Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesāpīgi sāpināt?

 
Reitings 39
Reģ: 17.08.2010
Vairs nekā nav. No manas puses. Viņš saka, ka esmu palikusi auksta. Esmu nolēmusi aiziet, bet nevaru saņemties. Ilgi šaubījos, nu beidzot ir pārliecība, ka tas ir jādara. Nedrīkstu vairs melot ne sev, ne viņam. Mana mīlestība ir beigusies. Bet viņš arvien biežāk sāk teikt, cik ļoti mani mīl. Tik ļoti negribu viņam likt ciest! Kā lai pieliek punktu pēc iespējas nesāpīgāk??? Zinu, ka tas nav iespējams.
Tās, kuras ir aizgājušas no vīriešiem- vai jūs mocīja tāda grūtsirdība? Un kā saņēmāties to izdarīt?
24.02.2012 15:44 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
mociija briesmiigi sirdsapzinja, paarmetumi sev..bet es savaadaak nevareeju..arii vinjsh juta ka kkas nav kaartiibaa, sarunaajaam tikties kafejniicaa, un tad ar kamolu kaklaa izteicu visu, jutos tik shausmiigi vainiiga, es pieceelos un aizgaaju, vinjsh palika raudam, atceroties sirds sazhnjaudzas..vinjsh mani tik ljoti miileej bet es visu to kas mums bija vnk "izmetu miskastee"
pat tagad atceroties juutos vainiiga, kaut gan pagaajis ljoti ilgs laiks, bet mierinu sevi ka taa vajadzeeja, jo tagad esmu ljoooti laimiiga kopaa ar citu..
jo aatraak tu to izdariisijo labaak, savaadaak savaas domaas un gaidiishanaa nobeigsies..nemoci arii vinju, izstaasti..saapees protams, pat tev saapees, bet ir jaaiet taalaak..
24.02.2012 15:53 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Tas nekad nebūs nesāpīgi.
Vienkārši padomāju ilgtermiņā kā būs tālāk un izlēmu, ka uz labo pusi nekas visticamāk nemainīsies. Pateicu to īsi un skaidri, un gļēvulīgi. Acīs paskatīties nevarēju, jo visu laiku bija jāraud. Bet ne jau bez iemesla kāds šķiras. Centos domāt par slikto un aizmirst par labo, kaut gan labais bija daudz vairāk.
24.02.2012 15:55 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
+ bantiitei. Praktiski man ar tāpat bija. Bet ko nu vairs padarīt. Neteiktu, ka bija baigie pārmetumi sev, vienīgi par to, ka vajadzēja sen to izdarīt nevis ievilkt līdz 2,5 gadiem... Bija ļoti žēl.
24.02.2012 16:01 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Labāk izdari to tagad, nekā velc garumā. Vienu gan saku - samierinies ar to, ka izjutīsi vainas apziņu, kā arī gatavojies uz to, ka viņš var būt ļoti dusmīgs un vīlies. Esi stipra, jo tā jums abiem būs labāk. Un noteikti dod viņam laiku un telpu, lai tiktu ar to visu galā. Un vēl pilnīgi noteiktāk - nepadodies vainas izjūtai un neej atpakaļ, lai kā viņš lūgtos. Noteikti būs tāds posms, kad liksies, ka esi pieļāvusi kļūdu un gribēsi atpakaļ, jo īpaši, ja viņš arī to gribēs, bet tici man, tas nekad labi nebeidzas. Tas galvenais, manuprāt, ja viss, tad viss. To no pieredzes saku.
24.02.2012 16:24 |
 
Reitings 156
Reģ: 19.01.2012
Tagad ir kaut kāds dilstošais mēnesis, ka visi šķirās.. :D Vakar aŗī Pujāts ar Sabīni tā pēkšņi :o es arī izšķīros šonedēļ.. izvēlējos labāk sevi un karjeru, jo puisis padarīja mani pārāk lēnu.. visvieglāk, protams, ir izšķirties, kad kāds ir kaut ko sliktu izdarījis, jo vieglāk pēctam, jo ir dusmas.. manā situācijā vienkārši izrunājām mierīgā ceļā un sarunājām, ja nevaram viens bez otra tad varam atgriesties..
24.02.2012 16:59 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
man tagad tāda pati problēma nevaru saprast šķirties vai ne... draudzene viena baigi spiež uz to, ka man jāšķiras, bet nu negribas klausīties draudzeni, viņai jau nav jābūt ar viņu kopā... vispār besī, ka draudzenes vnm kaut ko pasakopt, sajauks galvu vēl vairāk, bet mana kļūda ir , ka daudz ko stāstu :@ eh nu jebkurā gadījumā negribu šķirties, bet es jūtu, ka mums nekas nesanāks...
13.03.2012 09:32 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
oij ttagad pamanīju, ka veca diskusija :D
13.03.2012 09:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits