaugt :D
06.03.2012 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Vienā diskusijā jau rakstīju. Pirms pāris gadiem vnk ne no kā nokritos svarā par 10kg (no ~55 uz 46kg), viss bija ok, līdz vienu dienu pamodos ar pamatīgām sāpēm labajā sānā. Aizveda uz slimnīcu un man izrādījās vidējs nieru iekaisums, kurš man jau kādu laiku esot bijis. :(
06.03.2012 10:03 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Ak šausmas, nu tad būs īpaši jāpavēro veselība...
06.03.2012 10:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits