Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Noveeliet man veiksmi!

 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011
Esmu beidzot sanjeemusies un no shodienas saakshu kaut ko dariit lietas labaa,lai nomestu svaru. Esmu paaraak jauna lai turpinaatu bojaat sev dziivi. Man ir tikai 17 un es sveru 85kg,garums 164. Pirms 3gadiem sveeru 53kg. Kad saakaas visaadas probleemas,nenormaali pienjeemos svaraa un visu laiku sevi zheeloju,ka esmu jau taapat skaista un laba,bet pashai slikti metas,meloju pati sev. Shobriid man veel nav ne jausmas kaads ir mans plaans...Bet es zinu,ka man tas ir jaadara. Es patieshaam apbriinoju taas meitenes,kuraam ir kaartiiga motivaacija un vinjas iet uz savu meerkji,juus mani tieshaam iedvesmojat! :)

Varbuut,juus man varat ko ieteikt? Vingrinaajumus veederam,rokaam,kaajaam? Veeders laikam ir visproblemaatiskaakaa vieta. Nereti ir naacies dzirdeet "Tu esi staavoklii?" :D Nu taa kaitina :D Eedu kaut cik veseliigi,man ljoti garsho veseliigas lietas,daarzenji un grikji,riisi,visaadi salaati,vareetu eest tonnaam,bet ik pa laikam sagreekoju,kaarumi arii garsho! :) Es tieshaam shajaa jomaa neko iipashi nesaprotu,ko labaak eest & ko neest.. Buutu jauki ja juus ko ieteiktu.
Es gribu nomest 20kg. Maniem gadiem varbuut par traku,bet es nekur nesteigshos un paleenaam meegjinaashu cik varu. Varbuut,ja kaadai ir interese,ik peec 2ned. nofocheeshos un pastaastiishu kaa man iet,paraadiishu rezultaatus.

Noveelat man veiksi un jauku jums visaam sho dienu! ps (Atvainojos,man nav garumziimju) :)
24.02.2012 05:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Noveelu tev veiksmi !Atceries ,ka visneveseliigaakie ir riisi!Saac jaunu dziivi ar tiesaam kaut cik pareizu,taa vareetu teikt, eedienu!Skaties ,lai eestu ik peec 4-5stundaam!Nebuusi badaa,ja eediisi taa saatiigi,bet tiesaam ar apdomu!Jutiisies labi-garanteeju!Atmet visas sodas,sulas,jo tur nezeeliigi daudz cukura!Nav gruuti,bet tomeer saakums noteikti nav viegls,ja pa labi un kreisi redzi kukas un kuucinas!Es saku ,ka var!Man nav probleemas ar svaru,bet es loti labi juutos eedot vienkaarsi ,bet sabalanseeti!Prieks par tevi,ka veelies ,ko dariit!
24.02.2012 05:28 |
 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011
Emmanuelle - Riisi neveseliigi? :( Nu re,es tak teicu,ka neko nesaprotu no taam lietaam! :D
Paldies tev liels! Zinu,ka buus gruuti,jo blakus ir mamma un braalis,abi tievi ar labaam figuuraam un eed ko grib,gruuti buus notureeties. Bet cerams :D
24.02.2012 05:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ir tie saucamie caurbiras-mees ar dviini arii taadi!Mees arii vareejaam eest visu,bet jaasaka ,ka mana seja Latvijaa bija briesmiiga-gaiss,varbuut eediens par treknu!Es toreiz neko nezinaaju,ko un kaa!Viirs jau vairaakus gadus veero ,kaa juutas,atkariiba ko eed!Vinam sii teema ir loti aktuaala-atkal ,ne taapec ,ka izskats,bet veero savas koncentreesanaas speejas,energiju utt!Vins vienmeer smejaas-tikko cilveeks saak eest citaadi-mainiisies arii draugi-vispaar taisniba,jo tie ,kas eed visu kas pagadaas, vienmer apsaukaa tos ,kas eed uzmaniigi ,par stulbiem ,idiotiem utt!
24.02.2012 05:42 |
 
Reitings 125
Reģ: 13.07.2011
Apbriinoju taadus cilveekus! Agraak arii smeejos par taam,kas katru kaloriju skaita un veikalos pusstundu staav pie stendiem un peeta pienam tauku saturu :D Bet tagad saprotu. Es nezinu vai man izdosies taa vispaariigi mainiit dziivesveidu,bet es noteikti pameegjinaashu,paarbaudiishu. Nezinu ko lai ar to sportu izdomaa,ilgi neesmu nodarbojusies ar sportu,mazkustiigs dziivesveids un taa.. Reaali piemumpeeties pat nevaru :D
24.02.2012 05:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka saakumaa iesana ar kaajaam ,taada staigaasana arii vareetu paliidzeet!Loti labi ,ja var iet peldeet!Peldeesana vispaar ir loti veseliiga!
Taas kalorijas es neskaitu,nekad neesmu skaitiijusi,bet esmu atmetusi visus spekus,treknus eedienus,kuukas,nedzeru nekaadus sinteetiskos uudenus!Galvenais es tiesaam meeginu eest dabiigas lietas-neko kas ir pilns ar kiimijaam!
Ja tev garso putras,tad griki ir OK,auzu paarslu putra arii,visas putraimu putras-nevajag aizrautie ar lielaam porcijaam-pieliec klaat mazliet galas!Es brokastiis eedu auzu paarslu putru un vienu maizes skeeli ar galu,sieru,kaadreiz vienu olu!Tad peec 4 stundaam atkal meeginu kaut ko taadu ,kaa rupjmaizi ar sieru,vai galu(man darbaa nav iisti laika nemties ar sildiisanaam!)Pusdienaas eedu salatus-katru reiz varieeju savaadaakus-ar oliivellu!Klaat atkal gala vai zivs!Es censos laiku pa laikam eest sarkano galu-esmu ieveerojusi,ka man nekad vairaak nesaap galva-laikam taa sarkanaa gala labi iedarbojas...!Nekad nav miegainiiba!Es dzeru kafiju,amerikaani atklaajusi,ka kafija tomeer ir laba-labaaka par teeju.Kafiju dzeru melnu bez cukura!Ar augliem ,kuri mums tiesaam ir daudz ,neforseeju,jo visur ir daudz cukura-arii auglos!Visu taa ar meeru-labaak biezaak uzeest bet meereni!Pameegini,varbuut izdodas-kusteeties noteikti vajag!
24.02.2012 06:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Apsveicu ar paņemšanos!
Mērķis tik daudz nomest, ir kāreiz piemērots Taviem gadiem un Tev vajadzētu tam izdoties viegli. Būtu Tu vecāka, tad grūtāk.

Noteikti aizej pie ārsta un nosakaidro savu veselību. Vai sirds un citu orgānu darbība ir normāla. Uz 1,64m augumu 85kg ir, atvaino, bet
ļoti, ļoti daudz.

Labi, ka tagad esi sākusi ar apņemšanos, bet konkrētu rīcību sāc tad, kad Tev tiešām ir plāns. Proces ir grūts, un neredzot sev skaidru plānu, ko kad darīt, viegli padosies, jo esošais dzīvesveids sarežģījumus nesagādā.

Un piepumpēšanās nav nekāds sporta spēju svarīgākais rādītājs. Vai paskriet Tu vari? Vai ātra iešana nesagādā problēmas? Aerobā slodze būs tā, kas dedzinās taukus, ar presīšu vingrojumiem nostiprināsi muskuļus.

Ja saki, ka Tev vispār nav ne jausmas, ko ēst, ko darīt, sāc ar šo tēmu saistītas informācijas lasīšanu. Tā ir daudz, izvēlies sev saistošās un pieņemamās lietas. Vislabāk jau, ja programmu Tev sastādītu kāds diētas ārsts - es pat Tev ļoti ieteiktu.
24.02.2012 08:47 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Varbūt sākumā būs vieglāk ūdensaerobikā? Ej uz body bike, tur pēc 3mēn.sāksi manīt rezultātu, ejot regulāri. Vai vispār labāk, lai tev treneris sastāda programmu un pēc tās arī darbojies :)
24.02.2012 08:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Priori - stādies priekšā 1,64m augumu un 85kg. Tur nederēs bodybike. Es esmu 15cm garāka un vismaz 20kg!!!! vieglāka un man bodybike ir grūti :)
24.02.2012 08:58 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Veiksmi noveelu, bet vispar taucins ari ir forshs, un nevajag apnemties to, ko nevar izdariit.
24.02.2012 09:13 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
BB ļoti daudz tādu cilvēku ar lieko svaru. Un visās body bike nodarbībās ir grūti, lai cik ilgi ietu - tā jābūt. Ja nav grūti, tad dara ko nepareizi (par maz slodze) un nodarbībai nav jēga. Ar lielu svaru vispār viss būs grūti sākumā, tādēļ tiešām labāk aiziet pie trenera parunāties.
24.02.2012 09:14 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
womankind

jāsāk ar iesācēju nodarbībām,kur parasti ir ļoti maz slodzes. pati arī sāku ar tādām un tagad jau bez problēmām eju uz Baiki 1.

nisharockstarr

iedod lūdzu man savu epastu! :)
24.02.2012 09:16 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Lieku kaloriju samazinasanai vel der intensivs seksins.
24.02.2012 09:18 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Ja daudz liekā svara, tad laba esot ūdens aerobika. Nav tik liela slodze mugurkaulam un mazāks iespējamo traumu risks.
Bet, ja sen nekas nav darīt, var jau sākt arī ar pilatēm vai kalanētiku, lai ķermenis pierod pie kustībām.
24.02.2012 09:23 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Šajā gadījumā noteikti jāsāk ar ko tādu, kā Linda ieteiktais.
Mani vispār māc šaubas vai meitene var mierīgi uzkāpt pa kāpnēm.
24.02.2012 09:26 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Un tikai pec tam seksins?
24.02.2012 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Galvenais sports ir virtuvee. vari nosportoties liika, bet ja nebuus sakaartota eedienkarte, tad rezultaati naaks ljoooooti leeni.
baigais slinkms rakstiit, bet, ja esi draugos, tad apskaties domubiedru grupaa "VESELĪGS DZĪVESVEIDS! Uzturs un sports - Tava panākumu atslēga ceļā uz labu fizisko formu! by Arta Zaņuka & Uldis Upītis", un nevis tajaa otraa vecajaa, jo tur tagad runaa pilniigu s*du. Izlasi izceltaas diskusijas. Taa tieshaam, manupraat, ir labaakaa novaajeeshanas metode - dziivot veseliigi, nevis ieveerot mistiskas briinumdieetas.
24.02.2012 09:43 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Hmm. Kaut kas līdzīgs manam variantam. Tā biju aizēdusies,ka pašai riebējās spogulī skatīties. Bet nu,esmu ceļā uz pārmaiņām. Esmu 1.70 m gara un man šķiet,ka augstākais svara kāpums ir bijuši 89 kg. Vēl pie tam, vasarā.. Šausmas. Bet,pamazām,pamazām, iedvesmojos, noskaņojos....Nu jau ir 78. Un turpinu iesākto.
Kas man palīdzēja?
Pirmām kārtām jau tiku galā ar savām domām , jo viss sākas galvā. Nostādīju mērķus un prasības, izvērtēju,kāpēc vispār ir tā, kā ir, kas ir mans "klupšanas akmens".
Un tad jau sāku pamazām darboties, no sākuma "atmetu" maizi un miltu produktus, tad majonēzes, krējumus u.c. treknumus. Saldumus ierobežoju līdz minimumam. Dzeru daudz ūdeni. Arī man , joprojām, ir grūti pat piepumpēties, skriešana man riebjas, naudas trennažieru zālei nav. Bet man mājās ir t.s. steperis, tad nu pamazām sāku, pirmajā reizē varēju uz viņa pastaigāt vien 10 minūtes, tad nu tagad jau to daru krietni vien ilgāk un katru dienu. Papildus tam mēdzu palekt ar aukliņu, presītes, pietupieni, rokām vingrinājumi ar hantelēm. Nu tā, kaut kā te daros.
Man šķiet , pats galvenais ir nesēdēt bezdarbībā - jo esmu ievērojusi, tiklīdz sēžu mājās un nav ko darīt, tā vien gribās kaut ko apēst, tāpēc ej u laukā, svaigā gaisā, staigājos utt. Esmu sapratusi to,ka tā vairs man nebūs 1,2 mēnešu aktivitāte vai arī tik ilgi,līdz būs sasniegts vēlamais svars, tas ir jāpieņem par dzīvesveidu. Lai Tev veicas!:)
24.02.2012 12:51 |
 
Reitings 372
Reģ: 29.01.2009
starp citu lekšana ar lecamauklu ir ļoti efektīva un vēl pluss ir tas,ka lecot ar lecamauklu tauki no visām ķermeņa daļām pazūd vienmērīgi :)
24.02.2012 12:57 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Es arī novēlu veiksmi.Prieks,kad esi saņēmusies,jo 85kg tavam augumam NAV veselīgs svars.Malacis,kad ēd dārzeņus,augļus un visādus veselīgus labumus,taču atceries,kad ļoooti svarīgs ir porcijas izmērs.Kaut ko agrāk dzirdēju,kad porcijai ir jābūt tik lielai kā tavai plaukstai.
Tu noteikti esi jauna skaista meitene tikai mazliet ir jāpiestrādā pie sava izskata.Nav taču patīkam klausīties jautājumos vai neesi stāvoklī!?
Novēlu tiešām izturību un nepadodies.Sākums būs ļoti grūts,bet kad nākamajā reizē iesi iepikties un varēsi nopirkt vismaz pa izmēru mazāku apģerbu,tad pašai būs milzīgs gandarījums.Novēlu tev sasniegt velamo rezultātu.
N E P A D O D I E S!!!!!!!!!!!!!Un noteikti neaizmisti par sporta aktivitātēm-noteikti sākumā neej uz trenažieriem,bet labāk uz pilātēm,kalanētiku,jogu iesācējiem.
24.02.2012 14:48 |
 
Reitings 166
Reģ: 08.10.2009
nelasiiju paareejos komentaarus, bet pameegjini Minesotas kliinikas dieetu/zupu, pati tagad meegjinu, gribu tikt valjaa no ziemas riepinjas :)
garshiigi un nav arii jaabadojas, galvenais neshmaukties un nemaaniit pashai sevi ;) lai veicas..
palasi arii netaa citu meitenju atsauksmes uz sho dieetu :)
24.02.2012 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits