Ēšana ārpus mājas: kur, kas, cik, pa cik - viedokļi

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Aizdomājos, par ēšanu arpus mājām - restorāni, kafejnīcas utt. Kas ir priekš Jums ēšana ārpus mājam: nepieciešamība, piemērām, katru dienu pusdienas, rituāls, pasākums utt. Cik bieži ejiet ēst arpus mājām....
Un vai tas ir normāli, ka cilvēki sāk apmeklēt visādus restorānus vairaks reizes dienā, vai Jūs tā varētu, gribētu, cik naudas Jums nav parsti žēl atstāt visādās "kafeškās"?
03.03.2012 17:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Luiizeluiize-atkal atcereejos Hawaii-mums kaiminos dziivoja pavaare,kur taisiija eest tikai vienam cilveekam...katru riitu brauca iepirkties,tad pie vina taisiija visus tos eedienus !Tie eedieni bija tiesaam garsiigi,vina vienmer mums atveda pagarsot,ko taisiijusi-cik veseliigi,taa ir cita runa ,bet garsiigi tiesaam!Mums visiem toreiz likaas ,ka tas ir labaakais darbs pasaulee-vinai tas darbs sagaadaaja lielu baudu,taisiija eest ar lielu miilestiibu!
04.03.2012 16:53 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Es, kad ēdu ārpus mājas, tad vienmēr izvēlos gan bei un nekad nav nācies nožēlot, ka par daudz iztērēju tur vai kā, jo tomēr labāk ēst gardu un kvalitatīvu ēdienu, nevis lētu un bezgaumīgu :D Gan bei arī iedvesmo mājās gatavot līdzīgā stilā un atklāt restorāna burvīgās receptes :)
04.03.2012 17:58 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Ja cilvēks var atļauties vai arī viņam nav citu iespēju kā vien ēst ārpus mājās, tas nav nekas pārdabisks.

Pati ārpus mājas ēdu 1-3X nedēļā, man patīk gatavot ēst, bet reizēm pārņem slinkums, un tad ar draugu aizejam vakariņās vai arī, staigājot darīšanās, paēdu pusdienas kādā kafejnīcā. :)
04.03.2012 21:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jā bieži ēdu ārpus mājas, par bieži saucu ~2x nedēļā, darbā pusdienas pati pagatavoju, jo tuvumā nav nekādas ēstuves, bet vispār ja būtu situācija, ka blakus darbam būtu skola vai kāda laba kvalitatīva ēstuve par saprātīgām naudām, tad jau arī ietu uz to ēstuvi, man laika daudz nav lai sēdētu pie plīts un gatavotu, īpaši, kad atnāku no skolas ap 10 vakarā, esmu bezspēkā un man gribas gulēt, nevis gatavot ēst.
04.03.2012 22:21 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Hmmm tīri fiziski katru darba dienu sanāk ēst ārpus mājas, jo dienas laikā mājās neatrodos, bet ēst gribās. :)
05.03.2012 07:47 |
 
Reitings 91
Reģ: 10.02.2012
Tas parasti ir, ja gribas pasēdēt draugu lokā vai arī kādā īpašā dienā, var aiziet arī, ja ļoti sagribas ēst, bet noteikti ne katru dienu. (līdzekļi neatļauj :D ) Izvēlos Lido kārtīgām pusdienām. Uz vienu cilvēku sanāk ap 4 Ls. Bet tā ikdienā lielais kārums ir McDonalds, cenšos daudz tur neiet, bet ir reizes, kad sanāk iegriezties :)
05.03.2012 12:12 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
tas nav regulāri, diezgan kampaņveidīgi - ir mēneši, kad 2x ned eju ēst ārpus mājas/pasūtu ēdienu, uztveru to par nepieciešamību, jā. ir mēneši, kad ne reizi nesanāk un īpaši neprasās iet kkur ēst ārpus mājas. darba dienās ēdu pusdienas darba ēdnīcā, bet nu to es īsti neskaitītu pie "ēšana ārpus mājas" :D
un par normālumu - neliekas nekas nenormāls, ja cilvēki iet ēst restorānos kautvai 3x dienā - ja var atļauties un ja patīk, neredzu absolūti neko nosodāmu vai izlaidīgu.
06.03.2012 19:17 |
 
Reitings 436
Reģ: 06.03.2012
Atkarībā, kas skaitās ēšana ārpus mājas. Ja tie ir salātiņi vai sviestmaize kādā kafejnīcā,kad ļoti gribas ēst, tad,protams, bieži sanāk. Ja restorāni, ar domu aiziet vakariņās, pēc tam varbūt kāda vīna glāze un vienkārši vakars ārpus mājas - retāk.
Ja es katru dienu ietu ēst vakariņas ārpus mājas, tas man liktos kā naudas izšķērdēšana.
Abi ar vīrieti esam iecienījuši vienu spāņu restorānu, uz kuru reizi,divas mēnesī aizejam. Tāpat mums ir ļoti tuva Tuvo Austrumu virtuve - afgāņu,libāniešu. Tradiconālie risi, kebab on naan,mmmm.
Dievinu Faluda.
07.03.2012 13:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits