Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LMT mazcenas telefonu :)

 
Reitings 41
Reģ: 01.12.2011
Sveikas, meitenes :)
Man sagribējās jaunu telefoninju un tā kā esmu LMT klients, tad doma paņemt kādu akcijā :)

Kueu jūs ietektu?? vai arī kādi pasām ir un vai esat apmierināti ar vinju darbību :)
28.02.2012 21:19 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
pff labaak jau neņem .
es panjemu pirms gada, un jamaksa 3 ls menesi
bet tagad jau apnicis un telefons ari čakarejaas, un negribas taas saistiibas. karoč esmu pieaķeeta vel uz kaadu gadu
man nokia c3


lombardaa draudzene nopirka labu telefonu.
un tagad vel maximaa taa samsung akcija ar zelta zivtiņaam pa 55 ls smuku samsungu var nopirkt mazinju sievišķiigu
28.02.2012 21:30 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
kity - Ja čakarējas telefons, nes uz garantiju! Tas nav nekas sarežģīts, daudz vieglāk kā būt neapmierinātai vēl gadu.

Man ir Samsung Monte - īsti nezinu vai vēl ir pieejams mazcenniekos. Apmierināta esmu.
Vienu dienu kkas uzkārās, aiznesu uz garantiju, vienas dienas laikā tiku pie jaunas "mātes plates" un tagad man ir pilnīgi jauns telefons vecajā korpusiņā.
28.02.2012 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Skatoties, kādas tev prasības :) Gribi "gudro" telefonu vai telefonu ar pamatfunkcijām.
Manuprāt, visi Samsung galaxy telefoni ir ļoti labi, tāpat kā HTC. Tur, izvēloties tīri pēc dizaina vai izmēra, sliktu telefonu nevarētu nopirkt.
28.02.2012 22:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits