Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Joga un meditēšana(pašsajūtas uzlabošana)

 
Reitings 17
Reģ: 25.07.2011
Lasīju cosmo par meditēšana,nosākuma protams izklausījas muļķīgi,kaut kāda stulba sēdēšana un vienmērīga elpošana vien...Bet padomāju pamēģināt,pārbaudīt vai tas ir tik efektīvi cik visi ,kas ar viņu nodarbojas saka....Pamēģināju no sākuma nevarēju nokoncentrēties,bet ar laiku kaut kā palika mierīgāk.Meditējot var aizmirst kaut uz 5 min par visām problēmām un ticiet man TAS IR PATĪKAMI...Vēl pietam iesaka pirms meditēšanas nodarboties ar jogu...Kaut arī joga priekš manid dažreiz ir grūta kopumā man liekas ka meditēšana un JOGA ir brīnešķigi pašsajūtas uzlabotāji..
Kāds irjūsu viedoklis par JOGU un MEDITĀCIJU?
Vai esat kādreiz mēģinājuši to darīt?
21.02.2012 15:46 |
 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009
Es labprāt gribētu nodarboties ar meditāciju un jogu, tikai pašlaik nevaru to atļauties. Kur var dabūt informāciju, par meditāciju mājas apstākļos?
21.02.2012 16:14 |
 
Reitings 17
Reģ: 25.07.2011
Nezinu...
bet galvenais ir apsēsties ,aizvērt acis dziļi ieelpot un izelpot 7 reizes...
Un galvenais atbrīvot prātu(ne par ko nedomāt)
Un tad iesākumam var dienā 5 min mierigi ar aizvērtām acīm sēdēt un elpot...
Ir nosacījums ,ka meditēt vajag apmēram taja pašā laikā...
21.02.2012 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Es arī pēdē'ja laikā bieži domāju par jogu. Pālaik šo to palasu un aktīvi skatos,kad kadā kuponistu akcijā parādīsies kāds labs piedāvājums jogai :).
bet labprāt dzirdētu viedokļus no meitenēm par jogu, kuras jau ar to nodarbojas? :)
21.02.2012 17:10 |
 
Reitings 17
Reģ: 25.07.2011
Ja man arī itkā būtu interesanti....
Pati es nodarbojos ar viņu tikai 2 ar pusi nedēļas....
Bet gribētos dzirdēt viedokli par jogu no kāda ,kas ar to nodarbojas ilgāku laiku...:)
21.02.2012 17:15 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Meditācija nav plika sēdēšana un elpošana, iesaku palasīt vairāk atbilstošu literatūru par šo tēmu. Un vēl - zināšanas un izpratne par to nenāks pirmajā nedēļā, tas ir dziļš garīgs un fizisks process, bet man ir prieks, ka cilvēki tam pievēršam. Iesaku nepamest iesākto un turpināt attīstīties :)

Par jogu - tas nav īsti priekš manis. Esmu gājusi uz dažādām jogas nodarbībām, pie dažādiem pasniedzējiem, bet mani tas nesaista. Varbūt neesmu tam nobriedusi vai vienkārši esmu pārāk nepacietīga. Man labāk patīk kārtīgs fizisks treniņš, skriešana, sporta zāle, utml, bet nu tas ir individuāli.
21.02.2012 17:16 |
 
Reitings 17
Reģ: 25.07.2011
Nu jā,piekrītu par meditāciju ,ka tam ir vajadzīgs ilgāks laiks lai to izprastu....
Runājot par jogu tas tiešām ir individuāli,jo nekatram izdosies atbrīvoties un pildīt visus vingrinājumus,kuri dažkārt ir sarežģīti...
21.02.2012 17:20 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.03.2012
Lai saprastu un iegūtu no jogas labumus ar to ir jānodarbojas ilgi. Manā dzīvē joga jau ir piecus gadus. Tā pat kā jebkurā citā jomā, lai gūtu panākumus ir vajadzīga disciplīna un regulāri treniņi. Protams fizisko ķermeni var savest kārtībā ātrāk, bet ar prātu nav tik vienkārši. Tādēļ meditācijām ir jāpieiet nopietnāk.
Ir dažādi jogas veidi un katrs sev var atrast piemērotāko.
Un plika informācija bez pieredzes mums neko nedos, visa gudrība slēpjas mūsu pieredzē.
05.03.2012 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits