Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mati un kosmētika

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
1)Netieku galā ar saviem matiem.Izmazgāju, izžāvēju (biežāk bez fēna, nekā ar).Viss jauki,līdz brīdim,ka es pamanu,ka man viņi "put", vnk birst balti gabaliņi ārā,droši,ka tās ir blaugznas.ļoti nesmuki izskatās uz melna, vispār tumša apģērba.Matus izskaloju kārtīgi,man no lielākās daļas šampūniem tāda problēma!Kādi ieteikumi?
2)Jā,pēdējā laikā gan mazgājot,gan žāvējot ļoti krīt ārā mati.Biezi jau man viņi vienalga,bet nepatīk pa pus māju un dušā vākt matu kušķus.Vitamīnu trūkums varētu būt?
3)Pamanīju Juglā un Origo veikalu Multilukss. Saprotu,ka tur krievu ražojuma preces,bet ne tās sliktākās (pati neesmu vēl tur iegriezusies).Tās kuras tur iepērkas,kādi labi pirkumi tur bijuši?
Paldies par katru no atbildēm! ;)
05.03.2012 17:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2) matu krišana var liecināt par vitamīnu trūkumu. Bet, ja tagad sāksi dzert, uz manāmiem rezulātiem vari necerēt, ātrāk kā pēc vairākiem mēnešiem.
Bet, ja Tev ir tik iespaidīgas blaugznu problēmas, varbūt tas ir saistīti.
05.03.2012 17:25 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Man jau kādu laiku ir tās blaugznas - vairāk, mazāk.Liekas,ka varbūt galvas āda pa sausu!
Jāpadzer kādi vitamīni,jāsaglābj mati :)
05.03.2012 17:28 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Dadzu elljinju vari pameginat pamseret matos pirms mazgasanas - bus gan pret blaugznam gan pret matu izkrisanu...
Man konkreti mati daudz krita ara kad taisnoju ar matu taisnotaju, sobrid jau vairakusmenesus to dranjkji nelietoju un viss ir ok
06.03.2012 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits