Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnam jādzimst ģimenē?!

 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
Esmu vienmēr uzskatījusi, ka bērnam ir jādzimst ģimenē, nevis jāizveido ģimene bērna dēļ.
Tagad esmu ievārījusi sev interesantu situāciju; uzsāku "attiecības" ar vienu pazīstamu puisi no manas darbavietas. Noruna mums tāda, ka tikai sekss un bez nekādiem pienākumiem, nekādas nopietnas attiecības un kad apniks, tad beigsim šīs izklaides. Un esam diezgan apmierināti. Vienreiz gan viņš teica, ka ja palikšu stāvoklī, viņš dos savu uzvārdu un paturēs savas tiesības uz bērnu un nāksies dzīvot kopā :D taču neko tādu mēs abi negribējām..tas bija tikai teorētiski.
Tagad esmu māmiņa...nesen uzzināju, ka manam mazulim jau ir pāris nedēļas :) šo noteikti nebiju plānojusi, bet ļoti ceru, ka viss noritēs veiksmīgi.
Finansiālā ziņā esmu nodrošinājusi sevi ar visu vajadzīgo - ir gan dzīvoklis, gan labi apmaksāts darbs, nav nekādu kredītu, ko maksāt..tā ka šajā plānā es bērnu viena pati varētu uzturēt bez šaubām. Emocionāli arī jūtos normāli. Un tagad domāju: jā, bērnam ir vajadzīgi abi vecāki. Bet no otras puses: vai ir vajadzīga tāda ģimene, kas izveidota ne mīlestības dēļ? Tāda kā svingeru family :D jo bērnam tomēr ir jāaug mīlestības gaisotnē un jājūt emocionāla stabilitāte.. Mūs ar to puisi īsti nekas tāds nesaista. Protams, daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka, bet tomēr ... tādi gadījumi, ka šāda tipa izveidotā savienībā vēlāk izveidojas arī stipras un noturīgas jūtas, ir ļoti reti.
Vai varbūt ir kādi piemēri? :)
22.02.2012 14:05 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet es nesaprotu, kā var pāroties, ja nav nekādu jūtu!? Bet, protams, nenosodu tos, kas tā spēj un dzīvo.
Gan jau tomēr kādas simpātijas jums vienam pret otru tomēr ir?! Prātīgāk gan laikam ir nogaidīt un tad informēt savu mīlnieku un kopīgi jāizlemj kā rīkoties turpmāk. Jebkurā gadījumā, ja šīs attiecības nevēlies main;it, bērna dēļ tas nav jādara!
22.02.2012 14:10 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
Simpātijas ir .. savādāk tā tiešām tāda kopošanās sanāk :D
22.02.2012 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka nav jāveido mākslīga ģimene bērna dēļ.
Bet ja jūs varat sevi iedomāties kopā, tad jau varat padzīvot kopā, tad jau redzēs...
22.02.2012 14:15 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man jau arī tāpat šķiet! :)
Apsveicu ar bērniņu un novēlu jums abiem labu veselību! Bet, manuprāt, ar puisi ir vērts aprunāties (vai vismaz viņu informēt par mazuli) - tad jau Tu jutīsi kā būtu labāk - dzīvot visiem trim kopā vai bērniņu audzināt atsevišķi dzīvojot! :) Galvenais, lai mazais justos mīlēts un gribēts, kā arī, lai vecāki ir laimīgi, harmoniski, kaut vai atsevišķi dzīvojot! :)
22.02.2012 14:15 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Jā,man ir pazīstams piemērs.Draudzenei ar bij tāds friend :D
Nu ko,palika stāvoklī,viņam pateica,viņs negribēja ielaisties un arī viņa nebij diez ko laimīga zinot,ka bērnam tēva nebūs,jo nav tās mīlestības.Tik simpātijas.Tad tas puisis apdomāja un nolēma būt kopā ar viņu.Nospēlēja kāzas ar visu punci un meitiņai jau 2 mēnesi.Slīpējas.Pat liekas,ka tur jau IR mīlestība.Un tas puisis ir dikti labs papucis :))

Tavā gadījumā,iesaku pateikt to puisim un skatīties ko viņs teiks.Cik noprotu bērniņu tu dzemdēsi,tad jau nav problēmu.Man pasai bija tādas attiecības un nu jau manējais vīrietis arī teica,ka ja paliksu stāvoklī,tad būs viss ok.Ta kā ja tavējais arī tā teica,tad tur nevajadzētu rasties problēmam.Ja piekrīt,viss paliek tavās rokās-vai nu dzīvot kopā vai audzināt vienai.
22.02.2012 14:18 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
Paldies par sveicieniem! :) Laikam pēc kāda laika būtu prātīgi tiešām pateikt viņam .. sāku domāt, ka es ilgtermiņā nespētu tā dzīvot .. un tas nav godīgi pret otru.
22.02.2012 14:20 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
clique - skatos, pēdējā laikā daudz tādu attiecību modeļu parādās. Laikam filmas saskatījušies esam :D tas tā - pa jokam. Kā redzams...bieži vien tas tāpat nes kādas nopietnas sekas .. tā ka no atbildības nav iespējams izvairīties.
22.02.2012 14:23 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Bērna tēvam esi jau paziņojusi ?


Grūti spriest, bet ir zināmi gadījumi kad šādas ģimenes ir pat noturīgākās nekā tās ,kas tās kāzas ,bērnus utt .taisa aiz baigās mīlestības :D
22.02.2012 14:25 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Nezinu gan, vai kaut kas mākslīgi jāveido. Ja būs lemts, viss pats no sevis notiksies.
22.02.2012 14:28 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
jau minēju, ka neesmu teikusi bērna tēvam. Jo tad būs jāsāk risināt šis jautājums divatā. Vēlos sakārtot savus secinājumus šajā situācijā, lai pēc tam adekvāti varētu diskutēt ar otru :)
22.02.2012 14:28 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Šarlote Nu jā,to ar esmu pamanījusi :DD
Nez man apkārt vairākums FWB pārauga mīlestībā (man ar:DDD )
Spilgi palika atmiņā tā filma ar Timberleiku,kur beigās vienalga jūtas sāk valdīt par prātu,vismaz vienam-noteikti.Tā tak ir arī dzīvē. :) Par atbildību-jā tādas lietas jaaprunā pasā sākumā,kas būs ja tā un tā.
Tevi apsveicu,lai tev jauks gaidīsanas laiks :) Viss būs labi!
22.02.2012 14:33 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Arī es apsveicu ar gaidāmo mazulīti. :)

Mākslīgu ģimeni pavisam noteikti nevajag veidot, kur nu vēl kāzas.
Bet Tev nav tiesību liegt bērnam iepazīt tēvu vai tēvam kontaktu ar bērnu. Tavas un tā vīrieša attiecības ir kaut kas pavisam cits. Kaut kā tā. :)
22.02.2012 14:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es mākslīgi ģimeni neveidotu, var bērnu audzināt abi kopā, bet tāpēc nav kopā jādzīvo, ja nu vienīgi abi tā nolemj, bet es neprecētos tādā gadījumā. Varbūt tikai sākumā pēc bērna piedzimšanas gribētu, lai bērna tēvs palīdz tik ar visu galā un palīdz audzināt, bet tas gadījumā, ja nebūtu citu cilvēku, kas palīdz, tad varētu palikt abi kopā zem viena jumta, bet ne kopā dzīvot un tēlot ģimeni.
22.02.2012 14:35 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Kaadreiz tam bija lielaaka noziime, - tagad katram arlaulibas bernam tadas pashas tiesibas ka lauliba dzimusham, un kopaizgaadiiba taapat ir, cik nu no ta Civillikuma 1. nodalas esmu sapratis. Lauliiba ir vajadiga, lai neiet ar citu, lai kopa gaadaatu iztiku utml. Bet, ja nav taadas veelme kopaa gaadaat vienam par otru, bet tikai pieguleet, tad nevajag gimeni. Isteniba, ja vins jau apsolijies precet, tad jau ari vins vairs nav nemaz isti briivs - ja esi ari piekritusi Tu, tad esat jau saderinaajushies. Un vispar ta musdienu lauliba tada divaina - to var skirt, tadel tas ir kaut kas starp saderinasanos un laulibu - taadu iistu, neskiramu, veco laiku izpratnee, ka precaas uz muuzhu, taadu varis nevar nosleegt, nezinu... Tagad ir tikai "lauliba".
22.02.2012 14:46 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
ir divas dažādas lietas, ja viņš ir kopā ar tevi un veidojat ģimenti trijatā vai arī ja viņš uzņmemas atbildību par bērnu,bet turpinat katrs dzīvot savu dzīvi. kuru variantu tu vēlies!?

viņš varbūt liels tētis un jūs būtu labi vecāki, bet ne obligāti jābūt kopā, bet no sākuma ir jāizdomā, jāizrunā un jāidzīvo kā būs!? ko katrs vēlas!
veiksmi un apsveicu ar dzīvībiņu!:)
22.02.2012 15:22 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka galvenais šobrīd ir , lai Tu jūties labi, laimīga un saudzēta. Ja Tu vēlies pamēģināt, tad kāpēc nē, bet varbūt tieši otrādāk, vismaz bērniņa gaidīšanas laikā Tu labāk jutīsies viena.

Un tomēr, skatoties nākotnē, būs labāk, ja bērnam būs divi mīloši vecāki, kuri kaut vai dzīvo atsevišķi, nekā divi precējušies skandālisti :)
Jebkurā gadījumā nevajag strēbt karstu un steigties ar gredzena maukšanu pirkstā :)
22.02.2012 15:34 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Taa ir kaa "pasaule" saka. Un gredzenu ar nevajag obligati, man, piem., nav, bet, manuprat, var izliidzeeties ar saderinasanas gredzenu, tas ir leetaak, bet man nebija ienakusi praataa shii gaishaa doma toreiz.
Bet, ja ir nepreceti, tur uzreiz jautajums par uzvaardu rodas - kaa uzvaards vinam buus - teevs grib savu, bet teemas autore varbut grib ari savu likt. Ja laulajoties abi vecaki dabon vienadu uzvardu, tad nav shis problemas.
22.02.2012 16:55 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.02.2012
Šarlote- Man ir ļoti līdzīga situācija! Labprāt ar Tevi aprunātos :)
22.02.2012 17:06 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.02.2012
Manā gadījumā nebija nekādu attiecību, no viena vakara paliku stāvoklī. Bērniņa tēvs gatavs uzņemties atbildību, bet vai tamdēļ būt kopā? Vai pietiek tikai ar simpātijām, bez mīlestības?
22.02.2012 17:13 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
Agnese - dažreiz pietiek ar simpātijām .. bet tad laikam apzināti abiem pie tā jāstrādā .. kā jau meitenes te teica, ka citreiz mīlestība arī atnāk tādā veidā. Bet ja nav pārliecināts, vai to vajag, tad laikam audzināt labāk bērnu kopā, bet ģimenei neveidot.
22.02.2012 17:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits