Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vides maiņa

 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Man pašlaik ir pienācis tāds brīdis, kad gribu mainīt vidi jeb drīzāk satikt jaunus cilvēkus. Apnikuši vieni un tie paši cilvēki ik dienas, kuri man jau krietnu laiciņu neiet pie sirds(neiet runa par ģimeni un pašiem tuvākajiem draugiem!). Ir iespēja strādāt citur, taču žēl pamest pašreizējo vietu, nezinot, vai tiešām citur būs labāk. Var sanākt tā, ka aizeju strādāt citur un gribās atpakaļ, bet ar savu lepnumu atpakaļ nemūžam nevarēšu atnākt. Kā jūs rīkotos? :)
28.02.2012 23:00 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tev ir jāsaprot, kas Tevi neapmierina esošajā situācijā un kā Tev ir žēl, ja aizietu.
Izvērtē plus, mīnusus, ieguvumus, zaudējums un kaut vai matemātiski (ja pēc sajūtām nespēj) izlem savu rīcību.
28.02.2012 23:03 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Zaudēt jau neko nevaru, tikai iegūt to, ko vajag - jaunus cilvēkus apkārt. Algas ziņā nekas būtisks nemainās. Bet vai šie cilvēki būs tādi, kā iedomājos? No malas pašlaik grūti par to kolektīvu spriest, nav man tur pazīstamu. Varbūt tagad ir labi kā ir, kaut arī neesmu apmierināta? Gribētos sākt šajā ziņā jaunu dzīvi.
28.02.2012 23:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
sagatavo katram gadiijumam plaanu "B". lai nav taa, ka ja tur sanaak galiigi neiedziivoties, lai buutu uzreiz naakamaa vieta padomaa.
28.02.2012 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Būtībā Tu vari uzskriet virsū lācim-cilveki ta būs jauni, bet kādi.. a ja nu pretīgi?
nu, nez, tas laikam man nebūtu iemesls mainīt darbu, ja vien šajā nebūt tiešām nepatīkami kolēģi.
28.02.2012 23:14 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Bet vai šie cilvēki būs tādi, kā iedomājos? No malas pašlaik grūti par to kolektīvu spriest, nav man tur pazīstamu. Varbūt tagad ir labi kā ir, kaut arī neesmu apmierināta? Gribētos sākt šajā ziņā jaunu dzīvi.


Pirmkārt, ieteiktu neiedomāties neko, nefantazēt, neidealizēt cilvēkus, kurus neesi pat satikusi.
Otrkārt, neesi tik pieticīga savās vēlmēs - ja neapmierina, maini, kāpēc gaidīt un mocīties. Ja pašreizējo stāvokli Tu vērtē kā "varbūt tagad ir labi", nu tad tiešām var būt daudz labāk.
Treškārt, ja vēlies sākt jaunu dzīvi, mainīt vidi, tad sāc. Šis lēmums nav atkarīgs no neviena cita, Tu noteikti esi jauna, gudra, simpātiska meitene, tad tiecies pēc panākumiem! Tev nenokritīs roka vai kāja, ja nomainīsi vidi un šī reize noteikti nebūs ne Tava pirmā, ne pēdējā, kad to nāksies vai vēlēsies darīt!

To visu tak nevajag uztvert tik nopietni, ja gribas kaut ko citu, tad tas ir jādara, sevis pašas interesēs.
28.02.2012 23:39 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja Tev ir iespēja mainīt vidi un tas ir tas ko tu ļoti vēlies, tad izmanto šo iespēju.
Kad mums darbā bija lielas pārmaiņas, no maza kolektīva izveidojās liels kolektīvs, neviens nebija pretīgs, gluži pretēji bija vēl vairāk jauki, gudri, inteliģenti cilvēki :) Par kolektīvu bieži var spriest pēc tā vadītāja, kāds vadītājs tādi padotie ;)
29.02.2012 06:27 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nezinu, te laikam vadītājs kolektīva savstarpējās attiecībās neko neietekmē. Tagad ienākuši daudz jauni darbinieki un nav vairs tas. Gandrīz visi ir jauni un intrigas, klačošanās, nereti stulba attieksme no kāda puses iet vaļā katru dienu. Man tas galīgi nepatīk. Daudz jāstrādā ar kolēģiem un citreiz ir tā, ka vakarā esmu izbesījusies nevis darba, bet kolektīva dēļ. Laikam jau tas nav normāli un jums taisnība, bet negribas uzskriet vēl trakākiem virsū.
29.02.2012 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits